HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Echolight - rozsvěcujte hvězdy (free hra)

Echolight - rozsvěcujte hvězdyEcholight - rozsvěcujte hvězdyEcholight - rozsvěcujte hvězdyEcholight - rozsvěcujte hvězdy

V dnešní logické hříčce je vaším úkolem několika přesuny předmětů iniciačních předmětů nakonec rozsvítit všechny hvězdy. V každé herní lokaci se v herním poli vyskytuje zdroj energie, jakési pohyblivé vysílač a celá řada tmavých hvězd. Pokud se všechny předměty nacházejí v dostatečné blízkosti, nic nebrání tomu, aby se elektrická energie do hvězdy, která se tak rozsvítí. Na začátku levelu však hvězdy, vysílač a zdroj dělí poměrně veliká vzdálenost. Vy musíte manipulovat předměty na herním území tak, aby se pohyblivý vysílač dostal do potřebné polohy, ve které bude zaujímat stejnou vzdálenost jak od zdroje, poté ho jen přístupnými chodbičkami dostat ke hvězdě, kterou rozsvítí. Vždy si předem pečlivě promyslete všechny varianty a poté učiňte na herní ploše takové změny, které povedou k dosažení cíle, k rozsvícení hvězdiček.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 17686 KB

Výrobce: DigiPen Institute of Technolog  Web

Zobrazení celkem: 2213

Zobrazení tento měsíc: 1656

Hodnocení oblíbenosti (626x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Světlo je tudíž hlavní záležitostí, která vás bude zajímat v této logické hře, nazvané „Echolight“, kterou mají „na svědomí“ studenti z „Univerzity Digipen“, které určitě nemusím představovat, her od těchto proslulých studentů z ještě proslulejší Univerzity najdete na našich stránkách skutečně bezpočet. Váš úkol se jeví na první pohled jako velice jednoduchý, musíte totiž vyznačit cestu pro světelné zdroje tak, aby tyto rozsvěcely hvězdy, nacházející se v každém levelu v menším, či větším počtu. Pokud toto zvládnete, což ale zase tak docela jednoduché a snadné není, vytvoříte herní cyklus, který vám za odměnu dodá potřebné body, jejichž zisk je předpokladem pro zdárné dokončení každé lokace. Přesný herní princip a popis postupu ve hře se dopodrobna popisuje mnohem hůře, než jak se hraje hra samotná.

Doporučuji vám proto začít hrát tutoriálem, který je ve hře rovněž dispozici, ten vám vše velice názorně vysvětlí samotný princip a proces hraní, než nějaké to dlouhé a unavující „kecání“, po jeho projití určitě pochopí, co se od něj chce, i méně nadaný hráč, včetně dětí a začátečníků. Jako by sami autoři této logické hry přímo počítali s tím, že tato logická hra, jenž naštěstí není tak abnormálně těžká, aby vás vyvedla z míry, bude vskutku parádní oddechovou hrou především pro kategorii příležitostných hráčů a těch našich nejmenších ratolestí, na které taktéž nesmíme zapomínat. V této mé domněnce mne utvrzuje právě ta skutečnost, že i když hra vám nabízí k dispozici celkových dvacet levelů, nemusíte je hrát postupně, tedy chronologicky popořádku, ale můžete si hned z menu hry vybrat kterýkoliv z nich. Ostatně, pokud se cítíte pevně v „kramflících“, nemusíte ani zkoušet tutoriál a lze tedy skočit do hry takříkajíc „rovnýma nohama“.

Hra „Echolightů však navíc dokáže pobavit i ty hráče, kteří mají v oblibě hvězdičky a možnost jejich soustavného rozsvěcování, naprosto pohodovou hratelnost a schopnost v plném rozsahu používat vlastní mozkové závity. Nutno také konstatovat, že „DigiPe“ je Univerzitou, doslova „chrlící“ jednoho nadaného tvůrce freeware her za druhým. Velice často se proto objeví i hodně zajímavý a originální projekt, který studující budoucí, později i profesionálové vytvářejí, a jedním z nich je bezesporu i dnešní hra „Echolight“. Principem je sice na první pohled až velice jednoduchá a nenabízí toho tolik, jako jiné podobné herní alternativy, přesto dokáže pomoci hráčům zažehnat nudu a dlouhou chvíli na poměrně dlouhou dobu. No a abych vše upřesnila, jde i o to, abyste pomocí „rozsvícovavých tělísek“, která se sama pohybují, rozsvěcovali hvězdy. Právě pohyb těchto předmětů je to nejdůležitější, čím rychleji jsou totiž v pohybu, tím větší potom mají dosah a samozřejmě i dopad na hvězdy. Vy jim tedy vytváříte cestu pomocí kurzorových a snažíte se vytvořit cyklus, abyste dosáhli stoprocentní rychlosti. Objevují se sice i předměty, které vám vaše úsilí ztěžují, jimiž jsou například slepé chodbičky a jakési teleporty, ale tím se nenechejte vyvést z míry.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)