HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Kablooey - ochraňte prezidenta USA (free hra)

Kablooey - ochraňte prezidenta USA   Kablooey - ochraňte prezidenta USA   Kablooey - ochraňte prezidenta USA   Kablooey - ochraňte prezidenta USA

Nespokojenost našich občanů s činností našich politiků soustavně roste se čtvrcem času, ve kterém působí. Pokud se domníváte, že tomu je tak pouze u nás, potom si spusťte tuto hru a rychle zjistíte, že podobné mínění o svých politických, mají i v jiných částech světa, například v Americe. Zatím co u nás se tato nespokojenost projevuje pouze nadáváním, brbláním a remcáním, právě v Ameice, tedy v USA řeší tyto nepokojenosti různí anarchisté, připravující na politiky, jejichž činnost se jim zajídá, pomocí atentátů a to i na nejvyššího přestavitele státu, na prezidenta USA. O co tedy ve hře jde? V okamžiku, když na radnici v jednom nejmenovaném americkém městě zazvoní v kanceláři jeho starosty telefon, nastává frmol, neboť šéf ochranky prezidenta z Washingtonu vám totiž oznámí, že prezident USA zítra přijede do vašeho města.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 28506 KB

Výrobce: Vertigo Gaming  Web

Zobrazení celkem: 1967

Zobrazení tento měsíc: 1967

Hodnocení oblíbenosti (591x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

No nebývá to tak docela zvykem, tak důležité státní návštěvy se vždy ohlešují několik dnů, ba i týdnů předem, aby představitelé města, které bude touto návětěvou poctěno, se o takové události odozvěděli pouhý den dopředu, ale už se stalo a tak je starosta postaven před hotovou věc. Starosta měata, očekávající návštěvu samotného prezidenta USA je však tímto nečekaným sdělením zcela vyveden z míry, navíc je to zřejmě neschopný „ouřada“, který si neví rady a doslova podlehne vnitřní panice. Je si vědom navíc i toho, že ze svíé funkce starosty města pouze těžil a pro město a jeho občany prakticky neudělal nic v jejich prospěch. Není tedy divu, že tomuto představiteli města spadlo „srdce do kalhot“. Samozřejmě, že se jako obvykle na vše „vyflákne“, takže veškerá tíha zajistit bezpečnost prezidnta zůstane opět jen na vás.

Kablooey není v žádném případě klasickou adventurou, přesto se alespoň o logickou hru jedná. Ve hře nenaleznete žádné rozhovory, ve kterých byste mohli ovlivňovat samotný průběh a vývoj hry. Nebudete ani hledat různé přeměty a používat je na aktivní místa, ani na sebe vzájemně, tak jak jste tomu zvyklí v klasických adventurách. Navštívíte pouze několik herních lokací, znázorňijících různé čtvrti města, v každé z nich se pak nachází poměrně veliké množství předmětů, které musíte mezi sebou sptávně zkombinovat. Předmětů ke kombinaci je totiž opravdu neuvěřitelné množství, přesněji řečeno počítají se na stovky, takže než se vám podaří přeložit anglický text, abyste zjistili, o co jde, čas se neúprosně posune o hodinu dopředu. Děj hry počíná v devět hodin dopoledne, po uběhnutí jedné (herní) hodiny se čas pozaství, nabídne se vám rekapitulace a pokračujete ve hře dále.

Velice často se ale stává, že některé předměty, které jste viděli před hodinou ajo aktivní, nyní již aktivní nejsou a místo nich se objevují předměty jiné. Stejné je tomu tak i s celými novými lokacemi, které se otevírají v návaznosti na ubíhající čas. Vzhledem k tomu, že takových předmětů se ve hře nacházejí, jak jsem se již zmínila výše, téměř nepřeberné množství, může vám v hlavě vzniknout brzy pěkný zmatek a „guláš“. Autory hry je sice rozhodně nutno pochválit musíme zcela jistě pochválit za to, že se pokusili vyrobit dílo imovativní, neotřelé a originální, přitom na v současnosti i na aktuýlní a reálné dení ve světě, ale domnívám se, že laťku herní obtížnosti nastavili poměrně hodně vysoko a to je rozhodně škoda. Hra je sice na druhé straně docela příjemně hratelná, s velice pěknou a zdařilou grafikou, obsahuje dabing, zcela zvuky a hluky města, má skvělý hudební doprovod, který je ke hře vskutku „ušitý na míru“. Pokud vám tedy není cizí fantazie a trpělivost, mohu vám hru jenom doporučit.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)