HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

SnowDay Legends – parádní koulovačka (free hra)

SnowDay Legends – parádní koulovačka    SnowDay Legends – parádní koulovačka    SnowDay Legends – parádní koulovačka    SnowDay Legends – parádní koulovačka

Především o Vánocích by neměla chybět pořádná koulovačka. Ale co dělat, jestliže tentokráte nenapadl sníh? Na to je velice jednoduchá odpověď v podobě virtuální koulovačky v dnešní hře „SnowDay Legends“. Vžijte se tudíž do role hošíka, který se postavil proti obrovské přesile ostatních, většinou silnějších, hochů. Ti se ho snaží buď kompletně zaházet sněhem, nebo mu dobýt jeho sněhovou základnu, oboje ničí jeho zdraví. Tutoriál vás naučí jednoduchému ovládání a pak už je vše pouze na vás, jakou taktiku ve sněhovém souboji zvolíte. Můžete se ukrývat za uměle vytvořené bariéry nebo se vydat na zteč. Rozhodně potěší možnost vylepšovat vašeho hrdinu sbíráním během hraní různých bonusů. Pro skutečné a náročnější hráče je i survival mód. Sic se nejedná o nijak dlouhou hříčku, ale rozhodně si rádi zakoulujete.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 2196 KB

Výrobce: Pixel Shark Games  Web

Zobrazení celkem: 1802

Zobrazení tento měsíc: 1802

Hodnocení oblíbenosti (600x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Máme sice už po Vánocích, moc sněhu jste si tedy vskutku neužili, ale jistě budete se mnou souhlasit, že ani málo neuškodí vrátit se ve vzpomínkách v této hře do pořádné zimy, plné sněhové pokrývky, zvláště pak, když se jedná o hru, týkajících se zimních radovánek, mezi něž bezesporu patří i koulování. Hra vás tedy přenese do zimního období plného čerstvě napadaného sněhu a vy se budete muset utkat v házení po sobě sněhovými koulemi se svými soky, které řídí ale váš počítač, i tak soupeř velice zdatný, kterého není dobře podceňovat. Hra je velice zajímavá tím, že sněhové koule házíte proti celému shluku soupeřů. Můžete se dokonce i bránit krčením se, hlavně se vracet pro další sněhové střelivo, ale vyhrát můžete vždy pouze jeden, budete to vy, nebo vaši soupeři?

Koulování je totiž rozhodně velice příjemná a vyhledávaná zimní zábava, přičemž mnozí z vás kouzlu této oblíbené dětské hry zajisté podlehnou i dnes. Nově si můžete pořádnou sněhovou bitku užít i v teple domova a bez sněhu, který vám tak hodně citelně chybí. „SnowDay Legends“ je dvourozměrná arkáda, v níž se ocitnete v roli osamoceného hocha, který se musí vypořádat s ts mnoha kluky, kteří ho nemají přespříliš v lásce. Vaši soupeři v podobě dalších koulujících kluků na vás nabíhají v jednotlivých vlnách. Přestože jste na veškerý souboj sami, můžete si svízelnou situaci aspoň trochu usnadnit stavbou sněhových barikád, které zbrzdí nepřátele v jejich snažení. Po skončení každé lokace získáte několik bodů, které můžete investovat do vylepšování vlastních schopností. Chcete více zraňující sněhové koule, nebo mnohem odolnější barikády? Tak toto skutečně není žádný problém, vše nakoupíte za získané body ve virtuálním obchodu.

Této hříčce se skutečně nedá upřít dobrý nápad a zcela vydařené provedení. Čas od času k vám sletí nějaký ten pomocný bonus, který vám pomůže vyhrát již zdánlivě pohranou sněhovou bitku. Grafika je vytvořena ve stylu retra, poněvadž je pixel artová. Škoda poměrně rozmazané grafiky, rovněž rozměry hry jsou poměrně hodně malé. Jde hru sice roztáhnout na celou plochu, to už ale potom její grafiky skutečně za moc nestojí. Navíc se domnívám, že určitě by větší různorodost herního prostředí této hříčce hodně prospěla Co vás ale naopak určitě potěší, je přítomnost survival módu, se kterým si každý z vás užije mnoho, přímo vynikající zábavy. „SnowDay Legends je totiž svěží, až překvapivě příjemná, lehce hratelná arkáda, s naprosto neotřelým nápadem, jakým způsobem zpracovat zimní sněhovou koulovačku, což se autorům hry skutečně podařilo.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)