HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Milky Bear Rescue Rocket – chraňte Ufony (free hra)

Milky Bear Rescue Rocket – chraňte UfonyMilky Bear Rescue Rocket – chraňte UfonyMilky Bear Rescue Rocket – chraňte UfonyMilky Bear Rescue Rocket – chraňte Ufony

Jedná se vskutku o překrásnou akční arkádu, tedy „hopsačku, od světoznámě proslulého a zkušeného týmu, tvořící své hry pro názvem GameTop. Navíc tato hra je z rovněž známé jejich série “Milky Bear“ a věřte mi, že se jedná o hru na toto téma, v překladu do našeho mateřského jazyka, o nejpovedenější s nejchytlavější. Jistě jste i na našich stránkách jste již nešli spousty her, kdy naši „Modrou planetu“ napadli mimozemšťané, Ufoni, nebo mimozemští Vetřelci a museli jste tak naši rodnou planetu zachraňovat před její totální zkázou, nebo před vyhubením celého lidského rodu. Dnes se tedy setkáváte v této hře s Ufony již po několikráte, tentokrát však nebudete vystupovat v roli jejich likvidátora, ale právě naopak, budete je muset zachraňovat a odesílat je co nejrychleji zpět na jejich rodnou planetu, jen takhle jim uděláte radost.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 7929 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 2295

Zobrazení tento měsíc: 1567

Hodnocení oblíbenosti (627x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Není to však tak jednoduché, jak byste se mohli domnívat ze stručného popisku k této hře, což není snadné. Před tím je totiž ale musíte dostat do jejich vesmírného korábu, i to se může stát velikým problémem i pro ty zkušenější hráče. Po spuštění hry tedy spatříte zděšeně sem a tam pobíhající malé, zelené Ufony, snažící se zachránit před hrozícím jim nebezpečím. No naštěstí váš modul má jakési chapadlo, kterým můžete zmíněné nešťastníky uchopit a vtáhnout je do připravené rakety, také se k nim lze přiblížit a oni za vámi budou cupitat, jako poslušní pejsánci, tak je potom dovedete ke vchodu do rakety a oni odletí. Pakliže je tak, či onak, zachráníte všechny, přičemž jejich počet je vždy předem pevně zadán, pak postupujete do dalšího levelu. Znovu ale zdůrazňuji, že to není však tak docela jednoduché, jak by se mohlo zdát na první letmý pohled. Kolem vás se to jen hemží různými nepřáteli, pastmi a pastičkami, přičemž každý sebemenší dotyk s nimi vám ubere notnou dávku na všem zdraví, popřípadě vám sebere celý jeden život.

Sem tam se sice objeví nějaký ten posilující bonus, na to se však příliš nespoléhejte a zavčas všemu zmíněnému předem preventivně uhýbejte, nebo vše přeskakujte, nebezpečí na vás číhá na každém kroku. Hra nabízí naštěstí tři možnosti herní obtížnosti, přesto vám doporučuji začít tou nejlehčí variantou a teprve tehdy, až vychytáte ve hře všechny fígle a pořádně se otrkáte, zkoušet hrát ty těžší varianty, ono totiž i při hraní na nejlehčí mód, vám připraví hodně velké dobrodružné zážitky a přinese i mnohá, až nečekaná překvapení. Jinak se ale jedná o velice dobře hratelnou hru, jejímž cílem je zachránit co nejvíce malých Ufonů a získat tak co největší počet bodů, svoji roli, hlavně pro získání bonusů, sehrává ve hře i čas. Abyste získali co nejvíce bodů, je tedy nutné co možná nejrychleji, posbírat co největší počet Ufonů, vytvořit z nich posloupnou řadu, přinutit je, aby vás následoval co největší jejich počet a hurá s nimi ke vstupním dveřím kosmického korábu, tak sami nastoupí a už se o ně dál starat nemusíte, odletí už docela sami bez vašeho dalšího zásahu a přičinění.

Seřazení Ufoni ale přitom, jak vás následují, cupitají v řadě za sebou, takže zmíněná nebezpečí nehrozí pouze vám, jako je vedoucí postavě, ale i všem ostatním Ufonům. Pokud totiž narazí na nepřítele, nebo na překážku, kterou nedokážou sami překonat, od jimi vytvořeného řetězce se odtrhnou a vy je budete muset k sobě připoutávat znovu, čímž zcela samozřejmě, ztrácíte i velice drahocenný čas. Hra „Milky Bear Rescue Rocket“ je tudíž bezesporu velice přitažlivá a skutečně výborná hopsačka, která zaujme mimo jiné i mimořádně vydařeným grafickým zpracováním, což ovšem u autorů freeware týmu GameTop nikterak nepřekvapuje. Velice překvapivá je i skutečnost, že jednotlivé postavičky nemají stereotypní vlastnosti, každá má svoji vlastní individuální schopnosti, což je sice vzrušující, ale v případě, že jich za sebou vlečete třeba celou desítku, mohou nastávat i složité, až frustrující situace.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)