HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Surprise Bummies - logická válka (free hra)

Surprise Bummies - logická válkaSurprise Bummies - logická válkaSurprise Bummies - logická válkaSurprise Bummies - logická válka

A máme to tady zase znovu, planeta Země musí opět čelit jedné z nejzávažnějších invazí za celou dobu své existence. Mutanti s vražedně vyhlížejícím jménem „Bummies“ se totiž rozhodli zničit, nebo alespoň zotročit lidstvo na Zemi, k čemuž přece nemůžete jen tak v klidu pasívně přihlížet, nakonec přece jde i o vás samotné. Přepadové invazi však nebudete čelit s žádnými střelnými zbraněmi, ani bombami, či minami, nic takového k dispozici totiž mít nebudete. Přesněji řečeno, ve skutečnosti se hrůzostrašných a krvavých akcí vůbec nedočkáte, vaší jedinou zbraní proti krutým nájezdníkům budou pouze a jenom vaše vlastní mozkové závity, ty však roztočte na plné pecky. Bojové hrací pole se skládá z kamenů různých barev, pokud je spojíte na principu pohybu šachových figurek, vámi tak přesunuté kameny ihned zmiznou.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 26928 KB

Výrobce: DigiPen  Web

Zobrazení celkem: 1931

Zobrazení tento měsíc: 1486

Hodnocení oblíbenosti (585x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Tímto způsobem tudíž uvolníte místo dalším kamenům a v tomto případě se navíc také uvolní mocný proud zhoubné energie, blesků, blesků, nebo žíravé kyseliny, závisle na druhu přesunu podle barvy kamenů. Tato skutečnost ván totiž přijde velice vhod, neboť zprava i zleva hrací plochy, se k vám pomalu sice pomalu, ale jistě posunují mimozemská monstra, na která ale platí vždycky nějaký jiný útok, takže hraní tím pádem dostává zcela nový smysl a tak pobavit i ty z vás, kteří jsou podobným způsobem, tedy principem „spoj tři stejné“, již doslova přesyceni. Pokud k tomu všemu ještě připočtete velice sympatické a vydařené grafické, zvukové a technické zpracování, potom skutečně nemáte proč dlouho rozmýšlet a do hry se ihned pusťte, určitě neprohloupíte.

„Bummies“ je tedy zcela originální hra, která prověří rychlost a přesnost vašeho logického myšlení a hlavně dokonce i hbitost vašich prstů. Vše stojí na jednoduchém, dobře známém principu, správně přesunovat kameny k sobě. Hra je doprovázena líbivou hudbou, podle které se na monitoru zobrazuje dynamické pozadí, což herní zážitek dostává na docela vysokou úroveň. Jak tedy hru hodnotit? Její technická stránka ruku v ruce se samotným nápadem jisto jistě patří k těm nejzdařilejším atributům této výtečné hry.

Hru „Bummies“ vám potom z celého srdce doporučuji určitě vyzkoušet a to již třeba již jenom proto, že podobných zcela originálních dílek v oblasti freeware rozhodně nenajdete, neboť princip hraní vyžaduje přesné a předem velice dobře promyšlené kombinace při přesunu kamenů a užívání speciálních kostek, to vše v podbarveno chytlavou hudbou na dynamickém pozadí. Tak copak, vážení? Hodláte se zúčastnit akce na záchranu lidstva, nebo vám osud lidstva je naprosto lhostejný? Zvažte to dobře, zahynout přece můžete i vy, tak abyste se vůbec ve zdraví dožili alespoň zítřejšího rána :-).
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)