HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Hattu Warrior Turbo – létající klobouk (free hra)

Hattu Warrior Turbo – létající klobouk Hattu Warrior Turbo – létající klobouk Hattu Warrior Turbo – létající klobouk Hattu Warrior Turbo – létající klobouk

„Vítr vane pouští, po písku žene klobouk, zahnal ho do houští, starý a černý klobouk. Kdepak je ta hlava, která klobouk nosila, byla černá či plavá, komu asi patřila. Kdo to v poušti zmizel, odkud šel a kam, jaký to měl svízel, že byl v poušti sám? Jen zaváté stopy, starý klobouk ve křoví, nikdo nic nepochopí, nikdo se nic nedoví. “ Ano, tato píseň od Jaroslava Ježka mi skutečně ihned vytanula na mysli, když jsem si spustila tuto, vskutku vydařenou freeware arkádu, neboť jsem ihned spatřila poletující klobouk bez jemu příslušející hlavy. Ale o hlavu v této hře nejde, o co tedy jde? Vaším úkolem je zhostit se cylindru poháněného vlastními plyny a ten dostat k latríně dříve, než exploduje a svůj obsah rozmetá. Je nutné dát plynu průchod stálým držením kurzorové klávesy nahoru, když se totiž klobouk nepohybuje, poté praskne.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 9845 KB

Výrobce: Traction & Jumalauta   Web

Zobrazení celkem: 1958

Zobrazení tento měsíc: 1448

Hodnocení oblíbenosti (559x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Ano, je to až k nevíře, co všechno autory freeware her nenapadne, ale již několikráte jsem tvrdila, že autorům freeware a online her, je povoleno všechno, jejich fantazii se meze nekladou a tato dnešní vskutku unikátní a neobvyklá hra, jenom moje přesvědčení opět utvrdila. Kdo to jakživ viděl, prdící klobouk, plný fekálií, pohybující se vpřed vlastními prdícími plyny, nadýmající se jimi tak mocně, že pokud se přestane pohybovat, rupne a rozmetá v něm uložená hovínka, a vy máte tak říkajíc „po ptákách“, tak to tu ještě skutečně nebylo. Totéž se ovšem stane, pokud narazí do některé z překážek, kterých se nachází na jeho pouti, opravdu bezpočet. Nikdy však neklesne na takovou hranici, abyste za stálého držení kurzorové klávesy „nahoru“ lokací s kloboukem neprolétly, jako střela, čímž ale samotné hraní téměř pozbývá smysluplnosti.

Proč byste si měli dávat pozor na náraz, či samotnou přeplněnost klobouku, když zcela postačí jenom neustále držet zmíněnou klávesu a klobouku se vůbec nic nestane? Nabízená možnost volby mezi módem "Arcade", či "Hardcore", kde se prohodí klávesy rotace a navýší rotace klobouku, potom se zcela mine jakýmkoliv smyslem a jeví se jako zcela zbytečná. Jde tedy o hru velice dobře hratelnou, jejíž obtížnost se ale ne druhé straně zcela vytratila, neboť je vskutku nulová. Navíc je zde ještě jedna věc, která mne doslova překvapila. Pokud se plynoměr dostane na nulu, tedy pokud klobouku dojde plyn, level si restartujte a je to. Význam pro hráče tedy může mít jenom stále vylepšovat dosažené časy, ovšem srovnat je nemáte s kým, zapisují se totiž pouze vámi dosažené rekordy.

Klobouk, který trpí akutním průjmem, a doslova kudy chodí, stále prdí, to je tedy hlavní hrdina dnešní podivné a nevšední hry. Jedná se skutečně o zcela neortodoxního hlavního hrdinu, ale nikoliv v kromobyčejné arkádě. Hra rozhodně potom se dokáže se svým „potrhlým“ námětem účastnit se finské soutěže „Suomi Pelit“, ovšem nikde jsem se nedozvěděla, jak dopadla, nikde jsem nenašla ani slovíčko o jejím umístění, přičemž tento údaj by mne skutečně hodně zajímal. Píši totiž recenze na freeware a online hry již dlouhá léta a s něčím tak „potrhlým“ jsem se ještě nikdy nesetkala. Jednoduchá myšlenka nutí hráče k jednomu, co nejrychleji se dostaňte s kloboukem k latríně a to dříve, než se vám „pokadí“. V levém dolním rohu se potom nachází vše rozhodující ukazatel množství použitelného plynu, ale běda vám, vystoupá-li zelená až na vrchol červené barvy. I s každým nárazem na kteroukoliv překážku se přitom červený sloupec zmenšuje, což samozřejmě klade poměrně vysoké nároky na přesnost manévrování mezi soustavami překážek, přičem pohonnou směsí klobouku jsou jeho vlastní „prdy“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)