HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Lariade- za zloději ptáků (free hra)

Lariade- za zloději ptákůLariade- za zloději ptákůLariade- za zloději ptákůLariade- za zloději ptáků

Chcete vědět, kdo byl hlavním aktérem krádeží všeho ptactva na Močálové planetě? Pokud se to chcete dovědět, potom si musíte stáhnout tuto hru, rozbalit ji a pustit se do hraní, protože ode mne se to nedozvíte. Prozradím vám alespoň, o co ve hře vůbec jde. Přes noc neznámý zloděj ukradl z této planety veškeré ptactvo, takže jakmile se po spuštění hry probudíte, vydáte se na průzkum krajiny, abyste tento tvrdý oříšek rozlouskli. Ztotožníte se na první pohled s postavou prostého, obyčejného venkovského strejdy, který však dokáže dělat až neuvěřitelné kousky, které byste do něj podle jeho vzhledu, vůbec neřekli. Nejenže totiž dokáže putovat Vesmírem, kde potká i meziplanetární koráb, ale dokáže skákat, jako mladík, střílet z palných zbraní a tak likvidovat spousty na něj číhajících nepřátel, kam patří i pavouci.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 37472 KB

Výrobce: Piepe  Web

Zobrazení celkem: 2541

Zobrazení tento měsíc: 1952

Hodnocení oblíbenosti (645x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

„Lariade“ je tudíž akční „hopsačkou“, zároveň však i pozvánkou do tajuplného světa, plného nástrah a nebezpečí, která má skutečně strhující příběh a originální technické a grafické zpracování, silně připomínající postup při skládání známých „puzzle“. Bude tedy záležet jen na vašich schopnostech a dostatku trpělivosti, zda se dozvíte holou pravdu, anebo vám zůstane vše utajeno, pokud tedy s hrou „praštíte“. Vše začíná v chátrající a rozpadající se chatrči, v prostředí plném bažin a močálů, načež se vydáte prozkoumávat postupně celé okolí, aby odhalil osobu, která na této planetě odcizila veškeré ptactvo. Na své nebezpečné a dobrodružné pouti brzy s údivem zjistí, že nic netušíc, žil ve velice nehostinném prostředí, ve „společnosti“ jedovatých pavouků, slizkých žab a dravých ještěrek. Po nálezu lidských pozůstatků mu svitne v kebuli, to vše musí mít na svědomí cizozemský létající talíř, tedy vám vše dobře známé UFO.

Tímto vskutku velice překvapivým zjištěním, však teprve celý vlastní příběh hry teprve začíná. Hra skutečně nenasadila laťku obtížnosti příliš vysoko, spíše se dá říci, že vyžaduje od hráčů soustředěnost, pozornost, dobrý postřeh a předvídavost, v neposlední řadě pak i rychlé a adekvátně přiměřené reakce. Jednotlivé levely kola jsou totiž ve skutečnosti skutečné hlavolamy, je bezpodmínečně nutné si v hlavě vytvořit jakousi pomocnou, imaginární mapu, bez tohoto „opatření“ se brzy dostanete do bludného kruhu, ze kterého prakticky není východisko, zde potom nepomůže nic jiného, než restart. Jedinou pomocí při vašem tápání jednotlivými lokacemi je potom skutečnost, že pokud jste již jednou přes ně prošli, zůstávají již nadále zcela bezpečnými, oproštěny od pastí a pastiček, dokonce i vod všech nepřátel, což je sice malá útěcha, ale jako pomoc a nápověda to rozhodně k zahození není.

Velice dobrým pomocníkem pro další postup je potom také bedlivě sledovat průběh příběhu, což vám také hodně pomůže při tápání, jak a kudy kam, z příběhu totiž získáte i jakousi malou nápovědu, i když všelékem to rozhodně není. Po cestě se nacházejí i jakési křižovatky, na nichž se objevují odbočky, takže mnohdy budete muset vsadit na vlastní intuici, neřku-li do konce na kousek onoho příslovečného štěstíčka, bez kterého se však neobejdete v každé podobné hře, zvláště ne v takové, která se svým nápaditým stylem hodně přibližuje k adventuře, mnohdy i hororové. Nástrahy totiž na vás číhají doslova na každém kroku, z ničeho nic na vás spadá na hlavu smrtící, špičatý stalagmit a to bez jakéhokoliv předchozího varování, jindy však vás hra na překvapení, či na číhající nebezpečí, předem upozorní. Pokud se pohybujete ve tmavém prostředí a to se vám před očima rozvlní, pak i nedovtipovi rozhodně dojde, že se na vás chystá odněkud smrtelný útok, kterému předejdete jen přiměřenou, správnou a především rychlou protiakcí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)