HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Milky Bear Riches Rider 2 - opět medvědi (free hra)

Milky Bear Riches Rider 2 - opět medvědiMilky Bear Riches Rider 2 - opět medvědiMilky Bear Riches Rider 2 - opět medvědiMilky Bear Riches Rider 2 - opět medvědi

Přestože jsou „Milky Bear Riches Rider 2“téměř klasickou plošinovkou, hlavnímu hrdinovi nebyla do vínku dána schopnost skákání. Do vyšších pater se pak přemisťuje pouze za pomoci žebříků, výtahů či ručkováním po lanech. Naopak dolů může seskočit, nebo se za pomoci krumpáčem prokopat, právě toto kopání je medvídkovou zásadní fintou a dovedností. Hlavní, přičemž to je navíc nejrychlejší způsob, jak se alespoň na chvíli zbavit jeho nepřátel tak, že je uvězní ve vykopané jámě. Samozřejmě, že jeho cesta nebude žádná procházka růžovým sadem, ale pouť trnitá, svízelná, plná pastí a pastiček, jakož i všemožných nepřátel, kteří budou, jak už tomu v podobných hrách bývá naprostým zvykem, usilovat o to nejcennější, co má, o život. Je tedy zřejmé, že Méďa zažije po cestě též téměř neuvěřitelná dobrodružství.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 15394 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 2081

Zobrazení tento měsíc: 1496

Hodnocení oblíbenosti (543x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Pokud vám je název této hry tak trošku povědomý, potom máte dobrou paměť, neboť s mléčnými medvědy jste se určitě setkali již ve hře, v níž jste ochraňovali ryby před mlsnými kocoury v rovněž vydařené hopsačce s názvem „Milky Bear: Fish Patrol“. Dnešní hra se však v rámci tohoto žánru posouvá o něco výš a jde o čistokrevnou hopsačku, takže vám vzniká docela nový hrdina. Váš hlavní hrdina nevydrží na jednom místě a sotva se na brigádě dostane k penězům, neodolá vlastnímu vnitřnímu pokušení a vrhne se téměř bezhlavě vstříc novým dobrodružstvím. Obzvláště, pokud o navštívení strašidelného a tajemného hradu, v jehož útrobách se má údajně ukrývat poklad obrovské ceny, tak to už rozhodně potom za nějaké to riskování skutečně stojí. Medvěd je stvoření celkem pohledné a asi by v jeho tlapách vypadal samopal, nebo jiná střelná zbraň, skutečně prapodivně, samozřejmě, že nic takového u sebe nemá.

Místo zbraní je vybaven známým a jednoduchým kopáčským nářadím, tedy krumpáčem. Také se nebude snažit dostávat dál skákáním po pevných nebo plovoucích plošinkách, pomocí zmíněného krumpáče se umí prokopávat, ale jen na předem určených místech, do nižších pater, navíc dokáže lézt po žebřících, slaňovat a dokonce i po lanech ručkovat. Proti nepřátelům, kteří ho budou soustavně prohánět a napadat, umí si za vašeho přispění vykopat jámu, a jakmile nebezpečí pomine, rychle, než mu spadne balvan seshora na hlavu, utéci dál až do další lokace. Pomocníkem a to nemalým, je možnost, že v některých lokacích budete mít k dispozici dynamit, který zlikviduje nepřátele na dálku na cucky, nebo velice účinné a pro nepřátele nebezpečné nástražné klece, do kterých se tito chytí a budou mít doběháno a ostrouhají kolečka, i tímto způsobem se jich totiž nadobro zbavíte. Většinou však je však nepřátel vždycky o něco více než pastí, což vás nutí k neustálému útěku od nich do bezpečí.

Pro postup do dalšího kola je bezpodmínečně nutné vždy posbírat všechny cenné předměty. Ty jsou mnohdy umístěny na místech, kam se dostanete jen pomocí kopání. V porovnání se skákáním, je ale toto kopání o hodně pomalejší. Méďa je tak pod soustavným psychickým nátlakem, protože jej nahánějí hordy nepřátelských nestvůr. Klasický zrcadlový efekt, při zpracováni lokací, navíc velice často vede k tomu, že nepřátelé sevřou Méďu v pasti z obou dvou stran. Postupně přibývají další možnosti, jak je možné se všech nepřátel zbavovat, nic méně ale pod soustavným tlakem a náporem nepřátel, bude neustále. Inteligence nepřátel je ovšem bohužel poněkud prapodivná a zcela nevyzpytatelná, jestliže se totiž nesdružují do skupinek, obvykle se k nim dostane na vzdálenost, kdy ho počnou sami pronásledovat. Nacházejí-li se však ve skupině na jedné straně lokace, může Méďa na té protilehlé straně „laborovat“ skutečně vcelku bez jakýchkoliv obav.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)