HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Ultra FlexBall 2000 – nevídaný Arkanoid (free hra)

Ultra FlexBall 2000 – nevídaný ArkanoidUltra FlexBall 2000 – nevídaný ArkanoidUltra FlexBall 2000 – nevídaný ArkanoidUltra FlexBall 2000 – nevídaný Arkanoid

Vzhledem k tomu, že hra nemá přes příliš velikou stahovatelnot, má jenom necelé 2 MB, nabízí vám skutečně mnoho. V základním balíčku po jeho rozbalení se totiž naleznete celkem šest tematických souprav, které obsahují v průměru vždy až deset levelů, ale naleznete v něm i jednu, která jich má neuvěřitelných třicet. Navíc je ke hře ještě přibalen i editor her, takže můžete tvořit levely vlastní, kochat se jimi, nebo je posílat vaším kamarádům, samozřejmě, že si je tudíž můžete mezi sebou též vzájemně vyměňovat. Vaším úkolem ve hře, jak už to v Arkanoidu bývá, není nic jiného, než likvidace barevných cihliček pálkou a míčkem. Cihličky se chovají podivně, takže na některou musíte vystřelit opakovaně, na jiné stačí jediný zásah. Hra má nezvyklý počet bonusů, raritou je potom možnost zavolat si kosmickou loď.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 1838 KB

Výrobce: Joakim Asplund  Web

Zobrazení celkem: 2652

Zobrazení tento měsíc: 2009

Hodnocení oblíbenosti (671x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Dnes vám nabízíme freeware na téma Arkanoid, tedy „Ultra FlexBall 2000“, který rozhodně předčí všechny hry na toto téma, které jste kdy hráli. Dokonale propracovaná a do konce dotáhnutá představa a myšlenka autora, je charakteristickým znakem tohoto velkolepého Arkanoidu. Jako recenzentka nemívám vždy tolik času, abych hru dohrála až do jejího konce, ale tentokrát jsem nad touto hrou strávila spousty hodin a nemohla jsem se od ní odtrhnout, neboť jsem přímo doslova hořela zvědavostí, jaká další překvapení na mne čekají v dalších následujících kolech. Samotný princip hry Arkanoid je tak všeobecně známý, že by bylo oním příslovečným „nošením dříví do lesa“ se zde o něm podrobněji zmiňovat, či ho dokonce rozebírat a popisovat, proto jenom ve stručnosti.

Pomocí pálky tedy odrážíte kuličku, pomocí které srážíte a rozbíjíte různobarevné cihličky, z nichž mnohé vám dokážou doslova zamotat hlavou. Pokud tedy kuličku, nebo chcete-li míček, zasáhnete pouze okrajem pálky, pak míček mění až neuvěřitelně svůj směr, což je mnohdy nepředvídané a může vás to až nepříjemně zaskočit. Obecně řečeno, Arkanoid je hrou, která je stará snad jako počítače samy a na Internetu jich naleznete rozhodně desetitisíce, neboť toto téma je věčným i vděčným herním tématem všech autorů freeware a to jak zahraničních, tak i českých. Zahraniční autor této hry Joakim Asplund, který má „na svědomí“ tuto dnešní hru jednoznačně dokázal, že když se vezme rozum do hrsti a hodně se popřemýšlí, lze i na takovýto, u hráčů již téměř „profláknutý“ námět, vytvořit hru, která se rozhodně vymyká ze známého „arkanoidního“, dnes již zevšednělého námětu a stvořit hru, plnou originálních a nových herních prvků, které ji posunou v pomyslném žebříčku kvality těchto her na nejvyšší příčky, neboť se jedná skutečně o hru promyšlenou a plně „vymakanou“.

Jedná se vskutku o velice dobře, zejména zcela nově a originálně zpracovaný klon Arkanoidu, který vám rozhodně doporučuji vyzkoušet. Autor zde použil množství velmi zajímavých prvků, které vynikají svojí pozoruhodností a tak dávají hře velice příjemný spád a co je hlavní a o co jde především v každé hře, zvyšují tak přitažlivost hry samotné. Nechci, ani nebudu tvrdit, že se jedná o něco úplně světoborného, přesto se musím přiznat, že mne hra velice zaujala a to jsem už hezkou řádků Arkanoidů odehrála a samozřejmě především recenzovala. Zkrátka a dobře, pokud si tuto hru stáhnete, rozhodně neprohloupíte a sami zjistíte, že jsem své hodnocení hry nepřeháněla. Ujišťuji vás, že se hned tak od ní neodtrhnete, navíc zde můžete v plné míře uplatnit vlastní šikovnost a postřeh, navíc i rychlost, pozornost a rozhodnost.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)