HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Frenetic Plus – frenetický boj s roboty (free hra)

Frenetic Plus – frenetický boj s roboty Frenetic Plus – frenetický boj s roboty Frenetic Plus – frenetický boj s roboty Frenetic Plus – frenetický boj s roboty

Už samotná název hry vás ujistí v tom, že se nejedná pouze o nějakou oddechovou hru, nebo prachsprostou „hopsačku“, ale o skutečnou „řežbu“ v tom pravém slova smyslu. Čekají na vás vskutku odolní nepřátelé, kteří vám půjdou po krku, jak onen příslovečný „šiml po biči“, naštěstí jste vybaveni tou nejmodernější technikou, ocitáte se tedy v roli supermana. Vašimi nepřáteli jsou vesměs velice odolná kovová monstra, mají lidský vzhled a skutečně až příliš vysokou inteligenci, takže je nepodceňujte. Jedná se tudíž o ryzí akční „střílečku“, tedy o rychlou a pro hráče velice náročnou řežbu, o to více dobrodružnou a přitažlivou. Akce je ve „Frenetic Plus“ jakoby snímána trojrozměrnou kamerou, umístěnou kousek nad zády hlavního hrdiny, což není ideální řešení, ale autorům hry pasovalo, takže jim do toho "kecat" nebudu.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 8464 KB

Výrobce: Fenix Blade   Web

Zobrazení celkem: 2205

Zobrazení tento měsíc: 1604

Hodnocení oblíbenosti (622x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Samotné ovládání hry je velice prosté, vystačíte si s kurzorovými a levým tlačítkem myši střílíte, ostatně hra samotná vám od jejího spuštění sama radí, kterou klávesu máte pro další postup použít. Ani styl hry nenutí k bůhví jakému přemýšlení, už vůbec ne k taktizování, děj je prostý, na vás se totiž takřka ze všech stran řinou nepřátelé a střílejí z nejrůznějších zbraní, a tak vám, kteří určitě chcete přežít, nezbývá nic jiného, než se rychle otáčet na všechny strany, být soustavně ve střehu, sledovat malou, nápovědní mapku a včas reagovat střelbou po nečekaně se objevujících nepřátelích, zavčas uhýbat jejich palbě a sami se snažit přesnými zásahy co nejrychleji zlikvidovat pokud možno všechny nepřátele.

„Frenetic Plus“ tak velice překvapuje se rozvíjejícím dějem. Příběh není až tak moc originální, podobných vyprávění o válkách mezi různými lidmi a roboty v budoucnosti už tu bylo skutečně až požehnaně, každopádně vás ale dokáže do hry vtáhnout a aktivně se jí zúčastnit. Jakožto neohroženému bojovníkovi za svobodu lidstva a jeho i vaše přežití, vám přicházejí zprávy o posledním vývoji bojové situace, e-maily od techniků, dokonce i soukromé a informační zprávy, získáváte i typy pro další souboje. Za hodně příjemné zpestření pak lze považovat potom i možnost pečovat o vlastní bojový oblek, neboť čas od času se nabídne možnost získat úplně nový typ, modernější typ obrnění, což je možné provádět jen na určitých místech, kde také lze nakupovat zbraně různých druhů a razancí podle typu postavy.

Každá zbraň i kus vybavení má vždy několik různých parametrů a specifických vlastností, kterými je zapotřebí brát v úvahu při výběru vhodného složení hlavního hrdiny pro zadanou misi. Není to ani tak zdaleka komplikované, jak to tady popisuji, ba naopak, je to skutečně veliká zábava a vítané zpestření hry, neboť každá změna postavy a na jejím vybavení, kterou provedete v „set-upu“, se vzápětí na vaší postavě projeví. „Frenetic Plus“ je skutečně až velice dobře hratelný, i když poměrně obtížně hratelný, poměrně dost hře ubírá na kvalitě ne zrovna líbivá grafika. Prostředí je bohužel až velice často hodně odpudivé, nezdobí ho žádné jiné objekty, vše je soustředěno na souboje a samotné jednotlivé lokace tak mnohdy zejí prázdnotou. Ozvučení hry je na podprůměrné úrovni, nijak zvlášť vás nezaujme, ale není zapotřebí ani ho poplivat. Celkově lze tedy „Frenetic Plus“ ohodnotit jako poměrně povedenou bojovou hru s roboty, která vám nabízí docela slušné vyžití v oblasti stavění vlastního bojovníka. Jde tedy opravdu o robustní hru s celou řadou misí a spoustou použitelného vybavení, což je nutné ocenit.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)