HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Lolblocks – odstraňujte barevné kostky (free hra)

Lolblocks – odstraňujte barevné kostky  Lolblocks – odstraňujte barevné kostky  Lolblocks – odstraňujte barevné kostky  Lolblocks – odstraňujte barevné kostky

Dnešní hra s příznačným názvem „Lolblocks“ bude od vás vyžadovat jako důležitý základ dobré a velice přesné logické uvažování, jen tak se můžete „prokousat“ všemi nabídnutými třiceti pěti herními lokacemi. Berte však na vědomí, že hra je vskutku velice náročná na přesnost a vaše kombinační schopnosti, neboť řešení jednotlivých úkolů není striktně jediné, ale je až neuvěřitelně variabilní, tedy k dokončení levelu vede vždy několik alternativ a bude jen na vás, zda si zvolíte alespoň jedinou tu správnou. Zpočátku se vám může zdát, že hra je velice jednoduchá a snadná, po odehrání několika prvních levelů, si však váš prvotní názor rychle opravíte. Mnoho úrovní budete muset totiž později opakovat, neboť se velmi často ocitnete v situaci, že špatný předchozí tah způsobí, že úroveň již nelze dohrát a je nutno tuto zrestartovat.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 6000 KB

Výrobce: 2xD Games  Web

Zobrazení celkem: 2087

Zobrazení tento měsíc: 1579

Hodnocení oblíbenosti (651x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Hra „Lolblocks“ tudíž nepatří do skupiny logických her, v nichž je další postup ve hře pouze přísně jediný, ale umožňuje vám doslova až bujně rozvíjet vaší fantazii a kombinační schopnosti, v neposlední řadě pak vyzkouší podrobně i vaší předvídavost. Zde vám skutečně nepomohou byť i dobré matematické schopnosti, ty ve hře neuplatníte, zde vítězí v plné míře vaše umění předvídat a promyslet vždy i více následujících tahů předem, jinak skutečně zapláčete nad výdělkem. Hru tedy nelze v žádném případě odehrát za několik minut, ale vyžaduje si notnou dávku i vaší trpělivosti, neboť opakovat i několikrát po sobě jediný level, to může být i pro otrlé hráče přímo frustrující. Pokud by vám to však všechno nestačilo, pak vězte, že ke hře je přiložen i editor levelů, takže o zábavu budete mít postaráno na dlouhé hodiny.

Plnění úkolů v této hře, je tedy zcela přímočaré a téměř jednoduché, což ale už vůbec neplatí pro hru, respektive pro její hraní. Vše co se po vás požaduje, je odstranit v každé lokaci různobarevné kostky a to tak, že vždy stejní barvy kostek přetáhnete pomocí vaší počítačové myši k sobě a ty poté z hrací plochy automaticky zmiznou, což určitě pochopí ihned po zahájení hry i ti začínající, tedy nezkušení hráči. Poté, co si sami vyzkoušíte a přijdete a zjistíte, jak se chovají při tom, jak je přetahujete, budete mít v hlavinkách zcela jasno. Zní to sice velice jednoduše, ale teorii vždy prověřuje praxe a v tomto případě to platí dvojnásob. Ono totiž nepůjde stále jenom o přetahování mračících se, nebo usměvavých, či vykulených kostek, ale dojde i na nutnost vyhýbání se ostrým hrotům, propadajícím se plošinám, dokonce i různým propastem, toto všechno a ještě mnohem více pak vytváří pro hráče výzvu k předvídavosti a zapojení do hry vašich mozkových závitů v těch nejvyšších možných obrátkách.

Suma sumárum lze tedy říci, že tato logická hra „Lolblocks“ je na tom až velmi dobře. Není to sice v žádném případě hra, kterou lze dohrát tak říkajíc na jeden zátah, ale vzhledem vcelku ke slušnému grafickému zpracování a až originální nápaditosti, se k ní rozhodně po čase budete docela rádi vracet. Ve své podstatě není na „Lolblocks“ nic takového, co by si vysloužilo její kritiku. Vydařené zpracování, navíc i dlouhotrvající zábava, stejně jak s velkým vkusem zvolená, a příjemně znějící doprovodná hudba, to vše činí z „Lolblocks“ vskutku přitažlivou a poutavou hru. Někomu se sice může zdát, že s grafikou si autoři hry hlavu příliš nelámali a tak trochu ji „odflákli“, ale znáte přece ono přísloví, které praví „účel světí prostředky“, mám na mysli, že k tomuto prostředí se grafika hodí více, než by se mohlo mnohým z vás jevit na první letmý pohled. Domnívám se tedy, že dnešní hře tato střízlivá grafika neodmyslitelně patří a doslova jí sedne.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)