HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Lunaris – měsíční mužíček (free hra)

Lunaris – měsíční mužíčekLunaris – měsíční mužíčekLunaris – měsíční mužíčekLunaris – měsíční mužíček

Tvůrčí kolektiv, zabývající se tvorbou freeware her „DigiPen- Institute of Technology“, vám rozhodně nemusím představovat, patří ke světoznámým a proslulým autorům plných her a online her a i na našich stránkách byste od těchto autorů nalezli spousty jejich her, které jsme vám nabídli ke stažení, potažmo ale hlavně k zahrání. Dnešní jejich hra je přece ale jenom něčím výjimečná, máte k dispozici nejen singl player, ale i multi player, navíc je vám autory dána možnost vytvářet si i vlastní levely, tedy lokace podle vašich představ a fantazie. Ve zmíněném singl playeru je vám nabídnuto celkem dvacet postupných úrovní, plných hrůz a nebezpečných situací, v multi playeru pak může současně hrát naráz až šestnáct hráčů a to už je panečku nářez, hlavním hrdinou hry je pak velice odvážný, čilý, hopsající Měsíční mužíček.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 65129 KB

Výrobce: DigiPen Institute of Technolog  Web

Zobrazení celkem: 2298

Zobrazení tento měsíc: 1782

Hodnocení oblíbenosti (727x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Všechny potřebné informace k ovládání hry máte k dispozici přímo v manuálu hry, považuji tedy se tímto zabývat za zbytečné „nošení dříví do lesa“ a proto od tohoto popisu upouštím. Hra je velice dobře hratelná, naprosto srozumitelná, ovládání snadné a přehledné, obtížnost hry, pokud jí přijdete na kloub a zjistíte, o co ve hře jde a hlavně jak na to, není neúměrná, jen se musíte naučit přemýšlet a správně se rozhodovat. Na tomto principu totiž spočívá ono známé „jádro pudla“, snažte se ho tudíž co nejdříve pochopit a úspěch je zaručený. O vydání se na Měsíc snil již ve svých vědecko - fantastických románech už Jules Verne, francouzský spisovatel už v předminulém a začátkem minulého století. Tehdy ještě na Měsíci nikdo nebyl, takže fantazie spisovatele mohla pracovat na plné obrátky a nikdo mu nemohl jeho výplody potvrdit, ale ani vyvrátit.

V dnešní době ale už víme, že Měsíc je zcela bez atmosféry, tedy je mrtvým satelitem Země. Přesto ale v této hře, v níž se ocitnete na Měsíci, se s jedním „živáčkem“ setkáte. Přestože jsou všechny objekty a vůbec celá hra „jen“ namalovány, grafické ztvárnění hry považuji za velice zdařilé, originální a pohledné, rozhodně se jedná o velice dobrý nadprůměr. Navíc vás bude doprovázet i hudba na klavír, což u tohoto objemového trpaslíka je už skutečným, samozřejmě že však milým překvapením. Velice jsem ocenila i skutečnost, že hru lze ukládat, samozřejmě i zpětně nahrávat, což určitě potěší i všechny ostatní hráče, jen pozor na to, že následující uložení vždy přepisuje to předcházející. V poslední době nám tak tedy tato proslavená Univerzita chrlí tituly, u nichž srdce hráčů zaplesá.

Tentokrát přišli studenti s arkádou, jež je zasazena do prostředí pokrytého hustými trsy trávy, mezi nimiž se však ukrývá spousta nebezpečných bodáků. Vaším úkolem bude pochopitelně se jim vyhnout a doputovat až na konec levelu. Výhodou je, že si hráči mohou zahrát proti sobě v multiplayeru či si dokonce vytvořit vlastní levely a utkat se v nich. Audio-vizuální stránka je na vynikající úrovni a akočliv se jedná „jen“ o 2D titul, určitě si nebudete stěžovat. Na závěr této recenze tedy musím konstatovat, že se jedná o dílo téměř velkolepé, dobře promyšlené, s originálním a poutavým námětem, které vám všem s čistým svědomím doporučuji ke stažení a zahrání. Bylo by snad hříchem tuto vydařenou a skvělou hru opomenout, či přehlédnout, ošidili byste se o příjemné a vzácné chvíle hráčského uspokojení a napětí zvláště pak samozřejmě tehdy, pokud hru dotáhnete do vítězného konce.


 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)