HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Yeti Hunter – do lesa na Yetiho (free hra)

Yeti Hunter – do lesa na Yetiho Yeti Hunter – do lesa na Yetiho Yeti Hunter – do lesa na Yetiho Yeti Hunter – do lesa na Yetiho

Předkládáme vám opět jednu ze soutěžních her z tak zvaných „Rychlosoutěží“, ale abych pravdu řekla, nejsem příznivcem podobných soutěží, neboť se domnívám vcelku opodstatněně, že zejména časový limit, stanovení pro zhotovení těchto her, jakož i velice přísné a vymezené podmínky pro obsah a objem hry vedou mnohdy autory ke zpracování freeware v časové a rozsahové tísni, čímž je vlastně přímo nutí „ušit hru horkou jehlou“, což se potom samozřejmě projeví na její kvalitě a rozsahu. To, co tvrdím, se samozřejmě týká všech kategorií freeware, ať se jedná už o akční hry, arkády, či hry logické. Výsledkem takového spěchu pak jsou mnohdy hry, které doslova nestojí ani za onu příslovečnou „zlámanou grešli“, jsou jen zbytečným plýtváním času autorů, a navíc i podlamují důvěru čtenářů v autorovy tvůrčí schopnosti.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 5188 KB

Výrobce: Vlambeer  Web

Zobrazení celkem: 2124

Zobrazení tento měsíc: 1583

Hodnocení oblíbenosti (708x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Jistě dobře sami víte, kdo je to Yetti, hodně se o něm mluví, vedou se sáhodlouhé a nikam nevedoucí diskuze o jeho bytí, či nebytí. Existuje i mnoho fotek, na kterých byl tento impozantní jev zachycen, ale většinou se jedná o padělky, nebo o fotomontáže. Byly údajně nalezeny i jeho stopy v Himalájích ve vysokém sněhu, ale i tyto byly prohlášeny za nevěrohodné. Yetti se tak řadí do takřka bájných tvorů, jejichž existence tedy nebyla doposud potvrzena, ale ani zcela věrohodně vyvrácena. Nabízí se tedy otázka, zde tento tvor vůbec existuje, nebo je pouhým výplodem bujné lidské fantazie. Ať už je tomu jakkoliv, ve hře, kterou vám tady nabízíme, existuje a to zcela určitě a vaším úkolem je jediné, nalézt ho a bez milosti jej skolit.

Ocitnete se tudíž v zasněžené, nekonečné planině, k dispozici máte pušku čiperku, tedy kulovnici s puškohledem, a všude kolem vás jsou jen dřeviny, které mají zřejmě připomínat stromy. Nehledě na to, že téměř nevidíte na krok, a vaším jediným cílem není nikdo jiný, než bájný Yetti, kterého musíte skolit. No abyste to mohli udělat, tak ho nejprve budete ovšem muset najít a to už je první kámen úrazu. Hra vás totiž skutečně uvede do nehostinných podmínek smrtící zasněžené pustiny, jakéhosi severského zasněženého pralesa, prdlajz vidíte, můžete sice vylézt na strom pro lepší rozhled, nicméně málokdy narazíte na něco podezřelého. Určitě vás hodně nakrkne, že Yeti (ano, ani jeho jméno autor hry správně neuvedl) se vám zde párkrát zjeví, ale jedná se spíše o krátkou fata morganu, jakousi mlhovinu, která se po chvíli rozplyne jak ona příslovečná pára nad hrncem.

Mohu zodpovědně konstatovat, že tato hra je spíše zcela nehoráznou slátaninou, nežli skutečně zábavnou hrou. Nenapadá mne výstižnější přirovnání, než ona známé „práce kvapná, málo platná“, tak jak jsem se k tomuto stylu „práce“ vyjádřila už v samotném popisku ke hře. „Yeti Hunter“ je tedy mnohem spíše paskvilem, než akční hrou. O samotného sněžného muže tu totiž zřejmě vůbec nejde, jde spíše o nervy drásající atmosféru a hudbu, která tento paskvil ovšem nikterak nezachrání. Dostávám se tak znovu k otázce, zda podobné tituly nejsou spíše urážkou hrací veřejnosti, sama za sebe pak tvrdím, že tedy ano, jsou. Po stránce hratelnosti to není žádná výhra, ba ani po té grafika za mnoho nestojí, nevím, co bych na hře pochválila. Proč vám ji tedy nabízím? No přece hlavně proto, abyste se podívali, čeho všeho jsou autoři freeware schopni.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)