HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Running Sheep – pomozte ovcím zpět domů (free hra)

Running Sheep – pomozte ovcím zpět domů Running Sheep – pomozte ovcím zpět domů Running Sheep – pomozte ovcím zpět domů Running Sheep – pomozte ovcím zpět domů

Freeware a online hry na téma Ufoni, to je skutečně věčné a vděčné téma pro autory těchto her, které je přitahuje, jako můry noční světlo. Většinou napadnou naši zemi a zaútočí na lidstvo, aby se zmocnili jejich teritoria a rozšířili si prostor pro jejich další život, kterého se jim již na jejich rodné planetě nedostává. V dnešní hře však šlo Ufonům o zcela něco jiného, lidstvo jako takové nechali sice na pokoji, ale potřebují potravu, tedy maso, které na jejich planetě došlo. Přistáli tedy na nejmenované farmě, kde místnímu farmáři, chovateli ovcí, tyto jeho svěřenkyně pokradli a s živými ovečkami odlétli jako se zásobárnou tolik jim potřebného masa zpět domů. Nečeká vás tedy žádný boj s nepřáteli, ale vaším úkolem bude navigovat ovečky, aby se dostaly zpět z jejich korábu ke svému majiteli, bez vás to totiž samy nedokážou.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 39278 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 2236

Zobrazení tento měsíc: 1715

Hodnocení oblíbenosti (622x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Zásadním a jediným motivem dnešní jinak vskutku vydařené hry, jsou tudíž, jak je zřejmé z popisku k této hře, jsou únosy ovcí zákeřnými a vyhladovělými Ufony. Zájem mimozemšťanů, zejména Ufonů o pozemský domácí dobytek je mezi milovníky freeware a online všeobecně známý, jakož i mezi autory zmíněných her. Nejedná se však o žádnou tragedii, nebo dokonce hororovou akci se spoustami krve, ale spíše o logickou hru, která zaujme zejména příznivce logických her a tak zvaných rychlíků. Grafické zpracování vám určitě bude připomínat grafiku, příznačnou pro komiksy, ostatně autory hry je světoznámě proslulý autorský tým „Game Top“, což už samo osobě svědčí o preciznosti, dokonalosti a vydařenosti dnešní hry.

V hlavní roli rozzuřeného a vskutku hodně naštvaného pozemského farmáře, zabývajícího se chovem ovcí ve velkém, se tudíž vydáte zachránit přímo do útrob Ufonské lodě vlastní, Ufony unesené ovčí stádo. Čeká na vás tudíž velice věrohodně a originálně ztvárněné prostředí plné elektronických blikajících světélek, která však většinou tvoří pouhopouhou dekoraci. Důležitým základem je totiž stále klasická plocha, plná chodeb a různých překážek a zátarasů, jednotlivé levely jsou pak ve skutečnosti palubami Ufonské kosmické lodi, přičemž některé pasáže však nejsou ohraničeny, v jiných se na podlahách nacházejí různá propadliště a jsou proto pro ovce smrtící pastí. Musíte tedy vaše ovečky navádět pouze přes zcela bezpečná políčka a vždy všechny tímto způsobem je takto dostat do cílového teleportu, což znamená ukončení levelu a tudíž umožnění přejití na další palubu Ufonské kosmické lodě.

Namísto speciálního nářadí však máte k dispozici pouze otočné kotouče opatřené šipkami, kterými lze pomocí myši otáčet a tak určovat směr, kterým se mají nešťastné ovce vydávat. Bohužel, na každé palubě jich máte pouze vždy jenom omezený počet, takže je mnohdy musíte rychle připevnit a ještě rychleji zase odstranit, abyste je poté umístili na jiné místo. S přechodem na další paluby však velice rychle narůstá i herní obtížnost, neboť na podlahách se začínají objevovat napevno upevněné kotouče s šipkami, se kterými nelze vůbec pootočit, už vůbec ne je natož přenést na jiné místo. Navíc se později setkáte se střeleckými věžemi, které rytmicky střílejí po celých palubách a vy jste pak přinuceni cestu po ovečky nejen dobře naplánovat, ale i dobře načasovat, navíc vás popohání vpřed dopředu striktně nastavený časový limit. „Running Sheep“ má skutečně výborné grafické zpracování, občas můžete mít malé problémy s výhledem na paluby, což může vadit zejména tehdy, pokud se na palubách objeví navíc i sloupy, které odrážejí pochodující ovečky nazpět.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)