HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Twilit Universe – slabě ozářený Vesmír (free hra)

Twilit Universe – slabě ozářený Vesmír Twilit Universe – slabě ozářený Vesmír Twilit Universe – slabě ozářený Vesmír Twilit Universe – slabě ozářený Vesmír

Originální, zajímavá, logicky náročná, přitom i hodně zábavná, tak lze charakterizovat dnešní vskutku zábavnou a vydařenou hříčku, nazvanou „Twilit Universe“, což v překladu do češtiny znamená „Slabě ozářený Vesmír“, při jejímž hraní se však rozhodně nudit nebudete. Samotný herní koncept je na již na první pohled velice jednoduchý, až prostý, takže i ti méně zkušení hráči jej brzy pochopí a určitě mu záhy přijdou „na chuť“. Pokud by se vám toto moje konstatování moc nezdálo, pak vězte, že autoři vám nabídli pro hraní dva módy, jeden lehký, druhý obtížný, takže vám radím, abyste začali tím lehkým módem a teprve potom, až se „otrkáte“ a vychytáte všechny praktiky ve hře, se pustili do hry v obtížném módu. On ani ten lehký mód není žádná „procházka růžovým sadem“, ale dá vám, aspoň zpočátku, pořádně zabrat.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 13625 KB

Výrobce: Digital Dessert   Web

Zobrazení celkem: 1821

Zobrazení tento měsíc: 1374

Hodnocení oblíbenosti (550x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Hra vám nabízí sice jenom poměrně krátkou dobu hraní, hned zpočátku vám prozradím, že délku hraní si ovlivníte sami, zato však i veliký motiv ke hraní. Po každém skončení hry se totiž můžete zapsat svým jménem, nebo alias, do konečné výsledkové tabulky nejlepších dosažených bodových zisků. Takže zde máte tedy motiv pro další pokusy, stále a vytrvale se snažit získat co největší počet možných bodů, a tak se dostávat vždy s vyšším počtem bodů, na špici zmíněné tabulky. Máte však ještě jinou možnost, pozvat si k vašemu počítači sourozence, nebo dobrého kamaráda a soutěžit mezi sebou „na přeskáčku“ o získání prvenství, což je rozhodně zajímavější a napínavější. Pokud by vám ani to nestačilo, pak je načase, spustit si obtížnější mód, ten pak už zaujme a donutí k pozornosti i ty nejzkušenější hráče a věřte mi, že dobře vím, co tady říkám.

Jako akvarijní rybička v moři pestré palety barev, si budete připadat ihned po spuštění hry. Kolem vás se budou pohybovat bleděmodré buňky, jejichž pohyb sice nemůžete nikterak usměrňovat, ale máte zcela jiný úkol. Levým tlačítkem vaší počítačové myši se přepínat z jedné buňky na druhou a vystřelovat modré koule na jako z pravěku vyhlížející červené rybky, jejichž počet v průběhu hry narůstá a měnit je ke své podobě, tedy měnit jejich barvu z červené, na modrou. Na první pohled jednoduché, že ano, kdyby tu ovšem nebylo ono příslovečné a nechvalně známé a proslulé „kdyby“. Červené ryby totiž dělají vše pro to, aby se vám v jejich přeměňování nic nezdařilo. Vystřelují totiž na vás prapodivné střely, později pokud vydržíte se včas sa přepínat a tak se jim vyhýbat, připraví si na vás těžší kalibr, jakými jsou koule opatřené hroty, připomínající viry nějaké zhoubné nemoci.

Mezi tím vším se pak pohybujete vy samotní hráči. V podobě slabého světla, nebo chcete-li ducha, pokud se neurazíte hodně připomínajícího spermii, se jako magická, na první pohled i nehmotná záře, se budete muset přemisťovat mezi těly jednotlivých organismů a přebarvovat se jejich vlastní záři. Vždy, když se k tělísku, za které právě hrajete, přiblíží nějaké to vás ohrožující se nebezpečí, je nutné se včas přepnout do jiného vám příslušejícího tělíska, aby nedošlo k vašemu zranění, popřípadě i k totálnímu zániku. Zelený ukazatel vašeho zdraví, jakož i počet vámi získávaných bodů, je vám k dispozici po celou dobu vašeho hraní, takže jste stále o dění ve hře dokonale informováni. Je tedy zcela očividné, že zde platí přímá úměra, čím více nepřátel přebarvíte, tím více bodů získáváte, taktéž můžete ale vskutku hodně sporadicky se objevující léčivé bonusy, které vám zčásti zregenerují již vaše pošramocené zdraví. Víc ovšem od hry nečekejte, jediným úkolem je v ní přežít co nejdéle a získat tak co možná největší bodový zisk.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)