HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Garbycle – třidit odpadky je ekologické (free hra)

Garbycle – třidit odpadky je ekologické Garbycle – třidit odpadky je ekologické Garbycle – třidit odpadky je ekologické Garbycle – třidit odpadky je ekologické

Na Pražském hradě úřaduje odborník nejpovolanější a členové z hnutí „Greenpeace“ a dalších zájmových organizací se před Úřadem vlády střídají, jako denní období. Zkrátka Česká republika je pro ekology zemí doslova zaslíbenou. Jestliže již zanecháme ironického tónu, potom je skutečně naprostou, že třídění odpadků u nás již zapustilo své kořeny a není tudíž žádnou novinkou, už vůbec pak ne přechodnou módou. Pokud tedy chcete přimět k této ekologické prospěšnosti i vlastní děti, popřípadě i sousedy, doporučte i jim tuto velice poučnou hříčku, nechť se naučí sami, jak na to. Herní plocha je rozdělena do tří řad, přičemž v každé z obou stran se otáčejí transportní pásy. Seshora potom sjíždí nahromaděný odpadní materiál, tudíž vaším úkolem je roztřídit jej do správných boxů. Odpadu je však mnoho, tak buďte pozorní.

Statut: freeware

Typ: logické

Velikost: 22058 KB

Výrobce: Danoli   Web

Zobrazení celkem: 2255

Zobrazení tento měsíc: 1716

Hodnocení oblíbenosti (605x):

0%   25%   50%   75%   100%  
59%

Po stránce grafické i s přihlédnutím k technickému zpracování, lze hru považovat za velice zdařilou, vaše třídění odpadků totiž vyhlíží docela realisticky. Pokud tedy fandíte všem pokusům, vedoucím k ochraně přírodního prostředí, navíc vám vadí i odpadky poházené nezodpovědnými lidmi kolem kontejnerů a popelnic, potom je hra přímo pro vás doslova „ušitá, jako na míru“. „Dnes se spousta věcí recykluje, například z nápojových kartonů se stavějí domky, většina věcí kolem nás je recyklovaných. To si ale spoustu lidí ještě neuvědomuje, proto je nutné na to stále upozorňovat,“ pravila známá herečka Aichmajerová. Tato žena si na jedné akci, pořádané „Greenpeace“, nechala na kotník vytetovat znak „Zeleného Bodu“, který jí vydržel několik dní.

Tento „Zelený Bod“ má už na sobě většina obalů a znamená to, že výrobce zaplatil za využití a recyklaci obalu. I u nás Ministerstvo životního prostředí ČR spustilo další kampaň, která má napomoci naučit lidi třídit odpad. Poskytlo celkem asi deset tisíc nádob, stojanů a dalších materiálů jednotlivým krajům. Nádoby na tříděný odpad se nyní rozvážejí do škol, školek a domů dětí. Dnes vám nabízíme hru, kde si recyklaci vyzkoušíte. Dávejte pozor, jaký odpad vám přijde pod ruku, vhoďte ho do správného kontejneru. Pokud se nespletete a vytřídíte odpadky správně, zvítězíte a dosažené bodové skóre můžete vašim jménem, či alias, odeslat do konečné výsledkové tabulky, kde se objeví i počet vámi dosažených bodů.

Co říci na závěr k samotnému tématu hry? Globální klimatické změny, ještě nedávno chybně nazývané, jako globální oteplování, se i v poměrně teplých zimních měsících, opět a znovu dostávají na pořad dne. Jednak i dnešní zimní teplé období zcela jasně dokazuje, že v přírodě se něco podivného děje, u mnohých z vás pak vzbuzují obavy náhlé a nečekané zvraty v počasí, zkrátka všemožných přírodních anomálií se vyskytuje skutečně hodně a jsou i mnohem častější a kontroverznější. Ať už nás tedy čeká cokoliv, vlivem klimatických změn podnebí, se nám mění i chování naší společnost. Popové Star najednou zpívají písně s texty za záchranu naší „Modré planety“, na polích se počaly pěstovat různé druhy ekologických rostlin, stavějí se solární panely, v ulicích se objevují doposud neznámé barevné kontejnery na třídění odpadu, ani autoři freeware nechtějí zůstat neteční k této problematice, o čemž vás přesvědčí tato dnešní zábavná logická a postřehová hra.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)