HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Alex Gordon – záchraňte jeho sestřičku (free hra)

Alex Gordon – záchraňte jeho sestřičkuAlex Gordon – záchraňte jeho sestřičkuAlex Gordon – záchraňte jeho sestřičkuAlex Gordon – záchraňte jeho sestřičku

Alex Gordon, pod tímto jménem se skrývá úžasný lasiččí sameček, jinak hlavní postava táhle vydařené „hopsačky“, jehož jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem, je zachránit jeho sestřičku ze spárů zlého a velice krutého Krále opic. Hra vám skutečně nabízí přímo skvěle a nádherně vypracovanou grafiku, navíc s velice jednoduchým ovládáním skvělým ovládáním a vynikajícím hudebním doprovodem. Pokud je vám tedy tento malý zvířecí hrdiny sympatický, Pomožte proto Alexovi dokončit jeho úkol stůj co stůj, aby bylo zase vše napraveno a ve starých kolejích. Alex se tedy vydává na nebezpečnou cestu plnou nebezpečí a nástrah, ale jeho touha, zachránit sestřičku, brzy jakoby ustoupila do pozadí. Záchrana čarodějem vězněné sesestry se záhy zvrhává ve chtivost nacpat si kapsy vlastní kapsy co největším množstvím zlata.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 29415 KB

Výrobce: MyPlayCity  Web

Zobrazení celkem: 3036

Zobrazení tento měsíc: 3036

Hodnocení oblíbenosti (665x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Cíl hry je potom nad Slunce jasný, což znamená osvobodit vaši milovanou sestřičku, která je avšak vězněna ve vysoké věži a jedinou cestou, jak se k ní dostat, je skákat a přeskakovat stále výš po plošinkách. Poud znalcům podobných her tak trochu na první letmý pohled připomene freeware „Icy Toweraů, nebudete vůbec daleko od pravdy až na to, že dnešní hra je mnohem více jednoduší. Ke skákání a přeskakování vám postačí pouze pohybovat myší, což je o dost jednodušší, než při používání kurzorových kláves. Může se ovšem stát, že i tak si chvíli budete muset zvykat a zřejmě i párkrát narazíte hlavou do plošinek, ale později, jakmile ve hře vychytáte její fígly, už skoky zvládnete se skutečnou bravurou, byť herní obtížnost se postupem času poměrně dosti navyšuje. Hra má hodně netradiční, až docela jednoduché grafické zpracování, které ale vyhlíží docela přitažlivě, zato samotný hudební doprovod, ten se tedy autorům hry skutečně povedl.

Alex Gordon tudíž opět znovu zapadá do skvělých her známých autorů „MyPlayCity“. Má do detailů propracovanou grafiku, tak trochu připomínající kresby dětskou rukou. Nechybí ani nekrvavé pojetí likvidace napřátel, kdy sice skáčete opět „Mariovským“ způsobem soupeřům na hlavy, avšak o kevavé násilí zde vskutku nejde. I s herními principy vás hra sezámí velice podrobně, hratelnost se potom s postupem do dalších levelů mění. Původní skákání na souši pak později nahradí podmořské zkoumání, přibude dokonce i sjíždění lanování po laně a další originální a naprosto ojedinělé dovednosti.

Nebude to trvat dlouho a vy se dokonce ocitnete i v roli archeologa, kde v této lokaci narazíte na místní domorodce a jejich zlého čaroděje, kteří ctí očividně své vlastní bohy a věří i v nadpřirozené zákony. Protože Alexovi za narušení svatyně unesli sestru, kterou je třeba zachránit, je nutné za každou cenu tento úkol splnit, čímž vlastně celá hra začíná. Tak jako v jiných této podobných hrách, i tady nazvyšujete vaše skóre tak, že sbíráte co nejvíce zlaťáků a drahokamů. Hledáte-li tedy něco na zabavení na několik hodin, hra je totiž poměrně dlouhá, dnešní hra vám toto přání bezezbytku splní. Celá herní výprava však než záchrana sestry, působí spíše jako rabování území domorodých obyvatel. Navíc přítomnost postav, které v prostředí tropického ostrova působí jako slon v porcelánu, si hru ukládáte tak, že proběhnete kolem, nevím proč se zde nalézající, roztleskávačky.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)