HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Action Time - doba zásahu operátora (free hra)

Action Time - doba zásahu operátora  Action Time - doba zásahu operátora  Action Time - doba zásahu operátora  Action Time - doba zásahu operátora

Název dnešní hry ve vás vyvolává přesnou představu o tom, co od hry můžete zřejmě očekávat, a rozhodně se nemýlíte. Čas pro skutečně opravdovou akční hru právě nastal a autoři této „střílečky“ doslova naplnili význam tohoto samotného názvu. Na nic tedy nečekejte a do role hlavního hrdiny, ve které se ocitnete, máte pouhých pět minut, za kterých musíte vyhodit do povětří budovu, z níž jste právě na začátku, jako vězeň uprchli. Nacházejí se před vámi hordy nepřátel, a spousta vám hrozících nebezpečí, ale než aby vás hra za každý váš chybný krok ztrestala obvyklým opakováním všeho od samého začátku, nabízí vám velice překvapivou možnost, kdy čas přesunete o libovolnou chvíli směrem nazpět a smrtelné střele se poté stačíte včas vyhnout, tímto trikem chytře dosáhli autoři hry odstranění vám hrozící frustrace.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 22939 KB

Výrobce: TurboDindon  Web

Zobrazení celkem: 1958

Zobrazení tento měsíc: 1354

Hodnocení oblíbenosti (539x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

To není však jediné, co na hře oceníte, neboť tak docílili i mnohem větší herní plynulosti, která je v mnoha takto vyhrocených situacích naprosto zapotřebí a konce vytouženého, přímo adrenalinového zážitku se dočkáte vždycky až po dokončení celé hry. Ta jak jste jistě již pochopili sami, netrvá příliš dlouho, což je trochu na škodu, ale autorům se do pěti minutové její délky, podařila dostat například i jízda na snowboardu, což naznačuje, že autoři si s hrou dali dosti práce a i přes její krátkost odvedli poctivý kus práce a tak pro vás připravili vskutku nefalšovanou, adrenalinovou hru. Dobrodružná a vzrušující akční hra, s velice hezkým grafickým zpracováním, která probíhá ve vysokém herním tempu, vás vskutku parádně uchvátí především svojí různorodostí. Je to prostě skutečně skvělá akční hra pro všechny ty z vás, kteří rádi stráví u akčních stříleček nějaký ten čas.

„Action Time“ je tudíž až velice překvapivě náročná hra, protože vás dokáže odrovnat jediná střela, což i mne zpočátku velice frustrovalo, no později, až jsem vychytala všechny na hráče narafičené fígle, jsem hře přišla „na chuť“. Díky tomu, že je hra takto nastavená, potom vzniká a zcela automaticky se navozuje atmosféra strachu, neboť jste téměř nuceni jít stále vpřed, neboť na vás tlačí vám neúprosně na samém počátku stanovený, časový limit. Při hraní této hry jsem si vzpomněla na dobu prvních akčních filmů, které se po nás v kinech a televizi, počaly objevovat počátkem devadesátých let minulého století, v nichž doslova excelovali herci jako například Schwanceneger, nebo řada dalších v akčních filmech, včetně Jamese Bonda, agenta 007, s právem zabíjet.

Hře nechybí ani poněkud nadsazený, černý humor, rozhodně však v žádném případě nelze mluvit o nějakých nejapných tipech. Musela jsem se ale usmát, když jsem spatřila hlavního hrdinu, kterak sjíždí krkolomné sněhové svahy v tričku s krátkými rukávy a cigárkem v puse, panečku, to ale byla síla. „Action Time“ je tudíž jeden z těch herních titulů, při kterých není nutné zatěžovat vlastní mozkové závity. Hratelnost hry je dosti zkomplikována poměrně vysoce nasazenou laťkou herní obtížnosti, skoro mi to připadá, jakoby vás autoři hry chtěli přímo „vyhecovat“ k co nejlepším výkonům. Ovládání hry je však naopak tak jednoduché, že jednodušší již být ani nemohlo a zvládne jej každý začátečník, což už se ale o zvládnutí celé hry, skutečně říci nedá.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)