HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Blob Story – příběh jedné kapičky (free hra)

Blob Story – příběh jedné kapičky  Blob Story – příběh jedné kapičky  Blob Story – příběh jedné kapičky  Blob Story – příběh jedné kapičky

"Prší, prší, jen se lije, kam koníčci, pojedeme.." zpívá se v jedné lidové české písničce, kterou všichni dobře znáte. Co však určitě nevíte je to, že mezi kapkami, jichž dopadají na zem při dešti milióny, ne-li miliardy, se může najít jedna jediná, která se nerozpleskne na zemi, jako všechny ostatní, ale někam se zakoulí a jenom čeká na tu správnou chvíli, aby dokázala, co všechno dovede. Zní to neuvěřitelně, ale je tomu tak. Jedna taková, zcela výjimečná kapka, nebo chcete-li kapička, se nám zatoulala právě do této zcela originální arkády, bude tedy jen a jen na vás samotných, jak dokonale její ovládání zvládnete, jen tak se totiž můžete dopídit toho, co tento nezbedný uličník umí překonat a jaké má k tomu prostředky. Tak pokud máte zájem, podívejte se do jakéhosi bludiště, do kterého se jedna takováto kapka zatoulala.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 25440 KB

Výrobce: Ben Tibbetts  Web

Zobrazení celkem: 1901

Zobrazení tento měsíc: 1358

Hodnocení oblíbenosti (570x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

No není žádným tajemstvím, že se zatoulalo do jakéhosi, zcela podivného bludiště, plného různobarevných, ale neidentifikovatelných nepřátel, kteří je vehementně jdou po krku. Jedná se skutečně o hru vtipnou a nápaditou, jen jsem horko těžko uvažovala, do jaké kategorie freeware ji vlastně zařadit. Původně jsem se domnívala, že se jedná o nevydařenou arkádu, kterých na různých webových stránkách najdete spousty, a moc veliké naděje na pobavení jsem do ní nevkládala, brzy jsem ovšem zjistila, jak hluboce jsem se mýlila. Hra totiž obsahuje prvky logické, kdy musíte nejdříve zjistit, kudy vede ke stromu, který je vždy vaším konečným cílem, nejbezpečnější a nejrychlejší cesta, rozhodující nemalou roli zde totiž hraje váš úsudek, přehled, v neposlední řadě i potom rychlost vašich vlastních prstů.

Ze všech výše mnou uvedených důvodů jsem tudíž hře dala šanci a rychle jsem si uvědomila, že jsem vůbec neprohloupila. Hlavně si před zahájením hry nejdříve promasírujte vaše prstíky a rozpohybujte si je, budete to vskutku potřebovat. Hra sice postrádá jakýkoliv, byť je nepatrný příběh, princip hry je však zcela jednoduchý a lehce pochopitelný. Prostě budete vodit příslušnými levely jakousi podivnou kapičku, které znesnadňují této kapce dostat se do kýženého cíle tím, že se jí snaží stavět do cesty, jako nepřekonatelné překážky. Vše je ještě navíc ztíženo tím, že stačí jen sebemenší dotyk s těmito vskutku podivnými a navíc i neidentifikovatelnými předměty, značí pro vás ztrátu jednoho z vám počátečních přidělených životů. Za projití do cíle, kterým je strom, pak získáváte body, které jsou však kráceny ubíhajícím časem.

Pokud však zemřete, celý level se kompletně změní a především i nepřátelé se nacházejí na zcela jiných místech, takže žádné poučování se z předcházejících chyb, se tudíž nekoná. Hra tedy není žádným zázrakem, ale nudit se při hraní rozhodně nebudete, pro netrpělivé hráče a začátečníky, však může být hra i poněkud frustrující. Pokud tedy máte dobrý postřeh a hbité ohebné prsty, nemusíte se ničeho obávat, ale i tak zůstává otázkou, do kterého levelu se až dostanete, skutečně to není tak docela jednoduché. Bludiště se totiž s přechodem do vyšších levelů rozrůstá, vyhledávání správné a nejrychlejší cesta se tak stává stále obtížnějším, navíc i rychlost pohybu vašich nepřátel očividně narůstá.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)