HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Echoes of Terra – konec života na zemi (free hra)

Echoes of Terra – konec života na zemi  Echoes of Terra – konec života na zemi  Echoes of Terra – konec života na zemi  Echoes of Terra – konec života na zemi

Po dlouhá staletí „Pozemské Impérium“ ovládalo velkou část doposud mu známého Vesmíru. Expandovalo však soustavně a cílevědomě na další planety a rozšiřovalo tak svůj mocenský a civilizační vliv. Díky „Institutu“, což byla organizace, která ovlivňovala všechny myslitelné prvky lidského života, se tak lidé dostali do zlaté éry svého rozvoje, což vak však netrvalo dlouho. Při objevování dalších, mnohem vzdálenějších planet ve vesmíru, lidští kosmonauti narazili na vesmírnou hrozbu, agresivní mimozemskou civilizaci. Tito mimozemšťané udeřili rychle, brzy po prvním střetu byly pozemské síly nuceny bránit svá teritoria, své světy, začala válka o samotné přežití druhu, trvající čtvrt tisíciletí. Během ní se vítězství přesouvalo na tu, nebo druhou stranu, po tak dlouhé době válek a porážek, zůstala ale Země bez zdrojů.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 28760 KB

Výrobce: Leonardo J. Ceballos (Wolfmage  Web

Zobrazení celkem: 1973

Zobrazení tento měsíc: 1303

Hodnocení oblíbenosti (630x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Doslova naprosto „vyždímaná“ a téměř docela zpustlá „Modrá planeta“ se stala díky nekonečným rokům utrpení a energetickým válečným sporům, zcela neobyvatelnou. Poslední možnou záchranou se pro pozemšťany stal Projekt, nazvaný „Archa“. Vysláním obrovských kolonizačních lodí do dalekého Vesmíru se jevilo, jako jediná možností. Mnoho pozemských vesmírných lodí však navždy zmizelo v temném Vesmíru, aniž by alespoň jedna z nich poslala alespoň jedinou zprávu. K překvapení pozemšťanů však, i když zcela nečekaně, však jedna jejich loď přistála na planetě, v dnešní době dnes známé pod názvem „Exodus“. Přežití lidí, na této pro život málo příhodné planetě, si však vyžádalo krutou daň, kterou bylo zapomenutí. Po stovkách let prožitých na této planetě dříve sebevědomé lidské bytosti, počali zapomínat na svůj prvotní původ.

Generace po generaci tak ztrácely znalosti a povědomí o Zemi, o své vlastní historii, o vědě a technickém pokroku. Naštěstí se mezi takto zapomínajícími lidmi našli i takoví, kteří se rozhodli obětovat náplň jejich života pro zachování lidských vědomostí a obnovenou víru v pokrok. „Eruditský řád, tak se toto společenství těchto lidí samo nazvalo, vysílalo do kosmu svoje lidi, zvané Pátrači, což byly osoby, kterým nevadilo dlouhé osamění v tichém, tmavém a nehostinném mezihvězdném prostoru, a kteří tak byli ochotní propátrávat okraje již známého Vesmíru, se snahou nalézt další obyvatelné světy, včetně nových, doposud neznámých technologií. Jistě jste se už tedy dovtípili sami, že jedním z těchto Pátračů budete právě i vy samotní.

Existuje rozhodně mnoho filmů, televizních inscenací, povídek a v neposlední řadě dnes již i různých počítačových her, které se tématikou Apokalypsy naší Země vehementně zaobírají. Dnešní hra tedy není žádnou výjimkou, i když do hry vznáší nové a originální prvky, i námět hry je pozoruhodný. Snad jedinou slabinou této jinak dobře vypracované hry, je její délka, hra je skutečně až příliš krátká, i když na druhé straně budete muset při jejím hraní dosti a často přemýšlet. Poté, co ráno vstanete ze svého lože, budete se muset snažit rychle zjistit, co se to vlastně vůbec děje. Bohužel, tato vaše zmatenost vám zůstane po celou dobu hraní, jelikož budete soustavně dostávat větší množství dotazů, nežli odpovědí. Hra je rozdělena do několika lokací, kterých by mohlo být sice podstatně více, ale protože jsou úkoly a hádanky pro vás docela dobře vymyšleny, nebude vám tento zmíněný nedostatek zase tak příliš vadit.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)