HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Naits Terrorstrike – vzhůru na teroristy (free hra)

Naits Terrorstrike – vzhůru na teroristyNaits Terrorstrike – vzhůru na teroristyNaits Terrorstrike – vzhůru na teroristyNaits Terrorstrike – vzhůru na teroristy

O tom, v současném světě se množí teroristická hnutí, jako příslovečné houby po dešti, určitě nebude pochybovat nikdo z nás. Své krvavé akce páchají na mírumilovném obyvatelstvu, bezbranných žen a dětí nevyjímajíce, mnohdy se pak ke svým teroristickým akcím i hrdě přihlásí. V dnešní hře se tudíž s těmito vyvrheli lidstva setkáte i vy samotní a to v nelítostném souboji na život a na smrt. Tito darebáci se skutečně neštítí ničeho, jako krysy vylézají ze svých skrýší, střílejí po vás a házejí po vás jeden granát za druhým, to pravé peklo nastává pak poté, když začnou odpalovat dokonce i barely s výbušninami. Není pochyb o tom, že s teroristy je nutno bojovat ve smyslu rčení „na hrubý pytel, hrubá záplata“, tady žádná rozumná dohoda neexistuje, ani mírová vyjednávání nevedou k ničemu, teroristé jsou zarputilí fanatikové.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 2063 KB

Výrobce: DIF Software  Web

Zobrazení celkem: 1969

Zobrazení tento měsíc: 1348

Hodnocení oblíbenosti (522x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

S teroristy tedy nelze v žádném případě smlouvat, je nutné s nimi bojovat a o této skutečnosti pojednává i dnešní hra. Ve většině případů se protiteroristických zásahu účastní pouze pro takovýto boj speciálně vycvičené komando, jehož členové, s příslovečnými černými kuklami na hlavách, se vydávají do boje proti nemilosrdným a všehoschopným ničemům, z nichž mnozí proti nim mají jednu velkou přednost, nebojí se smrti, jsou s ní předem smířeni a mnohdy ji sami pokládají dokonce za jejich vysvobození a vykoupení se. V této hře však úkol likvidovat tyto fanatiky zůstal pouze na vás a během celé této akce vám nikdo jiný již nepomůže. Herní plocha vám bude spíše připomínat jatka, v nichž, jako byste se vy ocitli v roli jatečného dobytka. Lokace jsou ohrazeny zdmi, v nich se nacházejí černé otvory, které nevěstí nic dobrého, právě z nich totiž během hry počínají vylézat teroristé.

Jediné únikové místo, které však spíče připomíná noru pohádkového draka, se ale rozhodně nepokoušejte jen tak hladce proběhnout, neboť jsou všude rozmístěny barely s výbušninami, takže se nejedná o žádný bezpečný úkryt. Nemáte tedy nikdy jinou alternativu, než všechny krvelačné teroristy bez milosti do jednoho postřílet, což ovšem zase tak docela jednoduché není. Po herní ploše se sice vy můžete pohybovat všemi směry, vaše postavička však zůstává bohužel vždycky natočena hlavní vaší zbraně dopředu stejně tak, jako u teroristů, pouze granáty tito parchanti dokážou po vás metat všemi směry. Teroristé navíc po vás střílejí v přesně stanovených, takže mnohdy pálí i do zdí, což nemá na vaše ego žádný dopad. Jedna, či dvě jejich střely vás nezabijí, mnohdy do vás vystřílejí i celý zásobník, což vám sice ubere notný kus vašeho zdraví, ale nezabije vás to. Teroristé tuto výhodu ovšem naštěstí pro vás nemají, stačí jeden přesný zásah a ihned jsou „bradou vzhůru“.

Hodně podobné je to i s používáním granátů, vám výbuch jednoho příliš neuškodí, zatím co teroristů zneškodní i několik. Navíc inteligence teroristů je na velice nízké úrovně, dalo by se řící, že jejich „IQ se rovná úrovni tykve“, na druhé straně však granáty hází až překvapivě velice přesně, přičemž po vás jdou, jako pes po slanině, ale často doběhnou na místo, kam právě hodil granát jejich spolubojovník, takže se zlikvidují sami, což zřejmě souvisí s tím, co jsem konstatovala už jednou, na vlastních životech jim vůbec nezáleží, hlavně když se jim podaří sejmout vás, což nesmíte dopustit. Pokud je vyprovokujete, pak po vás hodí granátem, takže se od místa dopadu rychle vzdalte, odskáčou to pak jen poblíž se nacházející teroristé. Za postřílení teroristů získáváte potom body k dobru, pakliže je však odděláte granátem, „ostrouháte kolečka“. Mezi jednotlivými koly si za získané body můžete dokoupit lepší zbraně, další granáty, nebo si také doplnit pošramocené zdraví. Jediným zdržováním ve vaší střelecké anabázi je kapacita zásobníku vaší zbraně, takže musíte velice často znovu nabíjet. Pokud vám ve hře brání ve výhledu menu, zrušte je klávesou F8. Grafika je velmi jednoduchá, jakoby kreslená dětskou rukou, v pozadí vám hraje sice příjemně znějící, bohužel však jednotvárná hudba.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)