HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Splatter Joe - krvavý Joe v akci (free hra)

Splatter Joe - krvavý Joe v akciSplatter Joe - krvavý Joe v akciSplatter Joe - krvavý Joe v akciSplatter Joe - krvavý Joe v akci

Také jste již dlouho nehráli žádnou velikou a krvavou řežbu a máte na něco takového právě teď zálusk? Tak to jste se tady ocitli na tom správném místě, neboť tolik krve a ustřelených údů hned tak honem v jiné hře nespatříte. Vaším obtížným úkolem ve hře bude projít celkem desíti levely, ve kterých musíte posbírat všechny diamanty, na které na cestě narazíte, jen tak postoupíte do následujícího, poněkud obtížnějšího levelu. Nebudete to však mít ale vůbec jednoduché, neboť do cesty se vám staví malé, ale velice nebezpečné zelené bestie, které velice snaživě a promptně usilují o váš život. Jsou však nejen nebezpečné, ale nachází se jich na hrací ploše obrovské množství, je jich skutečně tolik, jako oněch příslovečných zrnek máku, no naštěstí máte k dispozici razantní střelnou zbraň, též jste vybaveni granáty.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 1197 KB

Výrobce: BloodFist   Web

Zobrazení celkem: 2331

Zobrazení tento měsíc: 1538

Hodnocení oblíbenosti (561x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Hra se může pochlubit velice jednoduchým, ale přehledným menu, navíc i s velice neobvyklými, zejména pro méně zkušené hráče, rozhodně přitažlivými možnostmi. Pokud totiž kliknete na klávesu F1, rolujte až dolů, kde objevíte „číty“. Tak se dozvíte, že můžete pomocí různých kláves, z nichž ta první je vždycky levý „Shift“, navolit možnost obnovy stoprocentního zdraví, spousty munice, dokonce i přechod do dalšího levelu. Klávesou „Enter“ tedy vstupte do prvního levelu, který je ve skutečnosti velice jednoduchý a slouží zřejmě jako kolo „zahřívací“, neboli chcete-li, jako tutoriál. Po jeho skončení už pomalu ale jistě začíná „přituhovat“, pokud tedy si nevíte rady, jak projít dál, potom neváhejte a použijte mnou výše zmíněné číty, lepší je ale hrát bez nich, neboť tak si hry více užijete.

Po vysbírání všech diamantů, nalézajících se v příslušné lokaci, je zapotřebí proskákat se k šachovnicovému praporku, přes který potom projděte do následujícího levelu. Vaši nepřátelé vás už od samého začátku doslova nenávidějí, takže po vás ihned začínají střílet. Jelikož vy ale můžete na rozdíl od nich skákat, střelám uhýbáte a počnete jejich střelbu opětovat, pokud to neustojíte, samozřejmě zahynete. Pakliže ale obstojíte, pak po chvíli jejich tělo již nedokáže odolávat vaši soustředěné palbě, rozpadnou se a vystříknou z něj spousty krve. Protože ale neoplýváte nekonečným množstvím munice, neplýtvejte jí a soustřeďte se na přesnou a cílevědomou střelbu, jen tak můžete být úspěšní. K doplňování vašeho pošramoceného zdraví vám potom pomohou lékárničky, které se občas na hrací ploše rovněž nacházejí, nezapomínejte je tudíž rovněž sbírat.

Velice neobvyklými nepřáteli, vloženými do hry, jsou pak „Smajlíci“, nebo „Pacmani“, tito po vás sice nestřílejí, ale stačí byť jen sebemenší dotyk s nimi a počnete ječet, jakoby vás na nože brali, začne z vás tryskat krev, výše vašeho zdraví se počne radikálně zmenšovat a pokud se rychle od nich neodlepíte, budete v momentě rovněž bradou vzhůru. Narazíte však i na poletující bestie, házející po vás modré granáty, těm je zapotřebí se vyhýbat a jejich střelce likvidovat přednostně, nejlépe na dálku vašimi granáty, které máte rovněž k dispozici. I když grafika hry není skutečně řádný zázrak, není třeba ji poplivat a pro záměr hry je vskutku zcela vyhovující. Hudební doprovod lze považovat za dokonalý, i když v žádném případě ne za originální, tady si autoři „vypůjčili“ muziku ze hry „Billario“, za což si zaslouží ode mne výtku, to se přece skutečně nedělá. Zvukové efekty však musím pochválit, tady se autoři opravdu a doslova vyřádili.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)