HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Becher Arcade – Becherovská adventura (free hra)

Becher Arcade – Becherovská adventuraBecher Arcade – Becherovská adventuraBecher Arcade – Becherovská adventuraBecher Arcade – Becherovská adventura

Arkády jsou velice vítanou kategorií v oblasti freeware a online a to nejen u hráčů, ale i u jejich tvůrců, tedy autorů freeware a online her. Existuje řada různých našich i zahraničních „horaček“, které již mají svoje vlastní populární hrdiny, mezi něž bezesporu patří světoznámý instalatér, šikula jménem Mario, nebo opět světově proslulý modrý ježeček Sonic. „Becherovka Arcade“ je tedy vskutku zajímavým a vydařeným pokusem, vzniklým během oblíbení soutěže, určené autorům freeware v rovněž velice známé Becher Game. Jedná se sice už starší ročník této soutěže, ale jelikož jsem tuto hru zcela náhodně objevila, nedalo mi to a musela jsem příznivcům našeho webu, nabídnout. Hra samotná je jakýmsi podivným hybridem, jednak mezi freewarovou a komerční scénou, taktéž mezi „hopsačkou“ a „střílečkou“, kterou nepohrdnete.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 2600 KB

Výrobce: Becherovka Game  Web

Zobrazení celkem: 2871

Zobrazení tento měsíc: 2291

Hodnocení oblíbenosti (738x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Arkádových her na profesionálním trhu opravdu zase tak mnoho nevzniká, ale naštěstí je tomu právě naopak u freewarových her, které se snaží komerčním arkádám vyrovnat, což se jim skutečně daří, dokonce mnohdy je i o hodně předčí. Zatímco ve světě profesionálních arkád vítězí spíše vážnější a smysluplnější naopak ve freeware hrách zcela přesvědčivě a očividně vedou pohádkové, takřka dětsky veselé a legrační hry, které si ve veliké většině dokážou získat přízeň široké hráčské veřejnosti. Toto je zřejmě ten pravý důvod, který vedl autory této „hopsačky“ k jejímu vzniku. Navíc hru provází i řada velice vtipných a vše vysvětlujících textů, což rovněž není u arkád tak docela samozřejmé a obvyklé. Hra dokonce obsahuje i příběh, i když tento sám o sobě, je poplatný zadavatelům hry, tedy webu „Game Becher“.

Texty jsou samozřejmě psané v našem rodném jazyce, tedy v češtině, přesto vám alespoň v krátkosti prozradím, o co vůbec ve hře jde. „Mimozemšťan jménem Ten, tedy jinak řečeno Ufon, se na jedné nejmenované planetě, domluvil se svými kamarády, že si obstará nějakou tu lahvičku chutné Becherovky na chystaný dýchánek. Váš Ten měl však veliké množství kamarádu. Takže jistě uznáte i sami, že jedna lahvička tohoto moku by pro všechny nestačila, neboť by se brzy ocitli všichni na „suchu“. Protože však na jeho rodné planetě se obchody nenacházejí, ale láhve s Becherovkou se nacházejí pokaždé na jiných místech, pojal Ten rozhodnutí, že se pořádně rozhlédne po celém okolí“. Tak tohle je počátek celého příběhu, v němž hlavní roli bude právě vámi vedený Ten a bude tudíž jen na vás samotných, zda se mu jeho předsevzetí splní, či nikoliv.

Jako v každé podobné hře, i v této dnešní, musíte v každém kole splnit předepsané úkoly, v této hře to znamená najít všechny láhve Becherovky a překonat všechny překážky a hlavně se nenechat zlikvidovat některým z velkého množství vám po krku jsoucích nepřátel, jen tak můžete postoupit do dalšího levelu. Abyste nemuseli po přerušení hry začínat stále znovu, zvolili autoři poněkud zvláštní způsob, jak znovu začínat od posledního úspěšného kola. Není to však ono známé ukládání her, ale každý level má své vstupní heslo. Jen ještě všem nedočkavým a netrpělivým hráčům prozradím, že pokud se vám nebude dařit postoupit dál, což se může stát, neboť herní obtížnost je skutečně hodně vysoká, na našich stránkách www.Abecedaher.cz v kategorii „Cheats“ tato hesla naleznete, ale doporučuji je použít skutečně jen v krajním případě, nekazte si totiž předem radost i požitek ze hry. K ovládání hlavního hrdiny si vystačíte pouze s kurzorovými klávesami, objemová velikost vzhledem k rozsahu hry je vskutku až malá. Grafika hry je na vysoké úrovni, barevných a vydařených efektů ve hře naleznete dostatečné množství, navíc vše doplňuje velice příjemná hudba a libě znějící zvuky, které nádherně podkreslují herní atmosféru.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)