HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Becher Joe - kovboj z Divokého Západu (free hra)

Becher Joe - kovboj z Divokého Západu   Becher Joe - kovboj z Divokého Západu   Becher Joe - kovboj z Divokého Západu   Becher Joe - kovboj z Divokého Západu

Pakliže máte v oblibě napínavé a dobrodružné romány z prostředí Divokého Západu a rádi chodíte do kina na filmy s tímto námětem, vžijte se tudíž do role sólového pistolníka. Tento hrdina byl okolnostmi donucen vzít spravedlnost do svých rukou a postavit se tak v těžkých a dlouhotrvajících soubojích na kolty, mnohonásobné přesile po krvi toužících profesionálních zabijáků, neboť šerif je na ně očividně krátký a respektu se od padouchů nedočká, tudíž ani sjednat pořádek nastolit zákon nedokáže. Ihned po spuštění hry si v nabídnutém herním menu můžete vybrat, zda chcete hrát v angličtině, nebo ve svém rodném jazyce, tedy v češtině. Přečtěte si zprávu v Karlovarských, dozvíte se z nich, co za tragédii se stalo v Americe a jaké to může mít důsledky pro americké občany, jste jediní, kdo se dokáže s bandity vypořádat.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 1055 KB

Výrobce: Becherovka Game  Web

Zobrazení celkem: 2266

Zobrazení tento měsíc: 1667

Hodnocení oblíbenosti (623x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Co se tedy vůbec na Divokém západě odehrálo? Don Chuan Chanzes Kojot Peppe, alias Prcek a celá jeho tlupa, přepadli a obsadili totiž americkou prodejní pobočku světoznámého výrobce lahodného moku Becherovka a tak je všechen americký lid nyní v ohrožení, že pokud nebude sjednána okamžitá náprava, bude trpět absolutním nedostatkem tohoto zcela chutného světoznámého likéru. Ujměte se proto role střelce samotáře a nenechávejte zhola nic na náhodě, bandity je nutno bez lítosti postřílet, jen tak bude možno opětně zmíněnou americkou pobočku opět zprovoznit. Takže už víte, za co a proč bojovat a můžete tudíž hru začít, nabídne se vám možnost navolit si herní obtížnost, a to z pěti možností, ale pozor, nepřeceňujte své vlastní schopnosti a dovednosti, neboť už ta nejlehčí obtížnost vám dá pořádně zabrat. Budete se muset hodně soustředit a snažit se, abyste nepadli hned po prvních výstřelech banditů.

K dispozici budete mít šestiranový bubínkový revolver, po vystřílení zásobníku se někde náhodně na obrazovce objeví hrstka nábojů, které si musíte pomocí myši přesunout do zásobníku vlevo dole na obrazovce, abyste mohli pokračovat v palbě. Ovládání hry je velice jednoduché, plně si vystačíte s levým tlačítkem myši pro střelbu, a jejím pohybem pro dobíjení zásobníku náboji. Nevím, zdali to byl záměr autorů hry, nebo je to nedostatek této akční dvojrozměrné střílečky, ale ať jsem přestavovala citlivost své myši, jak jsem mohla, nezbavila jsem se pocitu, že myš jakoby se nějak těžce pohybuje, jako by zadrhávala, příkazy pro myš snad přicházely i poměrně opožděně, takže zaměřování banditů se stalo pro mne tím největším problémem včetně dobíjení bubínku revolveru náboji, takže mnohdy jsem se musela pro náboje i několikrát vracet, takže jsem při tom obdržela několik zbytečných zásahů. Za každého vámi skoleného pistolníka dostanete určitý počet bodů, musíte si však dávat veliký pozor na korpulentní dámu, která se občas připlete do rány, za její zastřelení byste nějaké ty bodíky naopak ztratili stejně tak, jako za zabití neškodných civilistů.

Občas se objeví i Indiánští válečníci s hurónským řevem na koních, raději si jich nevšímejte, nejsou pro vás bezprostředním nebezpečím, snaží se vás očividně jen pořádně vystrašit, sice za jejich zabití obdržíte nějaký ten bodík, ale je to velice nevýhodné, bodíků dostanete málo, ale zato vy ztratíte dosti času, zdržíte se nabíjením, ztratíte nezanedbatelné množství zdraví, nejhorší však potom je, že se stáváte v tu chvíli vítaným bezbranným terčem pro krvelačné bandity. Grafické zpracování hry je poplatné samotnému jejímu rozsahu, nelze je jinak hodnotit než jako průměrné, zato zvukové efekty mají doslova excelentní úroveň. Po skončení každého levelu, pokud se vám podaří přežít, se objeví celková výsledková tabulka, z které se dovíte všechny zajímavé údaje, jako byl počet výstřelů, zásahů a procento zbývajícího zdraví, pakliže pokud je výsledek pro vás příznivý, můžete se tak i do ní svým jménem, či alias i zapsat. Hra zřejmě uspokojí ty, kteří si rádi zastřílejí, žádné potoky krve a jiné drastické scénky se však nekonají. Domnívám se, že hra vcelku není nic kromobyčejného, v hodnocení jí zřejmě pomohlo hodně její zasazení do prostředí Becherovky. Můj názor však není rozhodující, rozhodující bude dojem hráčů z této westernové hry.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)