HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Hyper Princess Pitch - princezna zuří (free hra)

Hyper Princess Pitch - princezna zuříHyper Princess Pitch - princezna zuříHyper Princess Pitch - princezna zuříHyper Princess Pitch - princezna zuří

Máte už také „plné zuby“ Santa Clause, nevěříte na něj, nebo vám nedonesl to, co jste si přáli, či vám nosí vánoční dárky Ježíšek a o Santovi nechcete ani slyšet a nejraději byste ho sprovodili ze světa? Vylijte si tedy na něj vaši zlost a dopal v dnešní, vcelku vydaření hře stejně tak, jako tomu udělala hlavní hrdinka této dnešní hry, rozlícená princezna, se kterou se ve hře ztotožníte. Zřejmě i ona už zjistila, že sice Vánoce by měla být svátky klidu, míru a pohody, zatímco většinou je zastiňuje předvánoční shon. Navíc i u nás na vás kouká Santa Claus ze všech obchodních výloh, z reklamních billboardů i sdělovacích prostředků jen slyšíte o Santovi Clausovi. Máte tudíž náramnou chuť na to, abyste v této hře prostřednictvím zmíněné princezny zlikvidovali Santa Clause i s jeho pomocníky a ochránci? Jestliže ano, potom začněte ihned hrát.

Statut: freeware

Typ: akční

Velikost: 20214 KB

Výrobce: Daniel Remar  Web

Zobrazení celkem: 1809

Zobrazení tento měsíc: 1809

Hodnocení oblíbenosti (527x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

Dnešní hra je typickým a klasickým příkladem arkádové „střílečky“typu „pobij kolem sebe všechno, co se jenom hýbe“. Jako šíleně rozčilená a naštvaná princezna, která zřejmě nikdy k Vánocům nedostala jediný vhodný dárek, pokud vůbec nějaký kdy dostala, se ve hře vydáte dostat všechny nositele sváteční vánoční atmosféry a to všechny, nikoho nevyjímaje. Cesta do prostorů Santa Clausovy pevnosti, plných hrůzy a smrtelných nebezpečí, je doslova dlážděna spoustami drzých elfů a celou řadou Bossů, kteří na vaši princezničku nebezpečně útočí ze všemožných palných zbraní, ba dokonce i létajících saní, vybavených raketomety.

Nutno však konstatovat, že grafika hry není takříkajíc „nic moc“, je zpracována co do kvality jako podobné hry před dvaceti roky. Co je však velice příjemné, je samotný námět této hry, její nenáročná hratelnost, v níž je však zapotřebí disponovat dobrým postřehem a rychlými reflexy, jinak ve hře jen tak snadno neuspějete. Radost ze hry vám však nepřináší jen pouhé zabíjení Santů a jeho přisluhovačů, ale na černě založeném humoru, kdy tyto, pokud je jak jsem se zmínila již výše, přímo a doslova nenávidíte. Navíc budete moci vždy posbírat spousty bonusů, vylepšujících princezniny vlastnosti a hlavně též i její zbraně.

Oč slabší je grafické ztvárnění hry, o to vice však oceníte efekty plamenů a výbuchů, které jsou zpracovány přímo skvěle a vskutku hýří navíc celým barevným spektrem. Santa Claus je možná pro mnohé z vás hodným staříkem, ale nedonést téhle energické princezně dárky, které si tak toužebně přála, byla jeho obrovská a neodpustitelná chyba. Je proto načase spustit princezninu pomstu, což je samozřejmě příběh poměrně jednoduchý a samotná hra je ještě více jednoduchá. Vaším úkolem je projít celkem čtyři úrovně, které ale obsahují bezpočet místností. V každé prostě zlikvidujte všechno, co se hýbe, nebo vám stojí v cestě a střílí to po vás. K tomu máte k dispozici tři druhy zbraní, cihly, mráz a plamen, každá z nich má odlišné účinky. Hra „Hyper Princess Pitch“ má tedy skutečně rychlý spád a svým neobvyklým způsobem námětu vás určitě velice dobře pobaví.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)