HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

On the Penguin Beat – tučňák bojovník (free hra)

On the Penguin Beat – tučňák bojovník   On the Penguin Beat – tučňák bojovník   On the Penguin Beat – tučňák bojovník   On the Penguin Beat – tučňák bojovník

Stručně a jasně řečeno, hra s názvem „On the Penguin Beat“ je skutečně notně uhozená. Vždyť vidět tučňáka, který se pohybuje Vesmírem v kosmické raketě a probíjí se stále vpřed za doprovodu jazzové hudby, to nespatříte každý den. Čeká vás tedy dobrodružství a cesta plná nebezpečí, s grafickými pestrobarevnými efekty, vytvořené tak, že až oči přecházejí. Jedná se o akční střílečku, v níž se setkáte s obrovským množstvím různorodých nepřátel, kteří vás budou doslova zasypávat takřka nekonečným počtem střel a vám, kteří v roli tučňáka kosmonauta máte naštěstí k dispozici velice razantní zbraň, nezbývá nic jiného, než jejich střelám zavčas uhýbat a střelbu opětovat, abyste doletěli pokud možno co nejdále. Hra vás překvapí velkolepou grafikou, snadným ovládáním, máte též k dispozici dva herní módy.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 39766 KB

Výrobce: RyotaLED   Web

Zobrazení celkem: 1813

Zobrazení tento měsíc: 1347

Hodnocení oblíbenosti (622x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Hra vyniká především svoji chytlavostí, až návykovostí, za níž stojí dynamika a příjemné, vskutku nenáročné a strohé ovládání. Grandiózní pestrobarevné grafické zpracování se potom významně podílí na celkovém velkolepém dojmu a přidává hře na její kráse. Jako v každé seriózní podobné střílečce, ani tentokráte tedy nebudete ochuzeni o souboje s různými Bossy. Těšit se taktéž můžete na velikou variabilitu nepřátel, a jestliže se vám bude lehká herní obtížnost zdát jako procházka růžovým sadem, nic vám nebrání vyzkoušet si vaše schopnosti v těžší herní obtížnosti, což je ale výzva pro již hodně zkušené hráče. Přes všechnu snahu, kterou autorům nelze upřít, se jim tak zcela nepodařilo dosáhnout větší zainteresovanosti hráčů, takže se může velice lehké stát, že brzy upadnete do stereotypu.

Hlavním hrdinou hry je tedy tučňák kosmonaut, který ve vesmírné raketě tvrdě bojuje o svůj život proti spoustám různorodého zvířectva, kterými jsou kočky, prasata, nebo dokonce netopýři, jenom čert a autoři této hry vědí, jak se tato stvoření do Vesmíru vůbec dostala. Grafika, i když nutno přiznat, že je opravdu velkolepá, je však přece jenom v tomto směru poněkud nesourodá, pozadí a střely tvoří téměř souvislou vrstvu neónově zářících barev, takže chvílemi vlastně kromě nádherné směsice barev, nic jiného vlastně nevidíte. Před vámi poletující nepřátelé jsou ztvárnění způsobem, připomínající tolik oblíbené komiksové obrázky, totéž se potom týká i občas se objevujících Bossů. Tato hra, posuzovaná jako celek, se tedy v ostatních herních prvcích, vůbec nesnaží nikterak vybočovat ze zaběhlých norem tohoto, u hráčů oblíbeného herního žánru.

Pokud vás zasáhne některá z nepřátelských hojných střel, potom vězte, že jedna, či dvě střely vám mnoho neuškodí, ostatně střel je tolik, že zásahům se nevyhnete, byť se o to budete snažit co nejvíce. Pozor si ale musíte dávat před laserovými střelami, kdy nepřátelé na vás vypouštějí koncentrovaný tok střel. Co tedy říci na samý konec této stručné recenze? Pro příznivce vesmírných stříleček jde o další dobře hratelnou a zábavnou hru, která sice není nic světoborného, nebo nového pod Sluncem, přesto ale hráče uspokojí a potěší. Pokud tedy patříte do této skupiny hráčů, určitě hru nenechejte bez povšimnutí, o hodně byste totiž přišli. Všem tedy mohu slíbit, že na vás čeká velice příjemná a dobrodružná zábava, i když zřejmě na dlouhou doby hraní se nechystejte, ne nadarmo se přece říká „všeho s mírou“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)