HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Jane Angel - pátrání po grálu (free hra)

Jane Angel - pátrání po grálu      Jane Angel - pátrání po grálu      Jane Angel - pátrání po grálu      Jane Angel - pátrání po grálu

Příběh hry je poněkud tajemný, což se týká i hry samotné. Jane Angel je agentkou, která pracuje na případu pro FBI a je už docela blízko k odhalení záhady Řádu Templářských Rytířů. Badatelé a vědci z mnoha různých kontinentů se po dlouhá staletí snažili najít Svatý Grál a vy ho máte nyní tedy nadosah, přičemž hra vás Hra zve na dobrodružnou a tajemnou cestu kolem celého Světa. Čeká na vás velice vzrušující podívaná, ocitnete se v nejexkluzivnějších krajinách, jakými jsou konzervativní Anglie, Skotsko, Kolumbie, Amerika mnohé další země. Bylo by tedy neodpustitelnou škodou nechat si tak velkolepou podívanou ujít, nezúčastnit se dobrodružství a napětí, hlavně pak přijít o možnost najít Svatý Grál, což se doposud nikomu ještě nepodařilo, nalezení Svatého Grálu, a i odhalení záhadného tajemství, čeká na vás.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 59154 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 2937

Zobrazení tento měsíc: 2341

Hodnocení oblíbenosti (731x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

„GameTop“ patří rozhodně mezi světoznámé autory a tvůrce freeware her, jen na našich stránkách již od nich naleznete přes padesát jejich, vždy nadprůměrných her. Dnešní hra je ale přece jenom tak trochu výjimečná, neboť autoři zde použili množství velmi zajímavých a taktéž zcela nových originálních prvků, které vynikají svojí pozoruhodností a tak dávají hře velice příjemný spád a co je hlavní a o co jde především v každé hře, zvyšují tak přitažlivost hry samotné. Nechci, ani nebudu tvrdit, že se jedná o něco úplně světoborného, přesto se musím přiznat, že mne hra velice zaujala a to jsem už hezkou řádků podobných odehrála a samozřejmě především recenzovala. Zkrátka a dobře, pokud si tuto hru stáhnete, rozhodně neprohloupíte a sami zjistíte, že jsem své hodnocení hry nepřeháněla. Ujišťuji vás, že se hned tak od ní neodtrhnete, navíc zde můžete uplatnit vlastní šikovnost a postřeh, také rychlost a rozhodnost.

Samotný příběh hry začíná v dobách křižáckých výprav, kdy se křesťanští bojovníci za šíření křesťanství snaží dobýt zpět město Jeruzalém, který je v držení Pohanů. Hra vás poté provází hlavními mezníky starověké historie Templářských kněží a Černých rytířů, sice se děj prolíná i do současnosti, takže zde nenacházíte jenom zapomenuté, zaprášené a starověké památky, ale i moderní stavby a předměty. Vše je však uspořádáno chronologicky a přehledne, takže vám vůbec nehrozí nebezpečí nejasností, nebo zmatků. Snad hlavním rysem hry je potom zpravidla soustavné hledání spousty skrytých předmětů, přičemž hra obsahuje několik módů, z nichž jeden je časově omezený, jiný vám umožňuje vždy po uběhnutí časového limitu, použít i nápovědu. Z tohoto je tedy naprosto zřejmé, že „na své“ si přijdou jak velice zkušení hráči, tak i naprostí začátečníci, navíc je hra vhodná i pro ty naše nejmenší ratolesti, procvičí si na ní postřeh a trpělivost.

„Jane Angel: Templar Mystery“ je totiž skutečně originálně zpracovaná hra, které hráče zaujme především velice zdařilou kombinací kreslené grafiky a fotografiemi. Je až skutečně velice příjemnou skutečností, že přestože ve hře se nenacházejí, až na malé výjimky, žádné animace, je zde minimum animací, hra hodně připomíná skutečný film. Ve své podstatě se jedná o logickou a postřehovou hru, ve které se mimo jiné vyskytují prvky ukrytých předmětů, které je nutno hledat, odstraňovat, či přetahovat, setkáte se i se skládačkami a různými až absurdními druhy rébusů, přesto vás hra povede zcela bezpečně k autory vytčenému cíli. Hra, tedy její dohrání, však není v žádném případě hrou, kterou byste dohráli „levou rukou“ za několik desítek minut, takže pokud chcete zadaný úkol beze zbytku splnit, obrňte se trpělivostí, promažte si vaše mozkové závity, zbrklost totiž není tím „pravým ořechovým“ činitelem, který by vás dovedl rychleji k úspěchu, pravý opak je tím potřebným atributem.


 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)