HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Chain Champ – zachránce ptáků na řetězu (free hra)

Chain Champ – zachránce ptáků na řetězu Chain Champ – zachránce ptáků na řetězu Chain Champ – zachránce ptáků na řetězu Chain Champ – zachránce ptáků na řetězu

Dnešní hra je skutečně dokonalá, stylová retro arkáda, ve které človíček, který vůbec neumí chodit po nohou, musí zachraňovat nebohé ptactvo. Na první pohled tedy holý nesmysl, jak se chce pohybovat, když neumí používat vlastní nohy? Hra vás zavede hnedle na šest různých ostrovů, které však po nějaké době zaniknou. Na nich se však nachází různé druhy ptáků, kteří zase neumějí vůbec létat. Zachránit zmíněné ptáky tedy musí váš zelený hrdina, který sice nechodí, ale zato se však umí velice hbitě přemisťovat z místa na místo pomocí vystřelovacího háku na řetězu ze své paže. Není to však jen tak docela jednoduché, budete se totiž muset spolehnout na vaši šikovnost a předvídavost, ne všude a na každém místě, se tento hrdina dokáže hákem na řetězu tudíž zachytit, v tom tedy tkví příslovečný "zakopaný pes".

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 10828 KB

Výrobce: Season Art  Web

Zobrazení celkem: 1896

Zobrazení tento měsíc: 1541

Hodnocení oblíbenosti (674x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Jedná se o vskutku velice zajímavou a chytlavou hru, při jejímž hraní se rozhodně nudit nebudete, neboť právě tento zmíněný hák na řetězu, dělá ze hry „Chain Champ“ velice přitažlivou záležitost. Budete se tedy muset skutečně spolehnout jen na vaši šikovnost, které nebude nikdy dosti, neboť nástrahy a pastičky ve všech lokacích, na vás číhají doslova na každém přeskoku a hra vám tudíž nedá vůbec nic zadarmo, tak jak to chodí dnes i ve skutečném životě. Hru je nutno ovšem velice nutné pochválit za rozhodně vydařené zpracování jednotlivých lokací a ostrovů, kterými můžete procházet dle libosti a kterých se vám nabízí celkem šest. Nudit se tedy rozhodně nebudete, jenom znovu upozorňuji na to, že bez velké dávky trpělivosti ve hře neuspějete, ne nadarmo se přece říká, že „trpělivost přináší růže“.

I když grafické zpracování není takříkajíc „nic moc“, o to více je nutné ocenit originální nápad, technické zpracování a hlavně a to v neposlední řadě, přímo skvělý hudební doprovod, který vašemu sluchu rozhodně zalichotí. Hra „Chain Champ“ je tudíž skutečně na výsost skvělou arkádou, tedy hopsačkou, vydařenou dvojrozměrnou plošinovkou je opravdu povedenou plošinovkou, kterou skutečně upřímně mohu doporučit všem hráčům bez rozdílu věku a bez toho, jakou herní kategorii ve freeware hrách mají v oblibě. Hra nepatří k těm nejlepším, ale obtížnost hraní je stále na únosné míře, s ovládáním sice můžete mít zpočátku i nějaké ty obtíže, avšak pokud vychytáte veškeré fígle a mouchy, sami rychle přijdete na to, že hra skutečně za zahrání stojí.

Ke kladům této nevšední hry potom musíme přičíst i skutečnost, že zde neplatí nám tak dobře známé fyzikální zákony, tedy alespoň ne v plném rozsahu a v obecném pojetí. Jednotlivé lokace jsou totiž hodně členité, mnohdy vidíte na mnohem menší vzdálenost, nežli by bylo zapotřebí, takže přeskok musíte provádět téměř naslepo, nebo odhadem, což ovšem může často skončit katastroficky. Výjimkou není ani houpání se na řetězu, nejdřív totiž musíte lano uchytnout hákem na nějaké místo, což nejde všude jen tak, jak si usmyslíte, ale za nějaký ten příchytný bod. Tento krok je totiž velice důležitý pro další úkony, odvíjí se od něj síla a zároveň tak vybíráte i místo vašeho příštího dopadu. Berte však na vědomí, že tyto akce jsou neopakovatelné, nesmíte si z nich udělat klišé, fígl, který se vám podařil v jedné lokaci, již v další vůbec nemusí platit, což ovšem na druhé straně, rozvíjí vaši obratnost a představivost. Nutně tedy počítejte s tím, že některé pasáže si budete muset i několikrát zopakovat.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)