HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Ice Cream Mania – souboj o dědictví (free hra)

Ice Cream Mania – souboj o dědictví   Ice Cream Mania – souboj o dědictví   Ice Cream Mania – souboj o dědictví   Ice Cream Mania – souboj o dědictví

Tato hra je simulátor na pláži umístěného zmrzlinového bistra, který se snaží osvěžující zmrzlinové dobroty naservírovat jako kulinářské umění, podle přání přicházejících zákazníků. Známý potravinářský magnát Henry Rich zemřel a to spustilo rivalitu mezi pozůstalými ohledně dědictví. Jeho poslední vůle zněla tak, že jeho miliardové jmění se musí rozdělit mezi dva pozůstalé. Jednou z nich se stala jeho dcera Cindy, druhými pak jeho chamtivá exmanželka, baronka Gugel a její sobecká dcera Jeanne. Za účelem získání Richova dědictví budou muset dokončit jeden úkol. Každá dcera musí začít své vlastní podnikání se svým stávajícím kapitálem, prakticky tedy nulovým a ta, která postaví nejvýnosnější podnik v průběhu jednoho roku, zdědí všechen kapitál. Ve hře máte pomoci Cindy vyhrát soutěž a získat dědictví jejího otce.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 32439 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 2670

Zobrazení tento měsíc: 2040

Hodnocení oblíbenosti (646x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Po mnoha simulátorech restauračního a bufetového provozu bylo už jenom skutečně otázkou času, kdy se v oblasti online a freeware her objeví i jiné barové varianty. Tato hra se však tematicky odlehčila až o dost moc, vždyť prodej zmrzliny na pláži je určitě výnosný a návštěvníky vítané podnikání, ne však trvalým námět pro hru, v níž je zapotřebí hlavní myšlenku uplatnit a plně rozvinout. Příběh, který autoři hry vymysleli, to plně potvrzuje, hra samotná totiž s příběhem o smrti miliardáře a podmínek jeho dědictví sama o sobě mnoho společného nemá. Prodávat totiž budete pořád dokola jeden kopeček zmrzliny, sem tam kopečky dva, vybrat si můžete mezi poháry, barvou zmrzliny, ozdobou celé porce, později i přidáním nějakého toho řezu z exotického ovoce.

Hru předchází otřepaný příběh, známý z dívčích románů a pohádek, na úrovni témata „Jak chudá dívka k bohatství přišla“, hra nabízí podivné až neskutečné vysvětlení, proč by se měla krásná mladá dívka pouštět do podobného podnikání. Dokonce nelze pochválit a brát hru za procvičování v angličtině, protože zákazníci se zmohou jen na tupé výkřiky typu "mňam, mňam" nebo na pouhé "výtečné", přičemž zákazníky generuje počítač, takže během jednoho dne žádá o zmrzlinu elegantní playboy, kterého pak rychle vystřídá stále stejně vyhlížející otylá stařena, později dva "typy" capartů, takže už po odehrání několika prvních kol, se rychle seznámíte se všemi plážovými návštěvníky, se kterými se na střídačku budete setkávat po celou dobu hraní této hry. Bohužel a říkám to skutečně velice nerada, neboť jinak si proslulých a světoznámých autorů freeware z My Play City nesmírně vážím a jejich hry přímo zbožňuji, stejného stereotypu se dočkáte i při výrobě zmrzliny. Ve vyšších kolech si sice lze pořídit rychlejší stroje na výrobu zmrzliny a nějaké ty inovační doplňky, ale to je skutečně hodně málo, takže hráčům hrozí brzy nuda a ohrožuje je i stereotyp.

Snad jediným vzrušením je skutečnost, že budete muset zvládnout v časovém limitu a tak získávat peníze k dobru, pokud to nezvládnete, host posmutní a nakonec zmizne, jak ona příslovečná „pára nad hrncem“, za což ovšem zaplatíte pokutou stržením z již před tím získaných peněz. Samotná příprava zmrzliny je jaksi poloautomatická, stačí u zákazníka zjistit, na jakou kombinaci má chuť a poté již jde všechno jak po drátkách, vybrat pohár, barvu zmrzliny, její zdobení a kousek ovoce, pokud to zvládnete, shrábněte peníze a vzhůru do obsluhy dalšího zákazníka. Pokud se vám vše perfektně podaří, získáte patřičný peněžní obnos a postupujete do dalšího kola, nebudete-li však dostatečně rychlí, zkrachujete a tak dáváte ve hře velkou šanci vaší sokyni v souboji o dědictví po otci.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)