HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Tiny Timmy And Big Bill – malý a velký (free hra)

Tiny Timmy And Big Bill – malý a velký  Tiny Timmy And Big Bill – malý a velký  Tiny Timmy And Big Bill – malý a velký  Tiny Timmy And Big Bill – malý a velký

Některé komické dvojice jsou bezprostředně spjaty s blízkou i vzdálenou minulostí. Kromě jiného se vyznačovaly především nápadnou velikostí jejich postav. Vyřkneme-li pojem filmová groteska, okamžitě se vám vybaví ta americká i s bezpočtem komiků,-přestože se veselé situační hříčky rozvíjely i na starém kontinentu, a to zvláště ve Francii. Odtud také pochází první hvězdná stálice tohoto žánru, tedy Max Linder. Vedle něho však vzplanou supernovy humoru i v Dánsku. Dávno před sloučením Laurela a Hardyho tam vzniká svým zevnějškem stejně protikladná dvojice, u nás i v jiných státech, známá jako Pat a Patachon. Oba její představitelé, jak Carl Schenstrøm, tak Harald Madsen, získali klaunskou průpravu v cirkusu a přijatou typizaci figur svých nikdy nezměnili, pouhý pohled na ně, budil u diváků výbuchy smíchu.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 6069 KB

Výrobce: 4urentertainment  Web

Zobrazení celkem: 1983

Zobrazení tento měsíc: 1613

Hodnocení oblíbenosti (708x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Chcete další příklad nesourodé dvojice? Goliáš byl podle biblické První knihy Samuelovy Pelištejský bojovník a zápasník, kterého pasáček a budoucí král David zabil kamenem z praku. "Goliáš" je symbol velikosti a spojení "David a Goliáš" znamená nepoměr mezi malým a velkým, velký však přesto nezvítězí. A proč vám to tady všechno vykládám? Právě na poměru velikost postav je totiž postaven princip této dnešní, opravdu dobře vymyšlené hry. Zatím, co u předešlých mnou dvou zmíněných dvojic se ve skutečnosti o vzájemnou pomoc nejednalo, dokonce David a Goliáš byli soupeři na život a na smrt, v dnešní hře, Tiny Timmy (Malý Tiny) a Big Bill (Veliký Bill), se bez vzájemné spolupráce neobejdou a ke splnění všech úkolů, musejí spolu velice dobře vycházet a vzájemně si vypomáhat. Hra „Tiny Timmy and Big Bil“l se umístila v soutěži „Ludum Dare“ na předním osmém místě a odnesla si zlatou medaili za inovaci, vůbec se tomu nedivím, ještě nikdy jsem nehrála a nerecenzovala hru, v níž oba hrdiny ovládáte najednou. Toho velkého stačí rozpohybovat klikáním myši a ten druhý už bude vyžadovat klasicky donutit k pohybu klávesami A, S, W, a D.

Velkému Billovi byla ve hře přisouzena jakéhosi nosiče, víc nic skutečně nedokáže a ani nemusí, vše za něj obstará jeho mrňavý kamarád Malý Tiny. Billa tedy vládáte klikáním levým tlačítkem myši, tak ho přimějete k chůzi a on sám pak se zastaví tehdy, pokud na vás čeká něco zajímavého, či důležitého. Kromě jeho chůze ještě myší ovládáte jednu jeho ruku, která poslouží Tinymu jako pojízdná plošinka a k plnění požadovaných úkolů, jimiž je sbírání mohutných knírů, podobných, jakým se může pochlubit Bill. Díky Billovi se tedy Tiny dostane na pro něj jinak nedostupná místa a může plnit požadovaný úkol, počet knírů jím sebraných se vám pak zapisuje do prázdných obrysů knírů vpravo nahoře na hrací ploše, pokud je tedy Tiny vysbírá všechny, přecházíte do dalšího levelu. Jen si dávejte pozor, ať Tiny při přeskocích a přesunech, nespadne na podlahu, to by vás stále ztrátu jednoho na počátku vám přidělených životů.

Na vaší schopnosti koordinovat činnost těchto dvou rozdílných postav, potom závisí celá herní náplň, musíte tedy s Tinym na ruce Billiho dojít na předem stanovené místo a sebrat potřebný knír. Copak o to, na tom by přece kromě nutné koordinace obou hlavních hrdinů, nebylo zase nic tak těžkého, alespoň zpočátku rozhodně tedy ne. Později se však na scéně objeví i různorodí chodící, plazící se a poletující nepřátelé a to už přestává skutečně všechna legrace a začíná jít do tuhého. Putování, které je tedy Pro velkého Billa jenom pouhou procházkou kolem stěn obýváku, kuchyně, či koupelny, je pro mrňavého Timmyho skutečná výprava za dobrodružstvím, je tedy zřejmé, že tady zapracovala známá teorie relativity od fyzika a vědce Alberta Einstaina. Pokud si tedy rádi zahrajete něco vskutku neobvyklého a jen tak nevídaného, pokuste se jejich společnou cestu projít s nimi, jsem skutečně z hloubi duše přesvědčena, že toho nebudete litovat. Po technické i grafické stránce je hra velmi zdařilá a nenarazila jsem při hraní na žádný „zákys“. Takže zbývá poslední doporučení, vyzkoušejte si, jak daleko se s oběma borci dostanete, nejlépe by to ovšem samozřejmě bylo až na samotný konec hry.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)