HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Marble Arena 2 - dostaňte koule do cíle (free hra)

Marble Arena 2 - dostaňte koule do cíle Marble Arena 2 - dostaňte koule do cíle Marble Arena 2 - dostaňte koule do cíle Marble Arena 2 - dostaňte koule do cíle

„Marble Arena 2“ není v žádném případě hrou, kterou byste, pokud ji chcete dohrát celou, odehráli za několik málo minut. S počtem narůstajících kol totiž herní obtížnost prudce narůstá a navíc, což je téměř neuvěřitelné, hra obsahuje celkem třicet několik desítek levelů, takže dohrát tuto hru do úplného konce je pro průměrného hráče výzva na několik hodin. Vše tedy začíná výběrem barevné kouličky, což provedete klikem na levé tlačítko myši. Poté posunete kurzor do strany, na kterou chcete kuličku poslat a ona už tam pádí sama, pokud ale nenarazí na nějakou pevnou překážku, sama se nezastaví. Jedna věc je na hře příjemná, pokud se vám v některém levelu nebude dařit, není nic jednoduššího, než se přepnout na jiný, který vám lépe vyhovuje. Bude se koulet a koulet, ono se taky nic jiného nedá čekat, když ovládáte kouli.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 88418 KB

Výrobce: Brightside Entertainment  Web

Zobrazení celkem: 2164

Zobrazení tento měsíc: 1472

Hodnocení oblíbenosti (598x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

Co rozhodně všichni na této hře oceníte, je její vskutku vynikající hratelnost. Jak už jsem řekla v popisku ke hře, vzezření kuličky si můžete navolit z několika variant, což je rozhodně sympatické, neboť jedna její varianta je hezčí než druhá. Obtížnost hry je též možno regulovat, neboť autor hry vám nabídl tři stupně obtížnosti, pro začátek vám ale doporučuji vyzkoušet si tu nejlehčí, postupně můžete herní obtížnost zvyšovat, takže i z tohoto důvodu se vám hra tak rychle neomrzí. Dalším zajímavým prvkem potom je skutečnost, že v menu hry si můžete i navolit, kolik chyb se lze ve hře dopustit a to od jedné až do desíti. Jestliže tedy nedodržíte časový limit, potom si musíte kolo zopakovat, přičemž se vám započítává jedna chyba.

Pokud celou trať projedete v zadaném časovém limitu, potom postupujete do dalšího kola, získaný počet Bossů se vám stále převádí, počet bodů se navyšuje o ušetřený čas, takže cílem hry je nejen projít všemi koly, ale zároveň i získat co největší bodové skóre. Silnou stránkou hry je i variabilnost herního prostředí, k dispozici máte dva herní módy, z nichž první má dvanáct kol a druhý jedenáct, nudit se tudíž nebudete. Grafika hry zřejmě potěší i to nejnáročnější hráčské oko, je vidět, že i v tak jednoduché hře si dal autor hry na grafické úpravě hodně záležet. Hra je dokonce i dobře ozvučená, zaposloucháte-li se do zvuku, který kulička na své rychlé pouti vpřed vydává, budete mít zřejmě tak jako já oprávněný pocit, že neovládáte pouhou kuličku, ale že kolem vás občas přefrčí silný závodní vůz Formule 1. Mohu tudíž jen konstatovat, že za vyzkoušení hra rozhodně stojí.

Pokud jste v minulosti byť i nechtěně přehlédli freewarovou „pecku“ s názvem „Marble Arena“, potom opravdu nemusíte ničeho litovat. Píše se rok 2012 a spolu s ním k vám přichází i zbrusu nová „Marble Arena 2“, která vám nabízí mnohem hezčí, navíc pak trojrozměrně zpracovanou grafiku, a v neposlední řadě také vylepšenou, zcela precizní herní ovladatelnost, samozřejmě, že i vaši kouli, která se znovu dostává do popředí vašeho zájmu. Dalo by se bez jakékoliv nadsázky tvrdit, že v této hře se vše točí doslova právě kolem ní. Ve velice rozmanitých lokacích tedy ovládáte kuličku a snažíte se získat předem zadaný počet bodů. Způsob, jak toho dosáhnout je především ve sbírání hvězd, které jsou různé bodové hodnoty a to podle jejich barvy, dále budete sbírat i různé typy bonusů. Taktéž se dočkáte i srážení ostatních koulí, skákání přes plošinky a díry, různé trampolíny a spousty dalších překážek, dostanete se i do vody a pod vodní hladinu. Pro tvořivé letory je přítomen i editor levelů, další mapy pak můžete stáhnout i z webu autorů této vydařené hry.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)