HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Kellie Stanford: Turn Of Fate - osud (free hra)

Kellie Stanford: Turn Of Fate - osud Kellie Stanford: Turn Of Fate - osud Kellie Stanford: Turn Of Fate - osud Kellie Stanford: Turn Of Fate - osud

Kellie je již na první letmý pohled typická blondýnka, tedy krásná a skromně nalíčená. Když se však promptně zaplete do dědictví filmového studia, zavěsí se na ni dvě velice nepříjemné „gorily“ a Kellie prokáže i takové vlohy, které by u ní nikdy nikdo nečekal. Samotný příběh hry je potom plný až zcela nečekaných zvratů, kdy Kellie budete pomáhat uprchnout před jejími pronásledovateli a co je hlavní, pomáhat jí i v nalezení jejího vlastního otce. Hra sice spadá do kategorie "hledacích her", přesto vás ale nebude tato stereotypní činnost provázet po celou dobu hraní. Narazíte totiž na spousty mini her, kterých se ve hře nachází přes dvacet, což jistě přivítají všichni hráči, neboť se tímto hra stává zajímavější a přitažlivější, rozhodně to hru zpestřuje, co ještě pak vás u hry zaujme, je navíc skutečně originální nápad.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 64730 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 2456

Zobrazení tento měsíc: 1796

Hodnocení oblíbenosti (725x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Navíc vás potěší nádherná grafika, zvukové efekty a hudba, což ovšem u tak světoznámých tvůrců freeware, jakými bezesporu autoři z týmu „MyPlayCity“, považuji za zcela samozřejmé. Lze jen s uspokojením konstatovat, že tato hra je zcela nadprůměrně kvalitní záležitostí, při jejímž hraní se nebudou bavit jen notoričtí hledači, ale i všichni oddaní příznivci všech kategorií počítačových her. Jistě sami přiznáte, že rána jsou pro mnohé z vás vždycky hodně nepříjemná, brzké vstávání a fofrem do práce, to přece nikoho nemůže potěšit, a teď si představte, že po vás, tak jako po Kellie, ještě navíc půjdou gangsteři, no to je jistě nepěkná představa. Stejně jako v jiných podobných hrách, i v této doslova rejdíte vaší počítačovou myší po více, či méně statické obrazovce plné různého haraburdí a vaším úkolem potom je najít určitý specifický kus haraburdí, tedy jedná se o jakési „uklízení“.

Na rozdíl od podobných konkurenčních her, naštěstí tato přichází i s akčními mini hrami a navíc, což je až k neuvěření, se zajímavým, téměř akčním dějem. Hra se sice přidržuje dobře známého klišé obkoukané, přesto ale hodně rozverné „gangsterské komedie“, v níž tedy nechybějí takové atributy, jakými jsou soukromý detektiv, nebo dlouhodobě ztracený otec, avšak všechna tato klišé působí díky přehnané stylizaci, snad i záměrně, jakoby nadsazeně. Vydařený herní děj sleduje hlavní hrdinku Kellie, která je zaměstnána jako vlasová stylistka ve filmovém studiu, a která je nešťastného jednoho rána varována, aby si rychle sbalila „své švestky“, protože po ní jde dvojice nesmlouvavých gangsterů. Poněvadž s přihlédnutím k poněkud akčnějšímu ději je na bíle dni, že hra si nevystačí jenom se spontánním hledáním nepořádku po pokojích, je nesporně příjemné, že tak dojde i na z ptačího pohledu viděnou utíkající variantu i na arkádu, či mini hru o líčení samotné Kellie.

Nutno konstatovat, že dokonce ani mnohdy až příliš komické základní atributy, obsažené i v jiných podobných hrách, kam příliš nezapadají, v této výborné hře nepůsobí nikterak rušivě a to především díky detektivnímu ražení, tak například vám nepřijde vůbec divné, že Kellie prohledává spousty pokojů. „Kellie Standford: Turn of Fate“ je tudíž skutečně ta nejlepší hra na téma „hledej předměty“, která se na Internetu nabídla za několik posledních měsíců, a to bez jakýchkoliv výjimek. Ačkoliv totiž přímo nenabízí žádný obrovský posun vpřed ve svém herním žánru, jedná se bezesporu o až atypický zážitek při porovnání s podobnými konkurenčními hrami. Takže neváhejte, stahujte a hrajte, určitě neprohloupíte a co je hlavní, především se dobře pobavíte.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)