HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Process Train Yard - jízda smrti vlakem (free hra)

Process Train Yard - jízda smrti vlakemProcess Train Yard - jízda smrti vlakemProcess Train Yard - jízda smrti vlakemProcess Train Yard - jízda smrti vlakem

Jsme už v redakci zvyklí na to, že mně čeští a slovenští autoři freeware a online zasílají své nově vytvořené hry s žádostí, abychom je uveřejnili na našich webových stránkách. Samozřejmě, že jim rádi vyhovujeme, neboť jejich výtvory doshují dnes už vysoké kvality a jsou z tohoto hlediska srovnatelné s tvorbou zahraničních autorů. Velice mne ale překvapil ruský autor freeware Dmitrii Prihodko, který tvoří své hry pod pseudonymem „bojlahg“, od nějž jsem obdržela prosbu o zveřejnění hry od ruského kolektivu autorů freeware tvůrců, jehož je členem. I jeho žídost byla stejná, upozornil mně na jejich webové stránky a požádal mne, abych jejich novou hru, zveřejnila na našich stránkách, a tak ji nabídla českým hráčům freeware k zahrání, což samozřejmě a s potěšením tímto činím, tak si hru vyzkoušejte, vskutku stojí zato.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 64371 KB

Výrobce: INDIEDB  Web

Zobrazení celkem: 2876

Zobrazení tento měsíc: 2876

Hodnocení oblíbenosti (591x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Filmoví fanoušci a zejména milovníci vlakových katastrof, určitě znají spousty filmů, které byly na toto vzrušující vlak. Jedním z nich byl skutečně napínavý tragický film s názvem „Atomový vlak“, při jehož sledování divákům vstávaly hrůzou vlasy na hlavě. Jsem tedy z hlobě přesvědčena, že jako námět k této hře byl právě některý z katastrofických filmů o vlacích s teroristy, nebo o vlacích, řítících se vpřed šílenou rycholostí do zkázy bez poádky. Hra „Proces Train Yard je tedy herní projekt v dobrodružném, až hororovém žánru. Jeho příběh je umístěn do několka vagónů rozjeté vlakové soupravy, kterou čeká zkáza, neboť vlak do dvaceti minut vykolejí, což má samozřejmě za následek totální, krutou smrt. Hra začíná dvacet ninut před zmíněnou katastrofou, v té době je vaším úkolem katastrofě zabránit tím, že rozjetý vlak zastavíte.

Hra je ve své podstatě tedy hororovou adventurou, v níž se ocitáte ve vlakové, velkou rychlostí rozjeté bez cestujících i posádky a ve které se nalézáte, bůh a jen autoři to vědí, jak jste se tam vůbec dostali, právě jen vy samotní. Jako ostatně v každé adventuře, pokud budete chtít nebezpečný vlak zastavit, budete muset hledat různě poschovávané předměty, používat je na ta správná místa, nebo na sebe. Vaším úkolem je tedy prohlížet všechna tmavá místa a hledat předměty, prozradím, že například kódové karty, abyste se mohli z vagónu, v němž se ocitli po spuštění hry, dostat do dalších vagónů a učinit kroky, k jeho zastavení, neboť spokud se vám to nepodaří, po dvaceti minutách skutečně v troskách vykolejeného vlaku, zahynete. Času tedy mnoho nemáte, roztočte tudiž vaše mozkové závity na plné pecky, ať této příšerné skutečnosti zavčas zabráníte. Berte ale na vědomí, že zase tak lehké, jak to na první pohled vypadá, to opravdu není.

Grafické zpracování je skutečně na vysoké úrovni, budete se cítit, jako byste sledovali opravdový film, nebo dokonce jako ve skutečnosti. Zvukové efakty znějí skutečně realisticky, za okny vagónů vidíte ubíhející vnější okolí, vše dplňuje chmurně a dramaticky zmnějící doprovodná hudba. Hra se ovládá pouze myší, lze se otáčet až o třista šedesát stupňů a to v celkovém pohledu. Pži nalezení aktivních míst tedy hledejte kódovací karty, nalézt musíte kleště i klíč, zjistit kód a zapsat jej do kódovacíího přístroje, zkrátka úkolů je skutečně mnoho a nalézt a hlavně použít správně některé předměty, to chce opravdu hodně trpělivosti a přemýšlení. Aktivní předměty, které seberete, se vám ukládají do inventáře, odkud je používáte na správná místa. Inventář se obsluhuje zapínáním a vypínáním, do hlavního menu se vracíte tlačítkem ve spodním provém rožku, zapínáte jej tlačítkem ve spodním levém rožku. Abyste inventář mohli používat, klikněte na něj levým tlačítkem myši, tak se změní ikona, vlevo se objevivší předmět, který jste do inventáře už sebrali, se objeví vlevo dole, klikněte na něj levým tlačítkem myši, přetáhněte jej a použijte na správné místo. Při otáčení kamerou pohybem myši přidržte její levé tlačítko, tak se kamera otáčí rychleji a vy šetříte čas.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)