HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Wind and Water – hit z Koreje (free hra)

Wind and Water – hit z KorejeWind and Water – hit z KorejeWind and Water – hit z KorejeWind and Water – hit z Koreje

Dnešní hra je původem z východní Asie, přesněji řečeno, až z Dálného východu, tedy z Koreje. Pokud bychom její název přeložili do našeho mateřského jazyka, tudíž do češtiny, zněl by jako „Vítr a Voda“, což už samo o sobě o něčem vypovídá. Jejími autory jsou korejští nezávislí autoři freeware her ze společnosti „Yuan Works“ a jedná se opravdu o hru chytlavou, propracovanou a promyšlenou do posledního detailu, která vás rozhodně uchvátí a zaujme. Hra byla původně zpracována jako konzole, za několika měsíců po jejím vydání, byla nominovaná pro Nezávislý Festival her pro rok 2008, kde skončila ve finále a obsadila celkové druhé místo. U hráčů v Koreji se těšila velké vážnosti, oblibě a popularitě, takže se její autoři, potěšwni tímto úspěchem, rozhodli ji přepracovat také jako freeware a rovněž úspěšně, snad zaujme i vás.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 28995 KB

Výrobce: Yuan Works  Web

Zobrazení celkem: 2265

Zobrazení tento měsíc: 1773

Hodnocení oblíbenosti (760x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Pro dokreslení, že se jedná skutečně o nevšední a výtečnou hru, vám zde zcela netradičně nabídnu dvě reakce z diskusního fóra od hráčů z autorských domovských stránek, cituji:

1) „Výborná hra!!! Rébusy a hádanky z Yuan Works Yuan přináší dlouhé hodiny dobré a veselé zábavy, navíc stylově známý starý školní umělecký pohled pixelového zpracování s prvky originálního asijského umění téměř na každém kroku a atmosférický zvukový doprovod. Autoři se zaměřili na daní přednosti nezávislým námětům a hře vysoké kvality, je vybavena zábavným a navíc ještě zdravě vymyšleným příběhem, který je hodně neobvyklý pro hádanky a příjemná atmosféra způsobí to, že si hru skutečně oblíbíte. Děkuji za dobře odvedenou práci“.

2) „Vrcholná herní třída!!! „obdivuji autory za zpracování a vytvoření této hry! Výborně zpracované hádanky a rébusy, obrovská herní rozmanitost a navíc i herní vyhraněnost, jakož i vyváženost, zkrátka je vidět, že autoři do hry vložili celé své srdce a tvořící úsilí, disponovali originálním nápadem a skízejí tak zasloužené ovoce. Jedná se rozhodně o hru, která za zahrání stojí, mohu ji jenom doporučit, zde si přijdou „na své“ určitě všechny kategorie hráčů, bez rozdílu věku. Ze hry přímo čiší radost a láska z tvůrčí práce, nakonec i radost ze samotného hraní. Tato vydařená hra bez debaty předčí všechny freeware, které jsem doposud odehrál. Díky vám, vážení autoři“!

Takže to byl obsah pouze dvou diskusních hráčských příspěvků z domovských stránek autorů. Je tedy skutečně vidět, že tato dnešní freeware hra se v Koreji setkala se skvělou odezvou hráčů „malých konzolí“, a je tedy zcela evidentní, z jakých důvodů se tudíž autoři hry rozhodli ji vydat i na PC, jako freeware. Svůj vyhraněný logický potenciál prezentují navíc hned v několika herních módech, včetně, což je nanejvýš překvapivé, i v příběhové kampani. Tato logická hra je tedy založená na principu spojování stejnobarevných bloků do čtveřic, navíc zahrát si ji můžete hned v několika módech. Jedním z nich je potom již mnou zmíněný mód příběhový, který oplývá tak zvanými „RPG“ prvky a ve kterém změříte vlastní síly a dovednosti v soubojích i s ostatními hráči. Hraní vám zpestřují zcela atypické a nevídané animace v korejském stylu, nechybí ani doprovodná hudba, jak jinak než v korejském stylu. „Wind and Water: Puzzle Battles“ je tudíž příjemným překvapením na poli logických her, které potěší především všechny oblíbence tohoto herního žánru.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)