HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Ancient Ants Adventure - boj mravenců (free hra)

Ancient Ants Adventure - boj mravenců Ancient Ants Adventure - boj mravenců Ancient Ants Adventure - boj mravenců Ancient Ants Adventure - boj mravenců

„Ancient Ants Adventure“ je skutečně strhující akční „střílečka“, ve které hrají hlavní roli egyptští mravenci, kteří brání pyramidu v poušti. Mravenci musí plnit předem jim zadávané úkoly a získávat mohou i různé druhy bonusů. Dnes tu tedy pro vás máme přesvědčující důkaz o tom, že i mravenci dokážou mít pořádnou a navíc i velice akce schopnou armádu a nejen to, navíc pod její záštitou bojuje i speciální komando, jehož úkolem je chránit panovníka, pokud je tento ohrožen na životě, což se právě stane ve chvíli, kdy se do hry sami pustíte. Ovládat tedy budete vám tři elitní mravenčí bojovníky, včetně jejich velitele, se toto vaše malé komando rozšíří až na šest mravenčích vojáků. Ale i tak to bude boj, svízelný a náročný, sami se přesvědčíte, že i na tu nejlehčí možnou variantu, se budete muset mít pěkně na pozoru.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 14760 KB

Výrobce: Red System Game Maker Communit  Web

Zobrazení celkem: 2186

Zobrazení tento měsíc: 1594

Hodnocení oblíbenosti (471x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Jedná se o akční střílečku, která se velice dobře umístila ve známé soutěži, pořádané v pravidelných intervalech serverem „YoYoGames“. Ihned po spuštění hry, že ve starověku neválčily mezi sebou pouze jednotlivé národy, jako například Řekové, Římané, Aztékové a mnoho dalších, ale i starověcí mravenci, a že to nebal pro ně boj lehký a snadný, to zjistíte ihned po spuštění hry taktéž. Ve hře se jedná se o zkombinování strategických prvků a taktické akce, ale nejdůležitějším prvkem hry je kosení různorodých nepřátel. Vaší armádou jsou mravenci, se kterými musíte chránit své věrné mravenčí bojovníky. Začínáte ale pouze se třemi mravenci, přičemž jeden z nich je komandýr. Postupujte tedy vskutku velice obtížnými levely, kde se setkáváte s různými typy živočichů a navíc i se starověkou kulturou. Každé kolo má daný svůj vlastní cíl, který je nutno splnit, aby se vám zpřístupnil následující level.

Především je nutné sbírat zlaté oblázky, které jsou pro vás tím nejdůležitějším, neboť jsou zdrojem k získávání financí a za něž si můžete pořizovat razantnější a výkonnější zbraně, nebo vylepšovat ty vaše stávající, což je pro další úspěšný postup ve hře zcela nezbytné, neboť s postupem do vyšších kol, herní obtížnost rapidně narůstá. Postupně se k vám budou přidávat další vlastní mravenčí spolubojovníci, což jistě uvítáte, čím více jich získáte, tím větším nebezpečím budete pro všechny vaše nepřátele. Kromě mnoha levelů hra obsahuje i dvě skrytá kola a bonusová, která se otevřou po úspěšném dokončení levelu, pokud ovšem splníte vám zadávané úkoly, po stránce grafické si tato dnešní hra zaslouží skutečně velikou pochvalu, což v plném rozsahu platí i pro doprovodnou hudbu. Nedostatkem hry je její až nepřiměřeně vysoká herní obtížnost, která může u mnoha hráčů vzbuzovat dokonce frustraci.

Lze tedy skutečně bez nadsázky říci, že se jedná o unikátní bojovou mravenčí akční RTS-ku z Ruska, s kupou překvapivých mravenčích akcí, s celkovými dvaceti levely, třemi herními obtížnostními módy a hromadou dalších herních prvků. Ve hře „Ancient Ants Adventure“ se vám dostane pod ruce chrabrá, statečná a bojová armáda, složená ze starověkých mravenců s úkolem zterorizovat všechny nepřátele se zvířecí říše a v každém levelu si dobýt malý dvorek pro sebe. Herní strategie je opravdu velice dynamická a navíc i velmi zábavná a přitažlivá, kladně lze hodnotit nutnost sbírání zlatých valounů, které se mění na peníze, kromě hlavních úkolů na vás čeká i spousta úkolů vedlejších, několik utajených úrovní a řada dalších nečekaných překvapení. „Ancient Ants Adventure“ je tudíž skutečně skvělou akční hrou, která kombinuje prvky více herních kategorií, a dokáže hráče udržet v parádní akční náladě. Díky výběru zbraní a různých vylepšení je hra pestřejší a grafika spolu s doprovodnou hudbou jen navyšují kvalitu hry samotné.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)