HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Lumber Jack - pracovitý dřevař (free hra)

Lumber Jack - pracovitý dřevařLumber Jack - pracovitý dřevařLumber Jack - pracovitý dřevařLumber Jack - pracovitý dřevař

V této hře se tedy zhostíte role dřevorubce, nebo chcete-li drvoštěpa, který se vydává vstříc dobrodružství pouze s vlastní svojí sekyrkou. Přestože se tento podivín téměř nikdy neobával použít nějaký ten hrubý výraz, nebo dokonce i sprostou nadávku, proti bobrům, kteří jsou ve hře jeho úhlavními nepřáteli, sekeru na jejich likvidaci v žádném případě nepoužívá. Na ty malé a drzé potvůrky musí vyzrát s dokonalou „Mariovskou“ metodou, tedy přesným skokana jejich kebule. Najdou se však i takoví „vyčůraní“ bobříci, kteří o této jeho vlastnosti a schopnosti velice dobře vědí a preventivně se chrání vlastní přilbou na hlavě, pak je nutné skok zopakovat, neboť teprve druhý skok jim zatne tipec. Pokud máte dobrý postřeh, pak jejich odchycením získáte i velice dobrý a účinný ochranný štít, což se vám tedy může rozhodně vždy hodit.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 98241 KB

Výrobce: Games Academy  Web

Zobrazení celkem: 2146

Zobrazení tento měsíc: 1500

Hodnocení oblíbenosti (585x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Když už jsem se v popisku, sice jen letmo, ale přece jen trochu, zmínila o Mariovi, potom jako pro tohoto světoznámého instalatérského hrdinu je domovem svět, propletený trubkami a rourami, tak pro Lumber Jacka je jeho domovinou hustý, neudržovaný les, plný pahorků, vyvýšenin, hrbolů a pařezů, v němž nechybějí ani trhliny a propasti. A to je právě ten kámen úrazu, aby se mohl Jack dostat dál, musí stromy prosekávat, kácet je a mnohdy tak přesně, aby si z takto pokáceného stromu, udělal lávku, po které by bezpečně přešel dál přes nějakou tu vyskytnuvší se mu na cestě propast, nebo roklinu. Jak vidno, povolání dřevorubce je rozhodně těžká rachota, mimo skutečně velké fyzické zátěže, si dřevorubec musí stále dávat pozor, aby na něj nespadl strom, nebo aby v náročném terénu nesklouzl do strže.

Stejně je tomu i v této skvělé arkádě, jejíž název je v angličtině poněkud zkomolený, ale tedy v našem rodném jazyce se bezpochyby jedná o „dřevorubce“. V ní se budete s hlavním protagonistou hry, tedy s dřevorubcem, pohybovat v mnoha různých lokacích, jejichž obtížnost a tedy i způsob řešení, jak splnit zadané úkoly, stále narůstá. Navíc s postupně přibývajícími levely, bude stále více přibývat různých předmětů, ke kterým se musíte nejen dostat, ale především je i posbírat. Jistě sami poznáte, že už není žádný mladík, takže se pohybuje těžce a moc vysoko ani nevyskočí. Dejte si proto pozor, kam skáčete, abyste se odtam dostali, nebo nespadli do pasti, pozor na mnohdy zle dotírající bobry.

Ve hře se tudíž můžete vydat za dobrodružstvím do hustého lesa, plného strží a roklí, i když ty se počnou nacházet hlavně v těch místech, vedoucích po hlavní trase hry. Pokud, byť i nechtěně, z hlavního tahu uhnete, jistě se dočkáte nějakého toho nového a zcela nečekaného překvapení a dobrodružství. Je t o sice poněkud nebezpečné, opouštět hlavní tah, ale ne nadarmo se říká, že „risk, je zisk“ a to v této hře platí v plném rozsahu. Získáte tak totiž navíc různorodé bonusy k dobru, které byste jinak dozajista minuli, i když návrat z těchto odboček zpět na hlavní trasu, bývá mnohdy velice náročný a složitý. Navíc mnohé bonusy jsou umístěny dosti vysoko a k jejich dosažení a tudíž i k získání, je zapotřebí si výskok přesně načasovat a vyměřit. Zkrátka a dobře, dnešní Lumber Jack je stylová a vcelku originální, i po grafické stránce vynikajícím způsobem vytvořená „hopsačka“, která osloví zejména všechny milovníky dobrodružných her. Domnívám se, že přesně s tímto úmyslem a záměrem byla studenty s Academy Games Didipen i vytvořena, i když její obtížnost, oproti hratelnosti, hraničí až s maximem.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)