HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Chaos – bázlivý Timmy (free hra)

Chaos – bázlivý TimmyChaos – bázlivý TimmyChaos – bázlivý TimmyChaos – bázlivý Timmy

Panika, stres, zmatek a chaos, to všechno jsou duševní vlastnosti lidí, které jim velice, pokud jimi trpí, znepříjemňují život ve větší, či menší míře. Jsou jedinci, kteří tyto stavy prožívají téměř permanentně, někteří jen ve chvílích nadměrného duševního zatížení. S jedním takovým nešťastníkem se setkáte právě v této velice zajímavé a originální hře. Hlavním hrdinou hry je nedospělý mládenec jménem Timmy, který si právě pro tuto negativní vlastnost vysloužil přezdívku bázlivý. Vydejte se tedy s ním na cestu do nitra jeho duše a prozkoumejte vše, co můžete, ať přijdete na to, co tohoto, jinak velice nadaného a slušného mládence trápí a z čeho má obavy. Hra sama o sobě je tak trochu praštěná, navíc není ani nikterak dlouhá, přesto vám ji mohu jenom doporučit, je totiž skutečně podivuhodná, i když skoro téměř absurdní.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 5138 KB

Výrobce: Davve  Web

Zobrazení celkem: 2200

Zobrazení tento měsíc: 1761

Hodnocení oblíbenosti (654x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Timmy je tedy skutečně obyčejný mladý chlapec, který se ztratil ve své vlastní hlavě, tak jak se to mnohdy stává i mnohým starším lidem, než je on sám. Jeho vlastní sny, vzpomínky dokonce skutečně všechno, co se v jeho malé hlavince odehrávalo, se nyní počalo zcela znenadání utápět v naprostém zmatku a chaosu, přičemž prioritu v tomto jeho duševním stavu hraje stres, strach a naprostá beznaděj. Malý Timmy však nepatří k těm rozmazleným dětem, kteří se při prvních těžkostech vzdávají a házejí „flintu do žita“, on se však jen tak nevzdává, takže se vydává do útrob svého podvědomí a pokusí se situaci zvrátit a napravit. Na základě tohoto jeho pevného a nezvratného rozhodnutí tedy cesta k jeho uzdravení, tedy jakási duševní léčba a očista, může ihned začít.

Nutno ovšem podotknout, že hlavní hrdina Timmy, s přihlédnutím na jeho věk, má strach z velice podivných věcí, které zpravidla jiné děti v jeho věku neznepokojují. Nebojí se totiž stonožek, myší, nebo žab, nestresují ho pavouci, nebo nějaká nadpřirozená strašidla, či čerti nebo Zombie, ale straší a stresují ho reálné možné hrůzy, které jeho vrstevníkům vůbec na mysl nepřijdou, obává se totiž totální zkázy Světa a Země, jejímiž příčinami mohou být pády komet, bolidů a asteroidů, má obavy ze zhroucení výškových domů, mrakodrapů a jiných výškových staveb, což by rovněž mohla být katastrofa, která by si vyžádala stovky, ne-li tisíce zbytečně zmařených životů. Možná si sami teď v duchu říkáte, „jeho starosti a obavy na moji hlavu“, ale Timmy je na svůj věk až kromobyčejně citlivý a zodpovědný, takže se mu nevysmívejte, spíše se mu snažte pomoci a pochopit ho.

Vysvětlovat vám, jakým způsobem se tato hra hraje, by bylo skutečně oním příslovečným nošením dříví do lesa“, vše se sami dozvíte ze hry samotné. Žádní nepřátelé se zde nevyskytují, žádné zabíjení se v této hře nekoná. Jedná se totiž o výborně hratelnou a jednoduše ovladatelnou arkádu, neboli „hopsačku“, v níž hlavní hrdina ale musí skákat doslova jako „o život“. Kromě těchto základních schopností, které byste od hrdiny tohoto typu her očekávali, se ale Timmy dokáže navíc přichytnout za pletivo plotů a skákat z jedné stěny na druhou a tak se dostávat stále vpřed a výš. Není to však tak docela jednoduché, jak to tady popisuji, Timmymu jde totiž velice často o život, stačí jeden chybný odraz, a je po něm, zbude z něj jenom mastný flek. Naštěstí se hra po projití určité části automaticky ukládá, takže se i v tomto případě, nemusíte vracet na samý začátek.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)