HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Milky Bear Riches Rider 3 – milý medvěd (free hra)

Milky Bear Riches Rider 3 – milý medvěd Milky Bear Riches Rider 3 – milý medvěd Milky Bear Riches Rider 3 – milý medvěd Milky Bear Riches Rider 3 – milý medvěd

Jistě dobře sami víte, že Kašpárek je velice známá loutková postavička. Jedná se o veselé a vždy vtipné pohádkové stvoření, které vás určitě pokaždé hodně pobavilo a rozesmálo svými vtipnými, mnohdy však i vrtajícími připomínkami a průpovídkami. Však, nenechejte se zmást tímto tvrzením, jak tvrdí jedno české přísloví, „výjimka potvrzuje pravidlo“. I samotní Kašpárci totiž dokážou být mnohdy záludní, ba konce zákeřní. O tom se v dnešní hře přesvědčil i velice milý medvídek, jménem Milky Bear a přesvědčit se o tom můžete i vy, pokud si hru spustíte. Za tímto medvídkovým jménem se totiž zeširoka se usmívající míšánek, který se vybaven krumpáčem vůbec nebojí se postavit jeho nepřátelům. Vydal se totiž na nebezpečnou cestu do starodávného a strašidelného hradu, plného těch nejrozličnějších vzácných pokladů.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 27782 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 2865

Zobrazení tento měsíc: 2865

Hodnocení oblíbenosti (725x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Samozřejmě, že jeho cesta nebude žádná procházka růžovým sadem, ale pouť trnitá, svízelná, plná pastí a pastiček, jakož i všemožných nepřátel, kteří budou, jak už tomu v podobných hrách bývá naprostým zvykem, usilovat o to nejcennější, co má, ano, o jeho život. Je tedy nad Slunce jasné, že náš méďa zažije po cestě až téměř neuvěřitelná dobrodružství. Ke svému negativnímu zjevu se tedy vrací v dnešní hře, mezi ostatní nepřátele, i váš známý Kašpárek a řadí se mezi medvídkovy dotěrné protivníky. Pokud vám je název této hry tak trošku povědomý, potom máte dobrou paměť, neboť s mléčnými medvědy jste se určitě setkali již ve hře, v níž jste ochraňovali ryby před mlsnými kocoury v rovněž vydařené hopsačce s názvem „Milky Bear: Fish Patrol“. Dnešní hra se však v rámci tohoto žánru posouvá o něco výš a jde o čistokrevnou hopsačku, takže vám vzniká docela nový hrdina.

Váš hlavní hrdina nevydrží na jednom místě a sotva se na brigádě dostane k penězům, neodolá vlastnímu vnitřnímu pokušení a vrhne se téměř bezhlavě vstříc novým dobrodružstvím. Obzvláště, pokud o navštívení strašidelného a tajemného hradu, v jehož útrobách se má údajně ukrývat poklad obrovské ceny, tak to už rozhodně potom za nějaké to riskování skutečně stojí. Medvěd je stvoření celkem pohledné a asi by v jeho tlapách vypadal samopal, nebo jiná střelná zpraň, skutečně prapodivně, samozřejmě, že nic takového u sebe nemá. Místo zbraní je vybaven známým a jednoduchým kopáčským nářadím, tedy krumpáčem. Také se nebude snažit dostávat dál skákáním po pevných nebo plovoucích plošinkách, pomocí zmíněného krumpáče se umí prokopávat, ale jen na předem určených místech, do nižších pater, navíc dokáže lézt po žebřících, slaňovat a dokonce i po lanech ručkovat.

Proti nepřátelům, kteří ho budou soustavně prohánět a napadat, umí si za vašeho přispění vykopat jámu, a jakmile nebezpečí pomine, rychle, než mu spadne balvan seshora na hlavu, utéci dál až do další lokace. Pomocníkem a to nemalým, je možnost, že v některých lokacích budete mít k dispozici dynamit, který zlikviduje nepřátele na dálku na cucky, nebo velice účinné a pro nepřátele nebezpečné nástražné klece, do kterých se tito chytí a budou mít doběháno a ostrouhají kolečka, i tímto způsobem se jich totiž nadobro zbavíte. Většinou však je však nepřátel vždycky o něco více než pastí, což vás nutí k neustálému útěku od nich do bezpečí. „Milky Bear“ je tudíž velice svižná a rychlá akční arkáda, u které musíte velice často i hodně přemýšlet. Někdy se totiž neobejdete bez důkladného plánování a zkoušení různých variant, takže nezapomínejte, na co máte ve vašich hlavinkách mozek. Často totiž budete procházet i různými teleporty a již jednou vámi zlikvidovaní nepřátelé, se objeví po chvíli na nových místech. „Milky Bear“ je po technické stránce téměř dokonalý, grafika je skutečně vydařená a kompaktní. Velice působivě je graficky zpracován váš hlavní hrdina, bohužel s ostatními postavičkami si již autoři hry tolik práce nedali.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)