HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Unmanned - den v bezpilotním letounu (free hra)

Unmanned - den v bezpilotním letounu    Unmanned - den v bezpilotním letounu    Unmanned - den v bezpilotním letounu    Unmanned - den v bezpilotním letounu

Dnešní adventuru lze s určitostí nazvat vydařeným experimentem. Děj hry je poněkud záhadný, jedná se totiž o hru o životě a zároveň i o život, pokud tedy máte v oblibě zcela netradiční a nevšední zážitky, neměli byste si tuto hru skutečně nechat ujít. Navíc je hra sice prezentována jako adventura, ale nejsem si tak docela jistá, zda se vůbec o klasickou adventuru jedná, klidně bych ji zařadila například i mezi simulátory. Chybí zde totiž obvyklé herní, pro adventuru typické prvky, jako hledání předmětů a jejich používání na aktivní místa na hrací ploše, nebo vzájemně je mezi sebou kombinovat a tak postupovat stále dál, ale budete odměňování tak, že budete z jedné scénky přecházet do následující a za správné, tedy nejlepší vyřešení každé scénky, vám budou udělovány řády, medaile a různá vojenská vyznamenání.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 11992 KB

Výrobce: Molleindustria   Web

Zobrazení celkem: 2167

Zobrazení tento měsíc: 1646

Hodnocení oblíbenosti (645x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Pokud tedy scénku „zbabráte“, neobdržíte nic, pouze postoupíte do následující scénky. V dnešní moderní době se všeobecně tvrdí, že v každém z nás „dřímá“ kus hráče, což se sice projevuje různými způsoby a zálibami, ale v konečném důsledku je to nevyvratitelnou skutečností. Jak se u nás říká, že „někdo rád vdolky, jiný holky“, tak někdo fandí počítačům a jejich hrám, jiný rád hraje karty, další si libuje v hazardních hrách a tak bych mohla pokračovat v tomto výčtu téměř do nekonečna. Takže jakmile ráno vstanete ve hře z postele, v níž vás pronásledovaly děsivé a strašidelné sny, zpoceni a nevyspalí, počne se odvíjet první scénka. V roli hlavního hrdiny, piloty armádního „Dronu“, což v překladu do naší mateřštiny znamená „Lenoch“, nebo „Hlupák“, budete prožívat celý den odpovídáním na nekonečné otáky svého vlastního dítěte. Nutno ovšem podotknout, že grafika je statická, otázky i volba odpovědí v angličtině, takže neznalci tohoto germánského jazyka, zřejmě moc ze hry mít nebudou, neboť vůbec nepochopí, o co ve hře vlastně vůbec jde.

Kromě již mnou zmíněného odpovídání v rámci různých prachobyčejných rozhovorů, kdy se budete a to vždycky simultánně, snažit ve druhé části obrazovky pomocí jakýchsi mini hříček, řešit na první pohled zcela banální situace, hned na počátku je vám dán úkol správně oholit mužský obličej. Jednoduché? Ale vůbec ne, pokud chcete získat odměnu ve formě medaile, uvidíte, že to je vcelku velice komplikovaná záležitost a to je teprve začátek. Nezbytná nutnost poslouchat a číst rozhovory, odpovídat pokud možná nejlogičtějším a nejmorálnějším způsobem, přitom hrát ve druhé polovině obrazovky mini hru, klade na hráče velké, postřehové a sledovací nároky. Bude totiž často velice svízelné a obtížné udržet pozornost na obou částech obrazovky, takže hráči s velmi dobře nacvičenou, nebo vrozenou pozorovací schopností, mají daleko větší šanci na úspěch, nežli ti z vás, kteří touto schopností nadaní nejsou.

Pakliže si k tomuto výčtu podrobností a chvály, připočtete k dobru skutečně s velikým vkusem vybraný hudební doprovod, potom mohu s určitostí tvrdit, že budete velice mile překvapeni a potěšeni, vždyť získávat ve skutečném životě řády, medaile a vyznamenání, není běžné a jednoduché, zatím co zde jich můžete získat veliké množství, což já bohužel sama o sobě tvrdit nemohu. Ani provádět v životě nějakou rozpolcenou činnost, se vůbec nevyplácí, zde si ji užijete ve hře habaděj a ba naopak, bez této rozpolcenosti se vůbec neobejdete, je nutnou podmínkou úspěšného hraní, přičemž mnoho času na přemýšlení skutečně nemáte. Takže, pokud se na to cítíte, neváhejte ani chviličku a pusťte se do hraní, medaile a vyznamenání už čekají jen na vás.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)