HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

The Cat that Got Milk – kočky rády mléko (free hra)

The Cat that Got Milk – kočky rády mlékoThe Cat that Got Milk – kočky rády mlékoThe Cat that Got Milk – kočky rády mlékoThe Cat that Got Milk – kočky rády mléko

Kampak se poděly ty staré dobré časy, ve kterých jsme ještě na archaických počítačích „vybavených“ systémem DOSS, hrávali známou hru „Had“? Dnešní hra je tedy mimo jiné i důkazem, jak také počítačová technika utekla mílovými kroky vpřed. I když se prakticky jedná v základu o stejný herní princip, známý právě ze zmíněného „Hada“, nelze ji ani v tom nejmenším s jejím původním „Hadem“ srovnávat. V tomto případě tedy nemluvím o nápadu, i když i tento zde svoji roli rozhodně sehrává, ale o vskutku a doslova „vypiplaném“ technickém zpracování. Navíc svým pestrobarevným grafickým zpracováním potom dává „na frak“ nijak kromobyčejnému a známému pouhému vyhýbání se překážek, a to ve dvou směrech, tedy nahoru a dolů, přičemž směr doprava, chcete-li dopředu, je prováděn zcela automaticky, nelze jej ovlivnit.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 30233 KB

Výrobce: OllieClarke  Web

Zobrazení celkem: 3706

Zobrazení tento měsíc: 3014

Hodnocení oblíbenosti (890x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

Čeká na vás totiž skutečně „spanilá“ rychlo jízda, kterou dokresluje velice hravé grafické zpracování všech souvisejících okolních prvků, v kombinaci se skutečně svižným a rychlým pojetím. Jedním z velikých překvapení je potom ukryto ve střídání levelů, kterých se ve hře nachází skutečně veliké množství, a již předem vám musím říci, že jich je až neuvěřitelné množství. Spočívá v tom, že nemusíte úspěšně dokončit level, který právě hrajete, ale kliknutím na mezerník se můžete ihned dostat dál, třeba až do posledního, což je určitě vzpruha a pobídka pro netrpělivé hráče. Musím před autory smeknout svůj imaginární klobouk a zvolat, „tak to se vám, pašáci“, skutečně povedlo“, přičemž vybrat si můžete vybrat z „Mac“ a „Win“ verze. Asi velice těžce byste hledali nějakou hru s jednodušším úkolem, prostě a jasně musíte dojet do cíle, při cestě minout všechny překážky a pochopitelně se přitom nezakousnout do vlastního ocásku.

V hře „The Cat that Got the Milk“ jde v jejím principu v základě o to stejné, co v „Hadovi“, zásadní, ale velice podstatný rozdíl spočívá však v tom, že se hra ovládá pouze kurzorovými klávesami nahoru a dolů. Jinak jede vaše kočka, nikoliv tedy had, automaticky pořád dopředu, tedy zleva doprava. Na jednu stranu si nemusíte dělat těžkou hlavu se stále narůstajícím vlastním tělem, toto se ve hře nekoná, a proto odpadá problém s vlastním sebe sežráním, nicméně na druhé straně je nutné počítat s tím, že v pozdějších levelech na vás kromě ostrých změn úhlů, čekají taktéž různé druhy překážek, měnící velice rychle jejich tvar a místo, ve kterém se nacházejí. Po naražení do zdi, nebo překážky a po rychle následujícím samo restartu hry, navíc hra pokračuje sama dál od původního startovacího postu, takže na nějaký ten odpočinek rychle zapomeňte. Název hry se na kočičky odkazuje vskutku pouze symbolicky, protože vaším úkolem bude dovést imaginární bod z počátečního postu, do vyznačeného kruhu, představujícího misku s mlékem.

Herní lokace jsou pak vytvořeny různými geometrickými tvary, které se v pozdějších kolech velice rády všemožně přestavují, skládají se, nebo rozpadají v menší, či větší překážky. Jde tedy v podstatě o jakési zapeklité bludiště, kterým musíte projít bez dotyku se zdí, nebo zmíněných překážek. Sami autoři hry popisují hru tak, že samohybná kočička za sebou zanechává s každým pokusem jakousi slabou čáru, která vyznačuje trasu předchozího neúspěšného pokusu. „The Cat that Got the Milk“ tedy rozhodně patří k vydařeným, zábavným a chytlavým hrám, které nabízejí velice hezkou a zdařilou ucelenou grafiku, která se s každým navíc s každým dalším levelem rozvíjí jako onen příslovečný „růže květ“. Neustále a soustavně přibývají nové a nové objekty, taktéž i překážky tak, aby posléze všechno vyvrcholilo podivným koncertem všech hudebních nástrojů, které se vám v předcházejících levelech ukazovaly pouze jednotlivě. Jedná se tedy skutečně o skvost mezi hrami na téma „Had“, který určitě nenechejte bez povšimnutí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)