HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

A Cats Night - noční příběh kočičky (free hra)

A Cats Night  - noční příběh kočičky  A Cats Night  - noční příběh kočičky  A Cats Night  - noční příběh kočičky  A Cats Night  - noční příběh kočičky

Přináším vám špatné zprávy, hrajete za kočičku, ale váš kočičí útulek se má bourat, což je skutečně zlá a nepříjemná zpráva. Vy v něm totiž bydlíte a jako jediná iniciativní kočka, se vydáte něco proti tomu udělat. Jedná se o skvělou adventuru, zaměřenou zejména pro malé děti. „A Cat's Night“ je skutečně milá, takřka rodinná adventura, v níž se vydáte do světa koček, sice omezeného oplocení, ale i tak je to především váš milovaný kočičí svět, který má být ale v nejbližší době zbourán nejmenovanou firmou a vy, jako akční kočička, jménem „Orazio“ se vydáte něco proti tomu udělat a likvidaci vašeho světa tak zabránit. V průběhu vašeho putování se budete setkávat s mnoha druhy dalších různých zvířátek, občas od nich po vtipných a humorných rozhovorech, obdržíte i nějakou tu užitečnou radu, jindy si jenom s nimi „pokecáte“.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 64729 KB

Výrobce: Miciosegone  Web

Zobrazení celkem: 2330

Zobrazení tento měsíc: 1741

Hodnocení oblíbenosti (752x):

0%   25%   50%   75%   100%  
68%

Adventura „Cat's Night“ je tedy typická poin-and-click adventura, což jak jistě víte již dobře sami, znamená nutnost hledání a sbírání aktivních předmětů a jejich používání. Samotné řešení tajů a hádanek ve hře není nikterak přehnaně obtížné, ale i tak vaše mozkové závity budete muset do hry přece jen zapojit. Grafika hry není rozhodně nic zázračného, ale mírně nadprůměrný standart a nevtíraná líbivost se jí upřít nedá. Autoři hry zkrátka a dobře kladli veliký důraz na zcela jednoduché a velice příjemné herní zpracování, které podtrhuje a zvýrazňuje již mnou zmíněná grafika a další doménou hry je potom hezká a vás zklidňující hudba. „A Cat's Night“ je tudíž a to znovu zdůrazňuji, přímo ideální hrou pro malé děti, též pak pro začátečníky a vůbec pro všechny ty z vás, kteří se rádi zabaví u dobře a lehce hratelné hry a nenacházejí zálibu v těžce hratelných, či příliš komplikovaných hrách. I když se totiž jedná o adventuru, tedy o herní kategorii freeware, která rozhodně nepatří k těm nejlehčím, dá se tato dnešní odehrát a hlavně dohrát i bez větších zádrhelů a potíží.

Ocitnete se tedy v Oraziově kožíšku a naskýtá se vám možnost volného procházení se po kočičím útulku a jeho přilehlém okolí, přičemž budete sbírat předměty, mluvit s ostatními kočkami a vůbec dělat vše pro to, co byste mnohdy ani ve zcela klasické „point&click“ adventuře vůbec nečekali. Rozhovory s ostatními živočišnými druhy obyvateli útulku jsou zábavné, neboť nejen každá z koček má svou vlastní osobnost, což se ovšem týká i jiných zvířátek, ale mnohdy jsou rozhovory tak říkajíc i „opepřeny“ poněkud zvláštní, až osobitým způsobem černého humoru. Jako Orazio budete tedy sem tam nuceni vyřešit i nějaký problém, který zapříčiňuje skutečnost, že i vy samotni jste kočka, což se odráží především v tom, že vyřešit budete muset i nějaké ty do hry vložené hádanky a rébusy. Sbírané předměty se umisťují automaticky do inventáře ve tvaru kočky, kde je lze také mezi sebou používat a kombinovat, z inventáře poté přetahovat na patřičná aktivní místa na hrací ploše.

Je tedy nad Slunce jasné, že i v životě kočky občas nastane okamžik, kdy se musí rozhodnou, jedno jestli tak, či onak. Ze hry sice sami vycítíte, že kočky se velice nerady rozhodují samy, ale znáte to, ne nadarmo se říká, že „výjimka potvrzuje dané pravidlo“ a pro vašeho Orazia toto pravidlo platí dvojnásob, ne-li v plném rozsahu, jeho rozhodnutí nezůstat ve víru dění zcela pasivní a udělat vše pro dobro všech zvířecích obyvatel útulku, je jistě imponující a chvályhodné. Ačkoliv ostatní kočky případná likvidace zvířecího útulku sice rovněž mrzí a vzbuzuje v nich obavy, pro záchranu útulku nehnou prstem, pardon, vlastně drápkem, mají rády svůj klídek a očividně se řídí helem, „však ono to vždycky nějak dopadne“, nebo „nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř“. Mám takový pocit, že tohle to se nezrodilo v jejich hlavinkách, ale odkoukali to od lidí. A jak to všechno dopadne? Tak to vám samozřejmě už neprozradím, pokud se to chcete dozvědět, pusťte se s vervou do hry, přece vám nevyslepičím všechno dopředu?
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)