HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Christmas Eve Crisis – dárky v ohrožení (free hra)

Christmas Eve Crisis – dárky v ohrožení Christmas Eve Crisis – dárky v ohrožení Christmas Eve Crisis – dárky v ohrožení Christmas Eve Crisis – dárky v ohrožení

Blíží se nezadržitelně Štědrý den a s ním samozřejmě i štědrovečerní nadílka s mnoha dárečky. Pokud u vás přináší dárky pod stromeček Jeříšek, pak můžete zůstat naprosto klidní, nic se neděje. Jestliže všk k vám nosí dárečky americký symbol Vánoc Santa Claus, potom si spusťte dnešní hru, ze které zjistíte, že se tento starý dobrák dostal do problémů, z nichýž ho budete moci dostat ven jen vy samotní. Santa Claus totiž zjistil, že jeho sobí spřežení, se kterým každoročně rozváží vánoční dárky, je hodně unavené, možná taky, že jde s dobou achtěl jeho sáňky zmodernizovat. Proto sáňky nechal předělat na raketový pohon, ale sotva jen trošičku vzlétl, sáňky s ním i s naloženými dárky se poroučely k zemi. Je to tedy průšvih, neboť Vánoce bez dárků si nikdo nedokáže představit, budete mu tedy muset pomoci roznést dárky ručně.

Statut: freeware

Typ: arkády

Velikost: 12793 KB

Výrobce: InterAction Software   Web

Zobrazení celkem: 1845

Zobrazení tento měsíc: 1845

Hodnocení oblíbenosti (569x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Jde tedy o klasickou dvourozměrnou „skákačku“, hranou z bočního pohledu, která však vás dokáže docela mile překvapit, například tím, jak se hlavní hrdina této hry, tedy Santa Claus chová. Jednak se umí procházet i po dně rybníku, aniž by se nachladil, nebo si promočil svůj sváteční hábit. Ještě mnohem záhadnější jsou prapodivné světélkující mušky, které ho dokážou zranit, ba dokonce i usmrtit. Naštěstí pro vás do hry vložili autoři záchytné body, tedy ukládání, takže pokud vám Santa Claus zemře, nebudete buset začínat znovu od začátku, ale jen od posledního uložení. Další zcela netradiční vlastností jsou podivné skákací plošinky. Mimo obvyklé terénní pahorky jsou to velice často stromky, které se pod tíhou Santa Clause ohnou až k zemi a umožní mu přejít do dalších lokací.

Pakliže si bedlivě prohlédnete obličej Santa Clause, zjistíte sami, že je z celé této patálie pěkně namíchnutý, řekla bych, že i hodně rozmrzelý. Nutno však konstatovat, že hra má skutečně nejen nové vizážní prvky, i když je skutečně poněkud neobvyklá, ale je především originální. Grafické zpracování je tedy opravdu na vysoké úrovni, působí vábivě a je laděno vskutku svátečně. Pochvalu si zaslouží velice příjemná hratelnst, prostředí se neustále mění, takže stereotyp vám v žádném případě nehrozí. Dárky budete muset nuceni samozřejmě hledat, najít, uchopit a donést je k sáňkám, v každé lokaci jich naleznete hned několik. Jsou buďto poměrně dobře ukryté, nebo pohozena na první pohled na nějakém nepřístupném místě, bude tedy záležet na vaší fantazii, jak je nalézt, nebo jakým způsobem se k nim dostat.

Mimo již zmíněné zraňující mušky hrozí Santa Clausovi i mnohá další nebezpěčí, jeněmi z nich jsou ostré, bodavé kaktusy. Přes všechna tato Santa Clause na jeho životě ohožující překážky a nebezpečí budete muset tohoto svatého muže provést a splnit v každém kole důležitý úkol, nalézt všechny dárka a postupně je naložit do sáněk. Hlavně si všimněte, že každý dárek je označen číslicí, takže je možne jej doručit pouze do domečku, odpovídajícímu tomuto číslu. Poté, co doručíte poslední dáreček na správnou adresu, vydejte se vyhledat sáně, naseněte do nich a tak odletíte do dalšího levelu. Ale pozor, v průběhu hry nehledáte jen vánoční dárky, ale také sbíráte body a objevujete dokonce i tajné místnosti. Jen v kombinaci s co nejrychlejším splněním všech úkolů pak můžete dosáhnout stoprocentního splnění v každém levelu, pokus vše nesplníte, procento úspěšného splěnění úkolů se vám na konci levelu snižuje. Hra je skutečně velmi vydařená, předpokládám tedy, že je vhodná pro všechny věkové kategorie. Zbývá mi tedy už jen jediné, popřáte vám šťastné a veselé Vánoce a hodně dárků pod stromečkem.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)