HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

The Garlic Turtle - želví válka o česnek (free hra)

The Garlic Turtle - želví válka o česnekThe Garlic Turtle - želví válka o česnekThe Garlic Turtle - želví válka o česnekThe Garlic Turtle - želví válka o česnek

Jistě je mezi vámi veliké množství těch, kdo doslova milují zvířátka a dokážou si je i chovat ve svých vlastních domovech. Patří sem například milovníci pejsků, kočiček, najdou se však i takoví, kteří se věnují rybičkám, nebo papouškům, či kanárkům. Zvláštní kategorií mezi chovateli jsou potom ti, kteří chovají i plazy, jako jsou hadi a ještěrky, někdo je zatížen na želvičky, prostě záliby lidí v chovu zvířátek neznají výjimek a mezí. Proč tady o tom všem hovořím? V dnešní hře se totiž budeme věnovat právě těmto tvorečkům, tedy želvám. Pokud jste někdy tuto sortu zvířátek, víte jistě velice dobře, že jsou to tvorové velmi mírumilovní, nenároční na chov a krmení, spokojí se s nějakou tou zeleninou, nepohrdnou ani starým pečivem. Že by však vehementně chroupali i česnek, tomu byste neuvěřili, tak se přesvědčte sami.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 2010 KB

Výrobce: Hasufah Entertainment   Web

Zobrazení celkem: 1928

Zobrazení tento měsíc: 1462

Hodnocení oblíbenosti (531x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Aby toho nebylo ještě dost, dnešní želvičky milují česnek tak nehorázně, že jsou o něj schopny mezi sebou svést i souboje a to i na život a na smrt. Podivuhodné je, že jsou na to velice dobře vybaveny, dokonce i lidskými zbraněmi, za česnek by prostě daly vše. Chovatelé želviček sice budou nevěřícně kroutit hlavou, neboť želvy a česnek, to ve skutečnosti opravdu spolu nějak nejde dohromady. Ovšem jak už jsem mnohokráte tvrdila, autorům freeware a online her, je dovoleno všechno a téma dnešní hry moje tvrzení jenom znovu potvrzuje. Rozhodnete-li se tedy dnešní hru s názvem „The Garlic Turtle“ hrát, budete na hracím poli ovládat jednu želvičku, se kterou budete muset potřebné množství česneku. Nežijí však v nějakém viváriu, ale na otevřených plochách různých tvarů a jejich přáním je nacpat se česnekem až k prasknutí.

Chcete vědět, jak rozsáhlým arzenálem zbraní želvy disponují? Zmínila jsem se o lidských zbraních, takže střílejí dokonce i ze samopalu, i když jejich základní zbraní je chladná, nikoliv střelná zbraň, tedy obyčejný nůž. Je to však zbraň pouze nablízko, a pokud je váš želví soupeř vybaven již samopalem, potom mnoho šancí na jeho skolení nemáte, ledaže byste byli šikovní a přiblížili se k němu zákeřně zezadu, to pak stačí jediné bodnutí a váš nepřítel se odebere do želvího nebíčka, nebo do pekla? Navíc abych nezapomněla, nožem můžete po nepříteli i házet a to až pěti noži současně, tyto se pak rozlétnou na všechny strany a skolí hned několik nepřátel nejednou. Kromě již zmíněného samopalu se můžete, ovšem stejně tak jako váš soupeř, zmocnit i pistole, moderní zbraň je potom laserová, dalekonosná puška, nechybí ani odstřelovací flinta, disponovat můžete i samo navádějícími raketomety, dokonce se lze vybavit i super bombou.

Ve hře je možno využít poměrně dosti zajímavých nabídek, vybrat si barvu vaší, či soupeřovy želvy, vybrat si lokaci, ve které hrát, aniž byste museli postupovat chronologicky, hrát můžete ve dvou, tedy proti živému soupeři, chcete-li, nebo nemáte-li po ruce hraní chtivého sourozence, či dobrého kamaráda, pak i proti vlastnímu počítači. Jen počítač nepodceňujte, je to soupeř zdatný a silný a mnohdy vás dokáže překvapit a zaskočit mnohem více, nežli živý soupeř. Zahrát si můžete i speciální herní mód, v němž se pak nacházejí i speciální „zbraně“, jakými je například rozmetač vajec, který dokáže zmíněná vejce vystřelovat v celých houfech, které potom umí prorazit i zdi a kosí nepřátele, jako kosa obilí, což ovšem dokáže i laserová střela. Není to ovšem vaše privilegium, totéž co vy, dokážou s chutí i vaši soupeři. Některé zbraně potom po sebrání navyšují i jejich razanci a kadenci, dokonce zvyšují i rychlost vypálených střel. Najednou mohou hrát až čtyři hráči, přičemž jednoho z nich nahrazuje váš počítač. Grafika není nic moc, je na jedno brdo, jednotlivé levely, kterých je v základu čtyřicet, se odlišují pouze uspořádáním a tvarem zdí. Pakliže vám to nestačí, a chcete si upravit hlavní menu, stačí si otevřít složku „Pictures“ a vyhledat soubor Background, poté si vytvořit i nové levely, podle vlastních představ a požadavků.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)