HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Beetle Bomp - invaze brouků (free hra)

Beetle Bomp - invaze broukůBeetle Bomp - invaze broukůBeetle Bomp - invaze broukůBeetle Bomp - invaze brouků

Ocitnete se v prostoru, který doslova okupovali odporní a páchnoucí brouci, mezi nimi jsou sice světlé výjimky, jako jsou slunéčka sedmitečná, ale nacházejí se mezi nimi i hnusné obrněné stonožky. Bez ohledu na to, o jaký hmyz se jedná, ať je vám sympatický, či odporný, vaším úkolem je veškeré tyto okupanty do jednoho zlikvidovat a tak zamezit všem možným negativním následkům, vyplývajících z této nečekané hmyzí invaze. Princip hra vám ani zdaleka nebude neznámý, „Beetle Bomp“ vám opět představuje nekonečného hada, ale za úspěšně sestavené trojice zachytáváte hvězdný prach, který postupně doplňuje vaši zásobu energie. Po její aktivaci se celý had zasune zpět a vyrazí znovu na cestu. Jakmile se do tohoto transu dostanete, poté již není vůbec obtížné daný level bezpečně dohrát do konce.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 12130 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 2572

Zobrazení tento měsíc: 1985

Hodnocení oblíbenosti (725x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Hra ale také nabídne i mnohé nepříjemnosti, které je nutné striktně a pohotově řešit, na druhé straně vám pomáhají velice příjemné zlepšováky a bonusy, kdy vámi vystřelované bomby dokážou doslova zlikvidovat pod, velice dobrým pomocníkem je potom, který dokáže spálit i několik řad hada za sebou, tedy jeho prodlužujících se částí. Časem se vám nabídne i pomoc zpomalovačem času, jistě vás překvapí i možnost nařídit hadovi „zpáteční chod“. Hra vám nabídne dva herní módy, nabízí vám v tutoriálu potom sběr zlatých hvězdiček a další různé odměny, lze v něm natrénovat taktiku, bohužel ale není nikterak zábavný. V tom ho ale nahrazuje příběhový mód, jenž je doplněn o krátká videa, která poskytují humornou dějovou linii. Po grafické stránce hra evidentně nepatří k nejmladším ročníkům, ale u logické arkády, kterou tato hra bezesporu je, to zase až tak mnoho nevadí a právě tyto kreslené scénky hře dodávají šmrnc originality.

Jistě sami dobře víte, že variací na legendární a oblíbenou hru „Zuma“ a tato hra k takovým rozhodně patří, ale žádná z nich nikdy nepřinesla takovou revoluci, jako tato dnešní freeware hra „Beetle Bomp“. Ponořte se tudíž do velikého dobrodružství, které je plné různobarevných kuliček a zašmodrchaných tratí. Tentokráte totiž opět střílíte kuličky ve funkci bomb na pomalu, či rychleji se pohybujícího hada, vždy stejnou barvu bomby pak vystřelte na nejméně dvě stejné barvy kuliček u sebe, ze kterých se skládá had, jak jednoduché a přitom přímo geniální. Autor vám navíc připravil velké množství různých druhů spletitých tratí, takže stereotypu se rozhodně obávat nemusíte. Hra je i vyvedena v skutečně líbivé grafice, snad jen ta doprovodná hudba zní jaksi podivně, je to jakási smyčka, i když vybraná s citem a vkusem, ale i tak se autorům povedlo vskutku husarské dílko.

Navíc hra je i velice překvapivě a věrohodně ozvučena. Jedná se vskutku o velice dobře, zejména zcela nově a originálně zpracovaný klon hráči oblíbené hry „had“, který vám rozhodně doporučuji vyzkoušet. Autor zde použil množství velmi inovačních, originálních a netradičních prvků, navíc pro hráče doposud neznámých prvků. Nechci, ani nebudu tvrdit, že se jedná o něco úplně světoborného, přesto se musím přiznat, že mne hra velice zaujala a to jsem už hezkou řádků podobných her odehrála a samozřejmě především recenzovala. Zkrátka a dobře, pokud si tuto hru stáhnete, rozhodně neprohloupíte a sami zjistíte, že jsem své hodnocení hry nepřeháněla. Ujišťuji vás, že se hned tak od ní neodtrhnete, navíc zde můžete v plné míře uplatnit vlastní šikovnost a postřeh, navíc i rychlost, pozornost a rozhodnost.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)