HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Timeslip - samoklonující se šnek (free hra)

Timeslip - samoklonující se šnekTimeslip - samoklonující se šnekTimeslip - samoklonující se šnekTimeslip - samoklonující se šnek

Dnešní hra, s přiléhavým názvem „Timeslip“, je nezávislou hrou, uvolněnou pro Xbox, kterou lze nalézt v nezávislých hrách části Xbox Live trhu, nebo i zdarma na něm webu Herní Svět. Tato hra byla původně „Playstation Yaroze“ hra, která byla uvolněná na oficiálním Playstation časopisovém „cédéčku“, ale poté aktualizovaná s HD grafikou a novým zvukovým doprovodem pro její nové volné vydání. Již samotný název hry prozrazuje, že hra má něco společného s „klouzáním“ se v čase, navíc vám již předem prozradím, že hlavním hrdinou této hry je šnek, i když s velice nezvyklými a podivuhodnými vlastnostmi. Sice se na šneka pohybuje až poměrně čile, každých třicet sekund je v čase hozený zpět, přičemž se v tomto novém čase setkává s jeho předešlými klony, které mu tak pomáhají otevřít dveře pro další postup.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 67058 KB

Výrobce: Smudged Cat  Web

Zobrazení celkem: 2180

Zobrazení tento měsíc: 1514

Hodnocení oblíbenosti (567x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

To však není jediná vlastnost zmíněných šnekových předcházejících klonů, která ovšem patří k těm kladným, bez jejich pomoci by se výš šnek daleko nedostal. Kromě toho, že na jeho nelehké pouti musí sbírat zlaté mince, má tu smůlu, že jeho klony jej napodobují, jako dobře vycvičené opice, co udělá on, to po něm rychle zopakují. To by stále nebyli to nejhorší, váš šnek musí totiž kupodivu i střílet po svých nepřátelích, kterými jsou například sem tam poletující trpaslíci, které musí sestřelovat. Samozřejmě, že jeho počínání, tedy i zmíněnou střelbu, po něm opakují i jeho opičí se klony a pokud se trefí do něj, skončili jste, neboť ho o kejhák připraví právě jeho vlastní klony, což je velice nepříjemné a pro hráče s labilními nervy přímo frustrující.

V každém levelu je skutečně veliká kupa tlačítek a zavřených dveří, právě to je ta chvíle, ve které zjistíte na vlastní kůži velké přednosti, klady, ale i zápory této vskutku napínavé a chytlavé hry. Na hrací ploše se totiž nacházejí hodiny, přičemž čas utíká jak bystrá voda, po každých třiceti sekundách pak nastává zpětný časový posun. Po každém zmíněném vrácení času se vytvoří šnekův vlastní klon, který doslova jako jeho stín, sleduje dráhu svého původního originálu. Tím se tedy originální šnek dostává přes zavřené dveře, protože váš klon vám stiskne tlačítko pro jejich otevření, ale je tu i velice stinná stránka této klonové pomoci. Nesmíte se s vaším klonem za žádnou cenu byť jen letmo setkat, jinak jste skončili bradou vzhůru.

Reset hry přichází pak tehdy, jestliže na vás šáhne nějaký nepřítel a protože se po každém objevení klonu i tito nepřátelé resetují, až nepříjemně často se vám objeví za zády, největší paradox pak nastává ve chvíli, kdy vás váš vlastní klon zastřelí. Jediná vlastní chybička potom má za následek restart levelu a garantuji vám, že chyby a nebude jich málo, počnete dělat již od samého začátku vašeho hraní. Hra má docela slušné grafické zpracování, i námět hry lze považovat za originální, není mnoho her, ve kterých si můžete manipulovat v čase. Ovládání je jednoduché, dokonce i hratelnost je docela příjemná, ale co je skutečně o nervy, je laťka obtížnosti hraní, nastavená autory hry na maximum. Pokud však vychytáte všechny fígle a zjistíte, jak na to, je jisté, že hratelnost s vaše sebevědomí vás donutí dohrát hru až do samotného konce.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)