HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Invisible Vision – ponorka útočí (free hra)

Invisible Vision – ponorka útočíInvisible Vision – ponorka útočíInvisible Vision – ponorka útočíInvisible Vision – ponorka útočí

Ponorky patřily bezesporu k jedněm z nejstrašnějších a navíc i nejzákeřnějších zbraní, vyskytujících se ve 2. světové válce. V dnešní hře si budete tudíž moci vyzkoušet, jak to v takové ponorce vypadá a jakým způsobem se v ní můžete pokoušet likvidovat nepřátelská plavidla. Jak jistě sami dobře víte, dnešní ponorky jsou vybaveny i sonarem, podvodním radarem a celou řadou velice citlivých a přesných naváděcích systémů, které zde budete využívat. Ocitnete se tedy v takové jedné ponorce, a to přímo před monitorem naváděcího systému vašich torpéd a máte jediný, zato však nesmírně důležitý úkol. Vystřelováním torpéd ničit všechny objevující se nepřátelská plavidla, obstát vždy po dobu utíkajícího času a nenechat se potopit, přičemž musíte získat i co největší počet bodů za potopení nepřátel, a probíjet se pořád do vyšších levelů.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 1835 KB

Výrobce: Kei Mesuda   Web

Zobrazení celkem: 3039

Zobrazení tento měsíc: 2440

Hodnocení oblíbenosti (771x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Hra má poněkud zvláštní a ojedinělé ovládání, hru spouštíte klávesou Y (nečeské klávesnici) a stejnou klávesou i vystřelujete torpéda z vaší ponorky, ponorku samotnou potom ovládáte vpřed, vzad i do stran, pomocí všech kurzorových kláves. Podmořské hlubiny zůstávaly lidem po dlouhá staletí neprobádanou součástí našeho světa, jistě tedy se budete těšit na to, že se tam prostřednictvím vaší ponorky dostanete. No na moc se ale netěšte, ocitnete, jak jsem už zmínila, za monitorem ponorkového naváděcího systému, takže toho mnoho nespatříte, prakticky mimo nepřátelských plavidel, podmořských min a mnoha cizích ponorek, nespatříte již nic jiného. Ale i toto málo vám postačí k tomu, abyste se bez obav pustili do soubojů s nepřátelskými plavidly, která mají ale stejný záměr, jako vy proti nim, ale chtějí naopak potopit vás.

V praxi váš radar tedy funguje tak, že musíte na monitoru sledovat kmitající a šplouchající vlnky pomyslné podmořské hladiny, následně k nim zamířit a snažit se v pravou chvíli vámi vyhlédnutý cíl potopit, protože na bližší vzdálenost již nepřátelské plavidlo spatříte i vizuálně, kdy už ovšem na jeho potopení velikou šanci nemáte. Vyhledání cíle samozřejmě netrvá dlouho, problém ale spočívá v tom, že předem neznáte směr jeho pohybu. Není pak nic sebevražednějšího, než zamířit si to k vyhlédnutému cíli a příliš pozdě si uvědomit, že tento plave přídí k vám a očividně už odpaluje torpédo, to je pak ono známé „pozdě bycha honit“, většinou tak spláčete nad výdělkem. Další problém pak spočívá v tom, že vaše ponorka se otáčí poměrně líně, přestože naopak dokáže mnohdy až neuvěřitelné kousky, jakým je například okamžitě zacouvat. Proto tedy více, než cokoliv jiného, musíte velice obratně manévrovat a hlavně předvídat směr, odkud se k vám přibližují nepřátelská plavidla.

Bohužel znovu připomínám, že své nepřítele nevidíte, pouze v interesantně zpracovaném moři můžete zčásti zpozorovat jakési podivné vlnobití, v tomto okamžiku zkoušejte tedy vypálit. Budete-li si počínat dostatečně rychle a obezřetně, většinou se vám vámi vyhlédnutý nepřátelský cíl podaří bez problémů zasáhnout a zároveň získáte i přiměřený počet bodů, čím přesnější a rychlejší budete, tím pak budete mít více výhod a můžete se bez obav probojovat až k finálnímu Bossovi, přičemž na vše máte předem stanovený, poměrně rychle ubíhající časový limit, s každým vaším neúspěšným zásahem se vám však tento limit zkracuje. V moři pak vyjma ponorek můžete najít i další objekty, které jsou však ve velké většině naprosto neškodné, což se ale ovšem netýká plovoucích hlubinných min. Pokud se celkové obtížnosti týká, tak ve hře je skutečně, mnohdy až s podivem, vše vcelku naprosto vyvážené. Zpočátku se můžete domnívat, že jde o velice složitou herní záležitost, tento názor však určitě po chvíli hraní rádi změníte. Sami přijdete rychle na to, že se jedná o unikátní a úžasnou hru, se kterou se zajisté budete hodně těžce loučit.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)