HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Super Sawman - krev na každém kroku (free hra)

Super Sawman - krev na každém kroku    Super Sawman - krev na každém kroku    Super Sawman - krev na každém kroku    Super Sawman - krev na každém kroku

Pokud se pustíte do hraní, okamžitě zjistíte, že budete ovládat velice nevzhledného, rozčepýřeného a vzteklého, nebezpečného panáka s motorovou pilou, který co potká, ihned tak říkajíc rozřeže na cucky a zbytky po takto zlikvidovaných nepřátelích ještě navíc zmíněnou pilou vysaje. Dvojrozměrně zpracovaná akční „hopsačka“ sice svým grafickým zpracováním, ani námětem, nikoho neoslní, hratelnost je však vcelku vyhovující, zvukový doprovod také není nic moc. Jako celek však nelze hru poplivat, je svým způsobem skutečně hodně zvláštní. Pokud si libujete v potocích krve a máte v oblibě brutální hry, potom jste se právě tady ocitli na tom nejsprávnějším místě. Pakliže se vám z pohledu na spousty krve dělá zle, nebo se vám z ní dělá špatně od žaludku, pak se do hry vůbec nepouštějte, kaluže krve se objevují často.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 4945 KB

Výrobce: Oddwarg   Web

Zobrazení celkem: 1896

Zobrazení tento měsíc: 1404

Hodnocení oblíbenosti (539x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Příběh hry sám o sobě není rovněž nijak neobvyklý, znáte to už velice dobře, někdo nejmenovaný, krutý a zlý obsadil naši Modrou planetu a vy, jakožto statečný a srdnatí bojovníci, máte znovu nastolit pořádek, klid a mír. Všechno důležité se potom odehrává v po sobě jdoucích lokacích, jakmile rozřežete všechny nepřátele a později je i vysajete, získáte pokyn k postupu do následující lokace, kde na vás čeká stále stejný úkol, vyčistit i tuto lokaci a postoupit opět do další, kde se vše znovu a znovu opakuje, tedy nic nového pod Sluncem. Nepřátel je skutečně více než dost, navíc jich s postupem do dalších kol stále přibývá, jsou navíc čím dál, tím více dotěrní a také agresivnější, takže se budete muset hodně pěkně a včas bránit. Pokud vás nepřátelé oberou o všechnu energii, pak sice umřete, ale nic se neděje, neboť máte neomezený počet životů a nemusíte začínat znovu od samého začátku, nýbrž se znovu objevíte znovu v lokaci, ve které jste zemřeli.

Jakmile vyčistíte celou obrazovku od veškeré havěti, budete moct postoupit na obrazovku následující, kde se bude celý kolotoč opakovat. Brutálnost hry je skutečně až nechutně přehnaná, bez nadsázky musím říci, že na takové spousty krve jsem doposud v žádné z her, které jsem odehrála a zrecenzovala, doposud nenarazila. Jsou a není jich málo, akční hry, ve kterých na krev vůbec nenarazíte, dnešní hra je vskutku pravým opakem, autor si zřejmě ve spoustách krve libuje. Hrát tedy budete, jak jsem se již zmínila v popisku k této hře, za zvrhlého a zparchantěného hrdinu, který má místo jedné ruky pilu. Zpočátku se jedná o klasickou ruční pilu, ale s postupem do dalších lokací budete moci sebrat také motorovou pilu, se kterou si nejen užijete mnohem více zábavy, a která navíc udělá i mnohem větší paseku. Má však jeden podstatný zádrhel, neboť vám ubírá sílu a poté, co tato klesne na nulu, motorová pila přestane fungovat a vy umíráte.

Téměř jednoznačně stereotypně se opakující hraní, obohacuje občas přítomnost Bossů, což ovšem zase tak velikou změnou a přínosem samo osobě zase není. O co je hra brutálnější, o to je hratelnější, jednoduché je i její grafické zpracování, jakož i ovládání, obtížnost hraní také není nikterak přehnaná. Rovněž vám zadaný úkol není nikterak složitý, prostě jde jen o to dojít co nejdále a pozabíjet co nejvíce různorodých potvor. Nepřátel je více než byste očekávali, navíc jsou také velice rozdílní. Nejčastěji se setkáte s menšími bestiemi, ale narazíte také na houževnaté, odolné a obrovské zrůdy. Navíc taktéž budete muset občas přeskočit přes smrtící ostré bodce, zničit dělo, nebo rouru, z níž vytéká horoucí láva. Jako příjemné a snadné působí ovládání hry, celou hru však nelze jinak označit, než jako super krvavou, silně amatérsky, až ledabyle zpracovanou akční, až hororovou hru, kde velmi realisticky jsou zpracovány pouze obrovská kvanta krve.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)