HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Zetanoid - moderní trojrozměrný Arkanoid (free hra)

Zetanoid - moderní trojrozměrný ArkanoidZetanoid - moderní trojrozměrný ArkanoidZetanoid - moderní trojrozměrný ArkanoidZetanoid - moderní trojrozměrný Arkanoid

Arkanoid je sice opět tady tu, ale ve zcela novém kabátku. Přináší vám totiž zcela novou trojrozměrnou grafiku, jinak princip hry zůstává zcela stejný. Tentokrát ale budete sestřelovat krychličky, tvořící různé obrazce, ale právě díky trojdimenzionální grafice budou i vytlačovat ty sousední do prostoru. Takže, pokud nějakou krychli rozbijete, věž nebo strom se pěkně rozsype všude dokola. Také bonusy, kladné, ale i záporné, nechybějí, ale jejich rozsah je omezený. Samotná zábavnost u prvních levelů je, ale prudce padá, jak se prokousáváte levely. Ono totiž nejde nic jiného dělat, než pohybovat plošinkou. Určitě si už říkáte, že je to jen Arkanoid, ale nějakou specialitu, třeba Bosse, byste uvítali. Většina hráčů by uvítala i možnost ukládání, ale ta zde chybí, takže po skončení hry musíte začínat hrát od začátku, což může být i frustrující.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 5020 KB

Výrobce: RetroSouls   Web

Zobrazení celkem: 1882

Zobrazení tento měsíc: 1369

Hodnocení oblíbenosti (538x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

Jedná se vskutku o velice dobře, zejména zcela nově a originálně zpracovaný klon Arkanoidu, který vám rozhodně doporučuji vyzkoušet. Autor zde použil množství velmi zajímavých prvků, které vynikají svojí pozoruhodností a tak dávají hře velice příjemný spád a co je hlavní a o co jde především v každé hře, zvyšují tak přitažlivost hry samotné. Nechci, ani nebudu tvrdit, že se jedná o něco úplně světoborného, přesto se musím přiznat, že mne hra velice zaujala a to jsem už hezkou řádků Arkanoidů odehrála a samozřejmě především recenzovala. No co vám mám říkat, málem mne trefila pipina, tak jsem se do hry vžila, naučila se ji ovládat, vychytala jsem a pochopila všechny autorovy špeky, podivovala jsem se nad nádherně provedenou grafikou, zalíbila se mi i doprovodná hudba, nemluvíc o překvapivě rozmanitých zvukových efektech a velice jednoduchým ovládáním (neplést si to s obtížností), neboť jsem vskutku tak rozsáhlou škálu nápadů a rozmanitostí vůbec nečekala.

Takže máte k dispozici malou plošinku, po případě dvě, se kterými můžete pohybovat do obou stran a vaším úkolem je odrážet míček a dopomoci mu v ničení různobarevných cihliček, samozřejmě v různých prostředích. Na každé kolo máte tři pokusy, teda vlastně tři míčky, pokud se vám podaří odehrát level tak, abyste nepřišli o všechny, postupujete do dalšího kola. U hry King Ball 4-beta byl však přidán další nový prvek, buď na začátku nebo během hraní padají z horní části obrazovky malé červené, či modré kuličky, jejichž sebrání je však doslova sázkou do loterie, neboť nikdy nevíte, jak budete za tento úkon odměněni, může se totiž stát, že na svoji obratnost těžce doplatíte. Po grafické stránce je hra o notný kus dále, nežli všechny předcházející varianty, bohužel musím konstatovat, že Arkanoid zůstane navždy jenom Arkanoidem a byť by se autoři snažili sebevíce, tento dnes již hodně okoukaný druh zábavy ke hře málokoho připoutá. Ale co říkáte milí bráškové na to, že snad již těch Arkanoidů bylo dosti, co takhle se pokusit o hru s nějakým novým a poutavým námětem? Jsem přesvědčena o tom, že máte navíc, než se stále zabývat tímtéž dávno vyšumělým námětem.

Klonů klasického „Arkanoidu“ naleznete skutečně na našich stránkách až neuvěřitelné množství, jejichž kvalita se od sebe velice různí. Dnes se však jedná vskutku o velice dobře, zejména zcela nově a originálně zpracovaný klon Arkanoidu, který vám rozhodně doporučuji vyzkoušet. Autor zde použil množství velmi zajímavých prvků, které vynikají svojí pozoruhodností a tak dávají hře velice příjemný spád a co je hlavní a o co jde především v každé hře, zvyšují tak přitažlivost hry samotné. Nechci, ani nebudu tvrdit, že se jedná o něco úplně světoborného, přesto se musím přiznat, že mne hra velice zaujala a to jsem už hezkou řádků Arkanoidů odehrála. Hra začíná velice nenápadně, pálkou, na níž sedí kulička, ji poté vystřelujete pálkou a odrážíte zpět padající shora padající míčky, každý z nich má pochopitelně jinou razanci a jinak se chová.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)