HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

My Aquarium – virtuální akvárium (free hra)

My Aquarium – virtuální akvárium My Aquarium – virtuální akvárium My Aquarium – virtuální akvárium My Aquarium – virtuální akvárium

Máte rádi zvířátka a chtěli byste si i domů nějaká pořídit? Nemáte pro jejich chov ve vašem domově dobré podmínky, nebo vám rodiče pod různými negativními záminkami nechtějí dovolit pořídit si pejska, kočičku, či papouška, zejména pak tvrzením, že by znečišťovali domácnost? Cože, ani akvárium s rybičkami si nesmíte doma vytvořit, neboť by prý bylo v bytě nacákáno? Tak vám tedy nezbude už skutečně nic jiného, než si takové akvárium i s vodními živočichy a rostlinkami pořídit a zařizovat podle svých představ právě v této dnešní hře. Je sice pravdou, že mnoho lidí má doma akvárium s mnoha druhy rybiček, o které se pečlivě starají. Ne každému se ale poštěstí mít ve svém obydlí takové krásné akvárium, proto tedy takovým lidem, zejména pak dětem, nabízíme aspoň virtuální akvaristickou zábavnou hru „My Aquarium“.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 5101 KB

Výrobce: Kingluis  Web

Zobrazení celkem: 4384

Zobrazení tento měsíc: 3212

Hodnocení oblíbenosti (771x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Naprostá většina herních freeware titulů se vás pokouší vtáhnout do děje hry co možná tím nejlacinějším možným způsobem. Každou chvíli se v oblasti freeware setkáváte s co nejvíce vypiplanějšími technickými výdobytky, ale také nacházíte stále nové a originálnější zpracování, jež můžete u vašich počítačů prožít. Dnešní nezávislý autor freeware, tvořící svá dílka, který je vyrábí pod pseudonymem „Kingluis“, však z tohoto mezi autory tolik oblíbeného klišé naprosto originálním způsobem zcela vybočuje svojí originální a novou freewarovou technikou. Hru „My Aquarium“ totiž pojmul naprosto odlišně, když herní atributy sestříhal vskutku krátce. Snad si tedy rozumíme, jak určitě se samotného názvu hry jste už jistě pochopili i sami beze mne, budete se tedy pohybovat přímo v malém akváriu, přičemž ve hře máte k dispozici hned dvě varianty, klasickou a druhou, která napodobuje život hluboko pod mořskou hladinou.

Pokud tedy čekáte, že budete plnit nějaké složité úkoly, nebo taktické, či jiné úlohy, musím vás rychle vyvést z omylu, už vůbec pak nečekejte na to, že se potkáte s nějakým tím herním příběhem. Kromě možnosti velice jednoduchým způsobem budete totiž pouze upravovat akvárium do vám vyhovující podoby, což se pak provádí jenom volbou vypnout, či zapnout ten či onen předmět, jako skalisko, truhlici, rostliny, nebo i vodní živočichy, což pak provádíte na rozsáhlé liště vpravo na hrací ploše. Větší aktivitu pak projevíte pouze tak, že vodní živočichy občas nakrmíte dvojí nabídnutou potravou, za což se vám odmění silným mlasknutím. Aniž by ovšem byť jen o píď vyrostli. A to je vskutku škoda, jistě byste rádi pozorovali, jak po vašem přídělu potravy, spokojené rybičky přibývají na váze.

Pokud se domníváte, že sto je skutečně málo, potom vězte, že tento názor s vámi do puntíku sdílím i já. Žádná jiná činnost se totiž nekoná, žádné nové předměty, či živočichy, ba ani rostlinstvo, si přidělat nemůžete, můžete tedy, lapidárně řečeno, pouze měnit vzhled a obsah vám svěřeného akvária, ani úkryt pro drobné rybky před rybími dravci si nepostavíte, ostatně oni očividně o tento rybí dorost nejeví ani ten nejmenší zájem. Jako nápad lze sice autora pochválit, ale ani grafické zpracování není nikterak oslnivé. Navíc je hra spíše hodně pasívní, neboˇˇt prakticky žádnou mimořádnou aktivitu při hraní projevit nemůžete. Je tedy jasné, že hra je vhodná především pro děti školního věku, které projevují zájem o akvaristiku a z jakéhokoliv důvodu si doma vlastní akvárium pořídit nemohou, nebo nesmějí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)