HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

GunFu Deadlands – sám proti všem (free hra)

GunFu Deadlands – sám proti všem    GunFu Deadlands – sám proti všem    GunFu Deadlands – sám proti všem    GunFu Deadlands – sám proti všem

Vůně whisky, tvrdých hochů a vzduch plný kouře ze střelného prachu, to a nejen to všechno jsou neodmyslitelné atributy Divokého západu, epochy, se kterou vás seznámila obrovská spousta knih, filmů a televizních pořadů. Této tématice se zejména v poslední době věnuje i řada autorů freeware her, tak jak se o to pokusil, poměrně s dobrým výsledkem, i autor dnes námi vám předkládané hry Christiaan Janssen, kterou nazval „GunFu Deadlands“. Už sám anglický název hry, který v sobě skrývá slova „smrt“ a země“ vám napoví, že ve hře vám půjde skutečně o život. Kdo z pánů kluků nikdy neobdivoval westernové filmové kovboje, může plné síly, odvahy a statečnosti, kteří se vždy stavěli na stranu dobra a potírali zlo. Takových hrdinů, kterým bylo vždy co závidět, určitě znáte spousty, ve skutečnosti však šlo o tvrdou dřinu.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 7838 KB

Výrobce: Christiaan Janssen   Web

Zobrazení celkem: 1813

Zobrazení tento měsíc: 1303

Hodnocení oblíbenosti (573x):

0%   25%   50%   75%   100%  
68%

Byla to práce namáhavá, a v naprosté většině postrádala jakékoliv dobrodružství. Jednalo se totiž o honáky a strážce dobytka a být celý den v koňském sedle a střežit svěřené stádo nebylo věru žádnou zábavou. V dnešní hře se však do role jednoho takového kovboje můžete vžít, pokud si ovšem hru spustíte. Nebudete se však prohánět po savanách a pampách na koni, ani nebudete střežit dobytek, ocitnete se totiž zcela opěšali v jedné z vesnic na Divokém západě, kde vás budou chtít zlikvidovat houfy lupičů a zlotřilců, kteří, pokud se jich zbavíte, se budou objevovat na vaší pouti stále znovu a znovu, s úmyslem připravit vás o to nejcennější, co máte, tedy o váš život, přičemž vy žádné společníky a kamarády nemáte, prostě jste osamělí, jako onen příslovečný, z televizního seriálu vám jistě dobře známý, „Sám voják v poli“.

Samotný název hry vás o jejím námětu a obsahu moc nepoučí, pokud bychom tedy rozšířili pojem hry, dala by se nazvat i Mrtvá země, což se ovšem ale týká všech herních lokací. Zloduchy se to ve hře jen hemží, jsou jimi krvelační tajemní pistolníci, takže ve skutečnosti jste totéž, co oni, ovšem s tím rozdílem, že oni útočí na vás zbraněmi a vy se musíte svým koltem proti jejich nekalým úmyslům bránit, což samozřejmě znamená, že je musíte skolit dříve, než se oni dostanou“na kobylku vám“, což ale vůbec není jednoduché. Chce to dobře se krýt a střílet přesně a včas, abyste se každého prevíta zbavili dřív, než kulka z jeho koltu dostihne vás. Je tedy samozřejmé, že i nepřátelské kulce již vystřelené, se lze nějak uhnout, nebo se před letící střelou rychle uhnout, což ovšem vyžaduje dobrý postřeh a rychlé reakce.

Velikým nedostatkem pro vás bude zejména skutečnost, že autor hry posunul její laťku obtížnosti až téměř na nesnesitelnou míru, takže méně otrlí a zkušení hráči, mohou po několika neúspěších rychle propadnout frustraci a depresi nad vlastní nemohoucností, či neschopností a na hru se „vyfláknou“, byť si navolili pouze „normal mód“. Dokončit byť jen první lokaci je skutečně „o nervy“, zvlášť pro nezkušené hráče, kterým možnost nastavit si ještě „hard mód“, je opravdová a jistá sebevražda a to i pro zkušené „harcovníky“. Obtížnost je navíc i způsobená minimalizací herního prostředí, ve kterém ani dobře nevidíte létat střely z nepřátelských pistolí a tak i vy sami střílíte téměř naslepo, neboť i vlastní střely se jeví jako mravenci, pozorovaní z výšky deseti metrů. Aby toho všeho nebylo ještě málo, i pohyby mrňavých postav včetně té vaší jsou rovněž velice rychlé a postavičky přespříliš malé, takže se do nepřátel jen velice těžce strefujete. Samotné herní prostředí je jinak velice zdařilé, poskytuje vám spousty zákoutí ke skrytí a vždy možnost použít až několik možných postupů z výchozího bodu. Slabinou hry je i faktum, že poté, co projektily z vašeho koltu vystřílíte, nastane tichá pauza, během které musíte někde v úkrytu počkat, než se vám automaticky zásobník znovu novými střelami doplní, což jsou snad ty nejkritičtější chvilky ve hře, neboť právě tehdy jste bezmocní a nejzranitelnější. Celkově e tedy jedná o hru, kterou inspiroval skvělý nápad, který však autor hry nedotáhl k dokonalosti, což je obrovská škoda.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)